2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yüz yılın en sıcak yazı bizim çocuklara denk geldi.Demekki çok sıcak kanlı olacaklar.

Kızlar gece uykularında bebeginizin yönünü degişiyomusunuz.kızım iki saatte bir uyanır o zaman mesela saga dönük yatırmışsam emzirmeden sonra sola dönük yatırıyorum.yani iki saat bibebegin aynı pozisyonda yatması beni rahatsız ediyo.acaba bebekler rahatsız olmuyomu.olsa kendini belli ederdi sanırım mırın kırın ederek.off kafamda deli sorular

Canım ben sırtüstü yatırıyorum artık. Uyurken kendisi sağa sola dönüyor.

Allahım şu çukurovanın sıcagında kiz mahvoldu ne uyudugu belli ne uyandıgı garibimin.acaba benim kızda dönüyor mu ayaklari çıkiyor ama hala reflü yatağında yatıyor onu biraz düz yatırayım bende o zaman
Reflü yatağından çokkkk memnundum. Ama 2 aylık olduğundan beri kullanamıyorum. Çok kayıyor ve yatağa yatay kaymış olarak buluyorum hep. Gece beşiğinde uyuyor. Bu reflü yatağının büyüğü olsa alırdım. En rahat onda uyuyordu. Beşikte çok uyanıyor.

Sen halen nasıl yatırıyorsun, kaymıyor mu ki .

Ay bi internetim bitti neler olmus .geçmişe dönüp okuyacağım inşallah dagil.a gibi birşeyler olmaz . bizim 2013 Mayıs anneleri grubumuz vardı birden face grubu kuruldu herkes oraya gitti.biz grupta 5 kisi kaldık hala arada paylaşım devam.ama keşke paylaşımlarda burda da devam etselerdi.

@efsunsuz ben ilk kizimda kk den çok şey öğrendim tabiki tecrubelerimi her zaman paylaşırım.durum daha kış geliyor ek gıda geliyor daha paylaşılacak çok şey var.bende birçok arkadaştan çok şey öğrenmeye devam ediyorum.
Evet ek gıda için heyecanlıyım şimdiden okuyorum inşallah herşeyi yerler ayrıca kızlar ben mama sandalyemi belirledim ikea antilop umarım dogru karardır sizler
Canım demek kaçırmışız seni, yine yaz bana özelden gem burada ol hem orada ol. Bak bizde buraya devam ediyoruz eski sıklıkla değil sadece. Bekliyorum
tesekkür ederim başka bir guruba ihtiyac duymuyorum elimden geldiği kadarr burda bildiklerimi paylasacağım
Eki Görüntüle 2045538 Sosya medya hesabım yok kızlar malesef.hazır kapalı bir resmim varken burdan kendimi tanıtayım:KK16:kızım birinci sınıfa basladı.anne baba uzun oldugu için masallh kızımda uzun.yanımda eşim vardı ama onu kırptım:KK48:29 yasındayım 7yıllık ewliyim.yarışmacı arkadaslara basarılar:KK50:
Hepinizi merak ediyorum ama en cok grup acıldıgı ilk günden bizleri bilgilendiren @lilipit seni merak ediyorum:KK51:
iyi görünüyorsunuz hayırlı olsun

Kızlar benimkinin yatagı hep sacıyla dolu oluyor sac dökülmesi ne zaman tamamlancak?

Her hafta salı psembe ogleye kadar dersim var şu süt bırakma işini ayarlayamıyorum iki kere 150 içti ama ertesi gün 60 içti sonra 120 buzluktan cıkarıyorum kalanada yazık. Oluyor

Sonunda oyun halısı aldım netten meraktayım 1 kac güne gelir

Şu an kanguru kullanabilirmiyim aparatı falan yok oturur gibi oluyor bi arkadasım verdide

Kızlar 15. Hafta atağını atlatyoruz bugun 16nın içindeyiz. 2 gündür illa emerek uyuyor yarın işe başlıyorum inş ben yokken fazla ağlamaz ya da biberonla da uyur.. Zaten yarım saat uykuyu da geçemedik hala :KK43: ne zaman düzene girer ki? Ben yokken takviye mama da alıcak ozaman uyur mu sizce?

