2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
kendi istediği gibi yatıyor artık küçük değil benim çevirdiğim tarafta durmuyor
bir sağ bir sola yatıramıyorum
kendi kafasını çeviriyor çünkü
Kafayı benim kızda cewiriyo ama hani vücut hep aynı ya ondan endişe ettim

Arkadaşlar kimsenin dağılduğı kaçtığı yok ki. Sadece devamlı yazan arkadaşlarımızdan kimi tatile gitti kimi yazlığa bilmemneye. Diğerleri arada bir foruma uğrayıp bi hafta takılıp yine ara verenler gibime geliyo .
Yoksa buralardayız hepimiz, seviyoruz da yani.
Strese gerek yok :)

Canım ya konuyla alakasız ama sorayım dedim sen tutumlu anne den ergo baby 360 almıştın nasıl orijinal mi sence tavsiye edermsn hangindrn almıştın
Evet canım bence orijinal inşallah orijinaldir :)) benden sonra littlebee de aldı o da memnun. Alalı oldu bayağı littlebee bizim satıcının adı neydi?

Çoktandır değiştirmiyorum. Doktor fark etmez dedi bundan iki ay önce o zaman bıraktım zaten şimdi kafasını istediği gibi oynatıyor. Bence bebek rahat olduğu pozisyonu buluyordur merak etme.

Canim ben degistiriyorum agriyordur diye tahmin ediyorum ne bilim icim oyle daha rahat ediyor

Evet kızlar başka grup var ben insta hesabımı buradan açıklamıştım eklemek isteyen lütfen eklesin. Hatta burada bizimle yazışmayıp dışardan takip edenler ekledi ve ne şeker insanlarmış tanışmış olduk. Özellikle sen gel sen gelme gibi birşey sözkonusu olmadı insta üzerinden hareket edildi oraya katılanlarla grup kuruldu gökyüzünün bahsettiği gibi, daha özgür oldu bebişlerin videolarınj fotolarını daha özgürce paylaşıyoruz buradan atılmamak adına instadan iletişim kuruldu. İsteyn herkes eski ister instadan isterseniz buradan cep nosu özelden gönderin hemen alalım gruba zaten atılacagız belli buranın keyfi bir başka oranın başka tabi. Ama heryere insan çalışmaya başlayınca yetişrmiyor malesef özlemiyormuyum çiğköfteyi uzgungulu lilipiti mavimliyi blacksea yi littlebee yi lilitichi turuncuhayali zencefili ve daha yazmayı unuttugum nice arkadası.. lütfen kasıtlı birşey yok dediğimiz gibi biz hesapları paylaştıktan sonra gelişen bir durum oldu. Eklemeyenler de katılmak istemiyor diye düşündük bu kadar basit... sevgiler..

Cnm senin ne zamandir keyfin yok gibi hissediyorum
Bir sorun yok degil mi
Yok yok tatlım keyifler tıkır da iş başlayınca yoğun oldu biraz burayı ihmal ettim. Kovulmazsam ara ara yine yazarım. :) oğlan 3 aylık oldu slimfit seninkine göre 6200 gram 60 cm olmuş. Sağlığı yerinde çok şükür uyku hali daha bir düzene giriyor gibi giderek daha bilinçli tepki veriyor beni tanımaya başladı işe başlayınca kıçımı kaldırdım da biraz ev işi okul derken kilo vermeye başladım eeeee daha ne olsun lilicim... sende olumsuz birşey yoktur umarım eskiler çok birikmiş okuyamadım çünkü

Demekki ayrı hesap kuranlar burdan kopamamışlar ya bi arkadasa cok tepki verdi demiştiniz de kızcağız bişey dememiş ki ayrılıp gidenlerde alınmasın bende verdim burdan ... hesabımı ama o grupta değilim
gidiyolar ama burda gizli takip var muhabbete devam bence:))))

Benimki hep sağa yatmak istiyor o taraf düzleşti yaaa bende gece sola koyyyoruum baZen oyle kalıyo bazen değiştiriyo:)

seninbenimgibi bende huggyberry aldım ve memnunum. Acaba kızlar bebeği çok mu aşağıda tutuyırsunuz eğilseniz kafasını öpecek kadar olmalı yeri. Göğüsteb yukarda o zaman meme aramıyor. Aslında bir foto paylaşılsa belli olur hatalar ya da face de babywearing grubuna katılsanız üye değilseniz güzel yönlendiriyorlar

Neden kopalım ki tatlım burası bir forum, isteyen girip yazar isteyen sadece okur isteyen çıkar gider. Kimsenin kimseyle bir husumeti yokki. Gruba alınmama gibi birşey söz konusu değilki diyorum ya aleni paylaşıldı insta hesapları sen görnedin mi o zaman okumadın mı. Buna ragmen yokdan grupta demekki gelmek istemedin buna da saygı duyarız ne yapabiliriz. Ama kaçırmış olabilirsin o muhabbeti o zaman diyorumki yaz bana ekleyeyim hemen gruba. Lütfen yanlış anlaşılmasın biz çok üzüldük kimsenin kırılmasına gerek yok. Evet yüzyüze olmayınca yazınca bazen yanlış anlaşılmalar oluyor gerçekten eminim böyle bir durumdu...

Orangutan selam, düzleşti derken şaka mı yapıyorsun yoksa kafa yapısı mı bozuldu.
Benim de işk ayda bozulmuştu, doktor yastık verdi düzeldi.
Önemli bir şey bu. Bir de bazen aynı yöne bakmaktan diğer kaslar gelişmiyor.
Doktoruna sorsan mı?

Ben her emzirme de farkli yone yatırıyorum ama o kendi donuyor yine

Kizlar oglumun hastaligi artiyor sanki
Cigerden oksuruyor
Var mi bizim gibi hasta olan
Çok geçmiş olsun
Bebeklerin hasta olmasına içim çok acıyor.
Hemen geçer inşallah.
Kıyamam ona.

Benim kız da hasta ama karnından.
Gece nöbetteydik uyumadı kıvranmaktan.
O kadar da dikkat ederim.
Ama oldu mu oluyor.

Oğluna Allah tan acil şifalar cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…