2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Evet cnm de sut ve protein alerjisi dedi
Abartma dan ye dedi ama ben zaten abartmadim
Ama uzman tvde prof dinledim rahatladim
Ciddi bi durum olmadikca diyete gerek yok diyor
Bu arada kan cok mu az mı senin kuzuda

Kızlar kızımı 21inde aşı için saglık ocagına görürdügümde bende tahlil istiycem.cok yorgun sinirli ve uyku halindeyim.doktor sadece kanıma demirime baksın istemiyorum
Baska nelere baktırabilirim.ona göre doktora ben söyliyeyim.asm deki doktorlar pek ilgili olmuyo.gerci ilk defa görücem aile hekimimizi.inş iyi bi doktordur

kizlar ya 2 haftadir akintim oluyo kokusuz renksiz gecmedi bi türlü adet de olmadim napsam doktora gitsem mi

Ayy simdi bende doktoruma yazdim..
Bende de once pembe seklinde basladi her dedim adet olcam 4 gun surdu.. cok entresan son 2 gundur de sari kokusuz seklinde ara ara geliyo.. kadinlar kulubunde okudum.. normalmis adet gorene kadar.. doktorumda koku var mi diye sordu yok dedim.. daha cevap yazmadi

Valla benimkilerden birinin de bir tarafı daha düz aynı yöne yatmaktan. Korkmuştum doktor düzeliyor oturmaya başlayınca dedi ekstradan bişey yapmaya gerek yok dedi. Orangutann

Bizimkininde asiri saci dokulmeye basladi 3 gundur tuy toplayan aparatlarla yastigindakileri aluyorum.. ama ensesinde boynunda falan hep birikiyo

Aaa mantıklı. Ben de tüy toplama şeyini koyayım yakınlara. Gördükçe onunla toplayayım bari yattığı yeri.

aynen benimki de kokusuz sarimsi akinti beyaz degil doktorunun cevabini bana da yaz canim

aynen benimki de kokusuz sarimsi akinti beyaz degil doktorunun cevabini bana da yaz canim

ayni sorun bende de var,sari kokusuz akinti.Bebegim 3.5 aylik oldu sezeryan ile dogum yaptim hala regl olmadim.Keske ne zaman olacagimi bilsem de pskolojik olarak rahatlardim belki.Hala olmayan var mi benim gibi,arkadas ariyorum

Müthişsin

ayni sorun bende de var,sari kokusuz akinti.Bebegim 3.5 aylik oldu sezeryan ile dogum yaptim hala regl olmadim.Keske ne zaman olacagimi bilsem de pskolojik olarak rahatlardim belki.Hala olmayan var mi benim gibi,arkadas ariyorum
Bende daha olmadım annem hic adet olmadan hamile kalmış eltimin kızı da 6 aylik hala adet olmamis.demekki gec olunabiliyor

Lilipit boyun kaç tam olarak.bende 62 ile hamile kaldim boyum 1.68 ama 40-42 bedendim şimdi 72 kiloyum 44 beden oldum. Vücudum iflas etti resmen bazen nefes almakta bile zorlandigimi hissediyorum.6.aya girsin hemen riyrt spor baslayacagim

ilk dogumumda 6.ayda adet olmustum o da bi iki gun ancak surdu azdi sonra 2 ay olmadim 1 yili gecince biraz duzene girmisti.hamilelikten once de hep cok düzenli olurdum

Lilipit boyun kaç tam olarak.bende 62 ile hamile kaldim boyum 1.68 ama 40-42 bedendim şimdi 72 kiloyum 44 beden oldum. Vücudum iflas etti resmen bazen nefes almakta bile zorlandigimi hissediyorum.6.aya girsin hemen riyrt spor baslayacagim

ben de hamilelikte son odemlerle birlikte 30kg aldim,19'u gitti.son 11 kg kaldi ama kendimi cpk kotu hissediyorum.Nefes alamama bende de var.
B-fit'e daha once giden var mi acaba,30 dakika da tum kaslari calistirma olayi cazip gorundu bana.Acaba su vakitsizlikte derdime derman olur mu diye dusunmekteyim

Ben de henüz regl olmadım canım.
İnşaallah da emzirdiğim sürece olmam :)
Gelecekse de kışın gelsin

Kızlar bebeim günde 5 6 kez kaka yapardı perşembe günü mukus sırf jöle gibiydi ... bekledim ... sonraki gün düzelir gibi oldu .. ama cisi de koyu renk yaptı dr gittik idrar ve kakadan tahlil istedi saatlerce bekledik tık yok test yaptıramadım ... cumadan beri günde bir kez kaka yapıyor üç gün oldu yani moralim bozuldu ya başka huzursuzluk yok sizinkiler kaç kez yapıyor var mı benim durumumda olan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…