2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Oyy ne tatli
Bizimki yumrugunu agzina sokusturmaktan gogusumu almiyor
Kucagima aliyrm emzireyim diye, yumrugunu sokuyo, kolundan tutup indirmeye calisyrm oyle kasiyor ki
Ben o hallerini seviyrm
Bide besikten aldigimda top bocegi gibi tostoparlak yapio kendini hastayim o haline

Ya evet gel emzireyim diyorum gülüyo kucağıma alırken de top gibi büküyo kendini :)
Emzirme sorunum düzeldi bu hafta :) ama aynen emzirirken parmak tıkıştırmalar. Memeyi çıkarıp dilini yuvarlayıp boş emiyo cop cop diye . Niye öyle bişey yapıyo acaba çok komik oluyo

Hımm anladım canım ewt dedi her alt değiştirme de geri yapıp temizliyorum zeytinyağı sür toparlar dedi dr yapışmaz ama geri yapınca baya güzel gidiyo. Dikkat ediyorum.
Inş sizin de kolay geçer zamanı gelince bana yüktü omuzlarım da.
Komşu kesilmesin öyle kalsın nolacak ki canım dedi çok sinirlendim. Bebeğe kıyamadığı için diyo göya. Ama hiç kesilmesin diyo

İlk ay 1500
İkinci ay 1200
Üçünci ay 900 gr
Sen miydin canım dışarı çıktığına çıkacağına pişman olan :)) nasıl geçiyo günlerin alıştınız mı gezmeye
Canım bendim unutmamissin :) alıştık çok şükür bayramda gezdik geçtiğimiz cuma parka gittik hiç ağlamadı aksine heryeri incelemekden çok uslu durdu :) vala güzel geçiyor şükür ama hala gazı var şu gazimizda bitse harika olucak inşallah :) senin bebis nasıl maşallah seninki iyi kilo almış Allah nazarlardan korusun

Ya cnm saginca oyle ki
Sabah sut biraktim ogluma
İki gogusten 90 zor cikardim, iyice boşaldılar
Bi de sağıp eve mi bırakıcam yoksa çocuğumu emziricem napacapımı şaşırdım işe başlayınca eve bırakmak zorunda da kaldım iyice işler zorlaştı

Hepsinden yicem canım çok saol .. ama bu kadar yiyince kendim 100 kg olucam sanırım :)

ben humana ve milk tea iciyorum duzenli bol su almak en iyisi.sut olacak diye cok kendinizi harap etmeyin ben baslarda asiri taktim lohusaligim zehir oldu emmedi diye sagarak veriyorum hala,makineye takili yasiyorum resmen, gunde 1-2 kez de mama.Nasibi ne kadarsa o olacak sonucta,siz arttirmak icin elinizden geleni yapin olmazsa da mama takviye edersiniz uzulmeyin hic.Sevgimizld oldugu kadar da sutumuzle buyutecegiz insallah

Bende aldım çok beceremedim sanırım ya sinir oldum. Siz mini mi aldınız
Ben de medela mini kullanıyorum aslında iyi bir makina doktorlar bunu öneriyorlar ben de önce beceremedim. Dik otur memen de dik dursun doksan derece açı yap medelanın ağzı ile. Bir de çabuk tıkanıyor süt kurumasın içini iyi yıka beyaz yuvarlak kısmı da iyi otursun.

Hacışakirde de aynı sorun var ben unibaby sıvı aldım en son çok memnunum.

Bi de sağıp eve mi bırakıcam yoksa çocuğumu emziricem napacapımı şaşırdım işe başlayınca eve bırakmak zorunda da kaldım iyice işler zorlaştı
Sut sagmaya uyandim
Gunaydin
Cnm ikisi de lazim cunku yetisemeyiz
Calisma saatlerin uygunsa eve gelip oglen emzirmen iyi olur
Simdi yarim gun calisiyrm ama ilk oglumda, sabah birakiyordum sut, oglen geliyordum. Uzun sure emzirmeyince sut birikiyor, bi gogsu ona verip birini sagiyordum. Oglede sonrayada sut bırakıyordum ama oyle gun oluodu ki oglen 45 dk da 30 cc cikarabildigimi bilirim
Moralin bozulmasin oyle tak sag bi biberon sut ciksin gibi bisey olmuyor ki zaten

Sut sagmaya uyandim
Gunaydin
Simdi yarim gun calisiyrm ama ilk oglumda, sabah birakiyordum sut, oglen geliyordum. Uzun sure emzirmeyince sut birikiyor, bi gogsu ona verip birini sagiyordum. Oglede sonrayada sut bırakıyordum ama oyle gun oluodu ki oglen 45 dk da 30 cc cikarabildigimi bilirim
Moralin bozulmasin oyle tak sag bi biberon sut ciksin gibi bisey olmuyor ki zaten

Sut sagmaya uyandim
Gunaydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…