2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
efsunsuz cnm doktor ile konustuj
Et sut yumurta fazla kacirma uzak durucaz dedi
Ama duzelmiyor ki kakasi
Sabah nasildi biliyor musun
Slimeler var ya
Bezini actim kaka yapti zorlandi
Bildigin koyu yesil slime gibi yapti
Yediklerimin etkisi kac gun suruyor

Ben evolvia hipp ama üçünü de kullandim

Çok güzel burayada yazarmısın doktorun dediklerini

Yazarım tabiki

5.ay oluyor başladığımız zaman.tam 4,5 aylıkken başlanıyor tattirmaya 6.ayda 6 öğün oluyor.

Sabahtan beri kuzum emmeyi reddiyor canım öyle sıkkın ki neler denedim
Memeye yatırır yatırmaz yaygarayi basıyor
İnşallah memeyi bırakmaz
Var mı tavsiyesi olan

Biz de bugün kontrole gittik canımı sıktı doktor neden emzirmedin diyo sabahtan beri gelen bütün bebekler emmemis diyo. Emzirseydin sütun gelirdi diyo dedim gelmedi neler yaptım.bebeğe diyo seni emzirmediler diyo falan. Elimde miydi sanki.neyse gayet iyi dedi bebeği. Birşeylere uzaniyo mu dedi. Cingirakla oynayin yüz üstü yatır ışıklı müzikli top falan bisey koy önüne eliyle onu almaya calisssin dedi. Kendi etrafında dönüyor mu dedi falan. Biz de kaplumbağa aldık müzikli ışıklı dans ediyor. Oynatmaya çalışıyoruz ama daha elini falan uzatmyo öyle tutmuyor da biseyi.

Kızlar ya bebegimin kafası alev gibi.yanakları alnı vüücudu normal ama kafa cok sıcak.neden acaba

Kızlar ya araştırdım da bebekler 3 ve 4. Ayların da kilo az alırlarmis hatta kimisi hiç almazmış bnim de 3m ayında çok az aldı sizin nasıl merak ediyorum

Kızlar hangi detarjanı kullanıyorsunuz bebekleriniz için ? Ben dalan roxy toz kullanıyodum ama son yıkamada araya siyah karışınca beyaz kalıntı bıraktığını farkettim. Silkeleyince baya beyaz bi toz çıkıyo yıkanan kıyafetten çift durulama yaptığım halde

Doktora resim attim..normal dedi..pipinin deriye yapisik olmasindan kaynakliymis..yarin bizim de klips cikiyor..klips cikinca iyilesme daha hizli dimi cnm?
Ewt canım şişi i bi kaç gün daha sürer canım klipsten sonra geri çekip kremleme başlıyor artık.

Sabahtan beri kuzum emmeyi reddiyor canım öyle sıkkın ki neler denedim
Memeye yatırır yatırmaz yaygarayi basıyor
İnşallah memeyi bırakmaz
Var mı tavsiyesi olan
Gazı falan mı var ki bizim ki gazlı olunca emmiyor uykuya dalarken emziriyorum. Uyanınca alıyo uykudan uyanınca Nasıl almıyor mu canım

Ya bizde 4 gun sonra 3 aylik olacahoz ama bizimki sadeve parmagimi emzigini tutuuo basla oyuncak tutmiuo neden ki canim
Benim kuzuda tam üç aylıkta veya bir iki gün sonra da olabilir o zaman tutmuştu şimdi 3.5 aylığız hafif ince saplı bişeyler ver canım kavrayabilsin bizimki sallıyor bide emmeye çalışıyor çıngırağı sizinde az kalmış canım sen denemelere devam

Ben daha bugün sordum sağlık ocağındaki hemşireye.. her bebekte iz kalacak diye bir koşul yokmuş.. bazılarının sonradan kabarıyormuş.. vücuda girmiş aşı nasılsa dedi

Kızlar ya araştırdım da bebekler 3 ve 4. Ayların da kilo az alırlarmis hatta kimisi hiç almazmış bnim de 3m ayında çok az aldı sizin nasıl merak ediyorum
Slm

1.Ay 960 gr
2.Ay 905 gr
3.Ay 615 gr

Cnm ben ilk ay hacışakir toz kullandım.
Sonra uni baby aldım. Ona devam ediyorum. Çift durulama yaptırıyorum ben de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…