2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
SaiKing SaiKing doktor da bi E2 bakmis bende.. ona da normal demisti 14 cikmis..
Sonra terleme kesilmeyince sordum cevap yazmis "cok da hormon kaynakli oldugunu dusunmuyorum diye" lohusalik gecti ya herhalde ondan..
Kizlar siz prolaktin baktirdiniz mi ?

GEçmis olsun canım.baya yogunmuşsun.benimde kızım birinci sınıfa basladı.ben bebekle pek bişey yapamadıgım için babayla hallediyo kızım.bizim okul yakın.eşim götürüyo ben ve bebiş almaya gidiyoruz ablamızı
Kolay gelsin.dikkat et kendine.
Tesekkur ederim. Hala iyilesemedim.cok yorgunum.20 gundur bitmeyen regl,ustune 9 gundur isal sorunum,firsat bulup dr a gidemedim bir.
Kucuk ablanin da hayirli olsun okulu.basarilar diliyorum.

Bizimkinin de çok saçı dökülüyor. İşin kötüsü ağzının kenarından topluyorum saçları. Kimbilir kaç tane yutuyor
Ben elinden filan sürekli topladıgım halde kakasında mutlaka saçından görüyorum bi kaç tel

benimki 116 günlük hala patates gibi yatıyor

canım benim başıma geldi süt kötü kokuyordu araştırdım kötü koku olabilir diyordu ama bozulduğu anlamına gelmiyormuş
sabun kokusu normalmiş
gel gör ki kızım kesinlikle sütü içmek istemedi hep ağladı veremedim

benim kızım 9.00 dan 12.30 a akadar toplam en fazla 160 cc içiyor bu durumda benimki çok az besleniyor
zaten benim 300cc sütüm asla çıkmaz
garipçik çıkanla yetiniyor ne yapsın :)

lilicim çok üzüldüm.. inşallah çabucak düzelir yavrun..
şimdi nasıl daha iyi mi yavrucak

bu kötü oldu ya yatılı okulda çalışırken birçok öğrenciye doktor tavsiyesi ile vermiştik..
kendimi çok suçlu hissettim şuan
bebeğimin de baş ucunda duruyor ateşi çıkar diye :KK43:

kolay gelsin umarım yeni okulu hayırlı olur kızınızın

ayyyy yerim yerim ne tatlıdırlar onlar ...kuzucuklar izlemeye doyamaz insan

sağolsun eşim benim en büyük destekçim
o olmasa bu süreci çok zor atlatırdım
şuan o uyutuyor mesela

Çok tesekkur ederim iyi dileklerin icin.

Benim kizim da yarin 120 gunluk oluyor.1 haftadir basini kaldiriyor.cok komik oluyor.kendinin de hosuna gidiyor,basiyor kahkahayi.yakinda senin kiz da yapacaktir aynisini.
Elleriyle ayaklarini tutuyor falan.ama dişleri cok kasiniyor.o biraz huzursuz ediyor.onler degil de arka damaklari kasiniyor.kendi parmaklari aciyor heralde,benim kucuk parmagimi agzina goturuyor.dakikalarca çiğniyor resmen.
Birde cenesi dusukki."aoooouu" anlatiyor surekli.

Sagol cnm cok moralim bozuldu
Dr a sordum düzelmiyor yesem olur mu diye
Abartmadan ye dedi, bide dr bu durumu cok abartmadi, bende yiyim dedim sonuc kan
İnsan kendini sucluyor
Oglum hem hasta hem bagirsaklari kanamis of ya
Canım cok gecmiş olsun.benim kızda hala slime seklinde yapıyo.hatta içinde bi miktarı daha yogun.çok şükür kan yok şimdilik ama ödüm kopuyo her an görecem diye.senin kuzunun demekki etede alerjisi var
İnsan ne yicegini sasırır gercekten.allah yardımcın olsun.

