2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Sosya medya hesabım yok kızlar malesef.hazır kapalı bir resmim varken burdan kendimi tanıtayımkızım birinci sınıfa basladı.anne baba uzun oldugu için masallh kızımda uzun.yanımda eşim vardı ama onu kırptım29 yasındayım 7yıllık ewliyim.yarışmacı arkadaslara basarılar
Hepinizi merak ediyorum ama en cok grup acıldıgı ilk günden bizleri bilgilendiren lilipit seni merak ediyorum

İşte bizde buradan kırpmakla fotuyu 2 gb uydurmakla video eklemekle ugrasmayalım dedik. Buradan foto paylaşımı içimize sinmiyordu. İstersen katıl bize bak buraya da devam ediyoruz yani..:)

Ahh canimmm bende seni özlüyorumadimi görünce sevindim

Aaah ah bi senin gibi olsam boya fiziğe bak. Nasıl olmalı ki. Maşallah lilipitte öyle. Baya da azimli çıktı bende öyle olsam yaa. Baslamam laziiiim

lilipit çok geçmiş olsun Yaaa inşallah hemen atlatır. Bi öhö dese yavrularimiz kahroluyoz. Hayatta en doğru söz meğer annenin anne olunca anlarsın sozuymus. Ne kadar gerçek ve doğru bi cumleymis. Uyuyor neden bu kadar uyuyo diyoruz uyumuyo neden uyumuyo diyoruz Allahım ne zormus.

Aaah ah bi senin gibi olsam boya fiziğe bak. Nasıl olmalı ki. Maşallah lilipitte öyle. Baya da azimli çıktı bende öyle olsam yaa. Baslamam laziiiim
Canım sen nasılki beni zatıf görüyosun fakat ben kendimi kilolu görüyorum bence aynı durum senin içinde gecerli.kendine haksızlık etme bence.eminimki aşırı bir kilon yoktur

Köye geldik biz de çekmiyor internet iyi. Halbuki başka operatöre geçtim en iyi o diye

Canım sen nasılki beni zatıf görüyosun fakat ben kendimi kilolu görüyorum bence aynı durum senin içinde gecerli.kendine haksızlık etme bence.eminimki aşırı bir kilon yoktur
Sen öyle san kız kaynanam bile dedi :)))))

Rabbim huzurlar versin maşallah size.

Allahım şu çukurovanın sıcagında kiz mahvoldu ne uyudugu belli ne uyandıgı garibimin.acaba benim kızda dönüyor mu ayaklari çıkiyor ama hala reflü yatağında yatıyor onu biraz düz yatırayım bende o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…