2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar bizde bugün gittik doktora 3.5 aylık bebeğim.. kilosu 5.900 boyu 63 cm.1 ayda sadece 350 gr almış.. . doktor çok az almış dedi.. .. 15 gün süt artırıcı çaylar falan iç eğer 15 günde 350 gr almazsa ek mamaya başlıcaz dedi.. mamaya başlamak istemiyorum hiç çünkü beni emmeyi bırakmasından anne sütünden mahrum kalmasından korkuyorum :KK43: işin maddi boyutu da var tabi :KK43: sağdığımda 60 cc süt çıkıyor dedim çok az dedi :KK43: şimdi o süt artırıcı çayları falan içicem.. inşallah gerek kalmaz .. dua edin nolur.. hepimizin bol sütü olsun inşallah

Kızlar bizde bugün gittik doktora 3.5 aylık bebeğim.. kilosu 5.900 boyu 63 cm.1 ayda sadece 350 gr almış.. . doktor çok az almış dedi.. .. 15 gün süt artırıcı çaylar falan iç eğer 15 günde 350 gr almazsa ek mamaya başlıcaz dedi.. mamaya başlamak istemiyorum hiç çünkü beni emmeyi bırakmasından anne sütünden mahrum kalmasından korkuyorum :KK43: işin maddi boyutu da var tabi :KK43: sağdığımda 60 cc süt çıkıyor dedim çok az dedi :KK43: şimdi o süt artırıcı çayları falan içicem.. inşallah gerek kalmaz .. dua edin nolur.. hepimizin bol sütü olsun inşallah
Süt artırıcı çaylar neler canım. Inş kilo alır bebişin. Biraz gaz yapabilir ama bulgur pilavı güzel süt yapıyo
Bir de süt mısır bi dene istersen.

Yaş incirde cok güzel süt yapıyo.bi kaç tane ye üstünede su iç baya faydasını görürsün

Kizlar dr dis belirtileri baslar dedi dun
İlk oglumda da demsiti ama sekiz aylikken dis cikardi
El yeme, salya akma, istahsizlik, meme reddi, kilo almama bundan sonra olasi durumlar
Karsilasirsiniz normal yani
Bnm oglumda az emme, bol salya var ve 600 gr almis

Canım ya parmağını emmeden uyumaz oldu. Alışkanlık kalır diye korkuyorum. Ama düşününce engellesem ters tepebilir.
Şaşırdım ne yapacağımı. Bu akşam uyuturken ağzından aldım elini, çok fena ağladı. Zor sakinleştirdik :KK43:

Ya bizde 4 gun sonra 3 aylik olacahoz ama bizimki sadeve parmagimi emzigini tutuuo basla oyuncak tutmiuo neden ki canim
IMG_2363.JPG

Agzina goturup sokmaya calisiyor

Cnm bizim dr kilolu bebeklerde buyumesini onermisti
Sekiz aylik yaptiririz yine
Cok rahat oluyor
Hmm bunu hiç duymamıştım canım. Kaç kilo bebeğin
Y. Talha 7 kilo
Arada gömük gibi oluyor dr kasığından böyle oluyor toparlayacak demişti.

Süt artırıcı çaylar neler canım. Inş kilo alır bebişin. Biraz gaz yapabilir ama bulgur pilavı güzel süt yapıyo
Bir de süt mısır bi dene istersen.
Humana çayı lactamil bi de galactigo damla.. sütüm gerçekten çok az.. az önce sağdım 40cc.. bulgur pilavı öyle çok yiyorum ki .. süt mısır da deneyim .. inşallah artar canım ya :KK43:

Kızlar hangi detarjanı kullanıyorsunuz bebekleriniz için ? Ben dalan roxy toz kullanıyodum ama son yıkamada araya siyah karışınca beyaz kalıntı bıraktığını farkettim. Silkeleyince baya beyaz bi toz çıkıyo yıkanan kıyafetten çift durulama yaptığım halde
Ben de onu kullanıyorum, şimdi frosh un bebek deterjanına geçicem

Kızlar ya araştırdım da bebekler 3 ve 4. Ayların da kilo az alırlarmis hatta kimisi hiç almazmış bnim de 3m ayında çok az aldı sizin nasıl merak ediyorum
İlk ay 1500
İkinci ay 1200
Üçünci ay 900 gr
Sen miydin canım dışarı çıktığına çıkacağına pişman olan :)) nasıl geçiyo günlerin alıştınız mı gezmeye

Hmm bunu hiç duymamıştım canım. Kaç kilo bebeğin
Y. Talha 7 kilo
Arada gömük gibi oluyor dr kasığından böyle oluyor toparlayacak demişti.
Gomulecek cnm
O sikinti iste
Derisi yapismamasi lazim
Dr bisey dedi mi?
Biz sekiz aylik yaptirdik yine gomuluyordu
Kasiklari yagli oldugu muddetce gomulecek
Sen her slt acmada pipisini dibinden ittir kasiklarina dogru, pipisi ciksin ki deri yapismasin
Dr tembihledi mi sizi
Oglum bi aylikken demisti o zama 5700 idi
Kilolu yapiliydi
Suan 7400 kucugu, büyüğü 7600 idi uc aylikken

Humana çayı lactamil bi de galactigo damla.. sütüm gerçekten çok az.. az önce sağdım 40cc.. bulgur pilavı öyle çok yiyorum ki .. süt mısır da deneyim .. inşallah artar canım ya :KK43:
Ya cnm saginca oyle ki
Sabah sut biraktim ogluma
İki gogusten 90 zor cikardim, iyice boşaldılar

X