Canım cok gecmiş olsun.benim kızda hala slime seklinde yapıyo.hatta içinde bi miktarı daha yogun.çok şükür kan yok şimdilik ama ödüm kopuyo her an görecem diye.senin kuzunun demekki etede alerjisi var
İnsan ne yicegini sasırır gercekten.allah yardımcın olsun.
Evet cnm de sut ve protein alerjisi dedi
Abartma dan ye dedi ama ben zaten abartmadim
Ama uzman tvde prof dinledim rahatladim
Ciddi bi durum olmadikca diyete gerek yok diyor

Bizimkinin de çok saçı dökülüyor. İşin kötüsü ağzının kenarından topluyorum saçları. Kimbilir kaç tane yutuyor
Doktora sordum kestirebilir miyim diye. Kendiliğinden dökülecek dedi. Kıla gıcık oluyorum tüy gibi uçuyor bi de. Her yerden çıkıyor

Kızım sma mamayı beğenmedi. Şekerli olduğu için aptamil nişastalı olduğu için hippi almamştım. Similac ın ya da evolvianın tadı benzermidir?
Tadını bilmiyorum da benimki similac ı beğeniyor yiyor. Küçüğünden alıp dene istersen

Diğer yazımda demiştim ben yazdım ... hesabımı ama sizleri görsel olarak merak ettiğimden ayrı bir gruba ihtiyac duymuyorum bu platform sayesinde biraraya geldik cok güzel oldu tabiki de kurabilirsiniz karısamayız ben fikrimi paylastım ama gördüğümüze cevap yazınca sorunlara çözüm bulduk okuyup gecersek zaten zamanla kimse yazmaz ben sadece böyle olsun istemiyorum önceden cok kişi yazardı oku oku bitiremezdik ama cok sey öğrenirdik hatta burda gruplar birleştirildi diye cok sevinmiştim kalabalık olduk daha cok sey aktarılır demiştim bazıları sevmedi ben diğer gruptan geldim:)

Gruptan gittin sandım pek görmüyorum seni nasılsın?
Sag tarafı daha düz sol taraf yuvarlak bariz değil ama farkediyorum o yuzden kafa hep saga rahat yatıyo düZelir mi
Babyjem marka bir yastık var, düz kafa yastığı. 20 lira filan. Benim oğlan tamamen düzeldi. Bir bak sen de istersen.
İyiyim, sen nasılsın:)

Instagram'da gidadedektifi diye biri var en sağlıklı mama onun incelemesinde Baby Goat gözüküyor içinde nişasta soya lesitini ve palm yağı yok . Bu arada ben yeni öğrendim imom latte diye bir vitamin varmış emziren anneler için artık onu kullanmayı düşünüyorum vitamin olarak

Kizlar mutlu pazarlar..
Ben size bisey sormak istiyorum ya dogum yapali 3 ay oldu hala terliyorum.. var mi benim gibi olan?:KK43:
tamam bizim ev yazin cok sicak gece 28 dereceyi gosteriyo termometre ama gecen yaz bu kadar terlemiyodum
Bende çok terliyorum hem de çok fazla.hamilelikte troitim çıkmisti dogumdan beri troit ilacını kullanmadim o yuzden çok terliyor olabilir miyim? Pazartesi doktora gidecegim.

Bende çok terliyorum hem de çok fazla.hamilelikte troitim çıkmisti dogumdan beri troit ilacını kullanmadim o yuzden çok terliyor olabilir miyim? Pazartesi doktora gidecegim.
canim ben de cok terliyordim biraz azaldi eger hic azalma yoksa git doktora vucudumuz daha toparlanamadi

kizlar ya 2 haftadir akintim oluyo kokusuz renksiz gecmedi bi türlü adet de olmadim napsam doktora gitsem mi

Evet cnm de sut ve protein alerjisi dedi
Abartma dan ye dedi ama ben zaten abartmadim
Ama uzman tvde prof dinledim rahatladim
Ciddi bi durum olmadikca diyete gerek yok diyor
Ewet bende internetten hep okuyorum bişeyler.nokta seklinde yapa iplik gibi ince kanı mesela doktorların cogu önemsiz buluyo.biz snneler işte kan görünce bi tuhaf oluyoruz.bende yawas yawas yemeye basladım.yumurtayı güya kekin içinde filan yiyeyim dedim ama sabah dayanamadım omlet yaptımo_O

X