Ben de örtmeyi bıraktım artık. Nasılsa üstünde tutmuyor. Uzun kollu tulum giydirip yatırıyorum. Hava serinleyince napçaz bakalım.
Uyku tulumu alıcam ben kilimada acmıcam yatsın öyle çünkü üstünde örtü durmuyor uyku tulumları sıcak tutuyomuş hatta ben dısarıya da tüylü tuljmlar kapsonlu var ondan alcam rahatca

Bu arada ben 76,7 gordum bugun
3,7 fazlam kaldi ama genel görüntümde artik fazlalik belli olmuyor
Karnin tam toparlanmamis olmasi ve goguslerdeki buyume kaynakli
73 e ulastiktan sonra evlendigim zamanki 36 bedene tekabul eden 65 kiloma inecegim insallah

Maşallah canım. Sen halletmişsin çoğunu. Bende bugün facete 5yıl önce bugün paylaştığım fotoyu görünce ağlıyasım geldi. 63 kiloydum o zman. Bebiş bi 6ayı doldursun, hedefim 63 inşallah

Eki Görüntüle 2045538 Sosya medya hesabım yok kızlar malesef.hazır kapalı bir resmim varken burdan kendimi tanıtayım:KK16:kızım birinci sınıfa basladı.anne baba uzun oldugu için masallh kızımda uzun.yanımda eşim vardı ama onu kırptım:KK48:29 yasındayım 7yıllık ewliyim.yarışmacı arkadaslara basarılar:KK50:
Hepinizi merak ediyorum ama en cok grup acıldıgı ilk günden bizleri bilgilendiren @lilipit seni merak ediyorum:KK51:

Oyy maşallah sizeeee... büyük kızın aynı sen :KK37: ne kadar tatlısınız

Sen öyle san kız kaynanam bile dedi :)))))

Ohoo 90 kilo olunca bana laf söylemeyen kalmadı. Dün hiç tanımadığım ablamın komşusu bebeğin küçük mü diye sordu. Evet dedim. Belli kilon kalmış dedi :kızgın: daha bunun gibi bir sürü. Herkes birşey söylüyor. Sinirimi bozuyorlar.

Allahım şu çukurovanın sıcagında kiz mahvoldu ne uyudugu belli ne uyandıgı garibimin.acaba benim kızda dönüyor mu ayaklari çıkiyor ama hala reflü yatağında yatıyor onu biraz düz yatırayım bende o zaman

Allah yardımcınız olsun valla. Bizim bura çok sıcak değil ama dün ablama gittik onun evi çok sıcak oluyor. Çocuk telef oldu. Ne sıcaktan doğru düzgün emdi, ne de uyudu.

Evet ek gıda için heyecanlıyım şimdiden okuyorum inşallah herşeyi yerler ayrıca kızlar ben mama sandalyemi belirledim ikea antilop umarım dogru karardır sizler

tesekkür ederim başka bir guruba ihtiyac duymuyorum elimden geldiği kadarr burda bildiklerimi paylasacağım

iyi görünüyorsunuz hayırlı olsun

Kızlar benimkinin yatagı hep sacıyla dolu oluyor sac dökülmesi ne zaman tamamlancak?

Her hafta salı psembe ogleye kadar dersim var şu süt bırakma işini ayarlayamıyorum iki kere 150 içti ama ertesi gün 60 içti sonra 120 buzluktan cıkarıyorum kalanada yazık. Oluyor

Sonunda oyun halısı aldım netten meraktayım 1 kac güne gelir

Şu an kanguru kullanabilirmiyim aparatı falan yok oturur gibi oluyor bi arkadasım verdide

Bizimkinin de çok saçı dökülüyor. İşin kötüsü ağzının kenarından topluyorum saçları. Kimbilir kaç tane yutuyor

Uyku tulumu alıcam ben kilimada acmıcam yatsın öyle çünkü üstünde örtü durmuyor uyku tulumları sıcak tutuyomuş hatta ben dısarıya da tüylü tuljmlar kapsonlu var ondan alcam rahatca

Ben de öyle yapayım bari. Alıp memnun kaldığın uyku tulumu olursa bana da yazar mısın kullanınca?
Bir de uyku tulumları terletir mi acaba?

Kizlar mutlu pazarlar..
Ben size bisey sormak istiyorum ya dogum yapali 3 ay oldu hala terliyorum.. var mi benim gibi olan?:KK43:
tamam bizim ev yazin cok sicak gece 28 dereceyi gosteriyo termometre ama gecen yaz bu kadar terlemiyodum

Ben de terliyorum ama çok kilo aldım hamilelikte ona bağlıyorum ben. Fazla kilodan terliyorum gibi geliyor

Reflü yatağından çokkkk memnundum. Ama 2 aylık olduğundan beri kullanamıyorum. Çok kayıyor ve yatağa yatay kaymış olarak buluyorum hep. Gece beşiğinde uyuyor. Bu reflü yatağının büyüğü olsa alırdım. En rahat onda uyuyordu. Beşikte çok uyanıyor.

Sen halen nasıl yatırıyorsun, kaymıyor mu ki .
Kayıyor ama babasi ondan yatsin istiyor.gece sürekli uyanıyorum o yüzden ama yavaş yavaş bırakacağım galiba

X