2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kaka sorunu olan Bebis anneleri.
Oglum kaka yapmıyor diye doktoruna sordum, on güne kadar yapmaması normal , şayet huzursuzlaniyorsa ve kakasi katiysa fitil ver demişti. Bi de asitli içecekler içme sebze ağırlıklı beslenme dedi. Benim oğlan huzursuz değil, en son kakası öncekiler gibi sıvı değildi ama normal insan gibi de değildi. Bnm bugün uçak yolculuğum var bebisle tek başıma, ve oğlanin 8.gunu bitmek üzere. O yüzden dün fitil verdim . Ama hala 12 saat geçmesine rağmen kaka yok ortada. Fitile rağmen yapmaması neyin göstergesi? Ne yapmalıyım sizce. 4- gün önce zeytinyağı da icirmistim.

Zeynepkamil iyi bir hastane. Ben de yattım orda birkaç kere. Çok doğru müdahalelerde bulundular. Görümcen içinde aynısını diliyorum. 25 hafta çok erken doğum için, bekletiyorlarsa vardır bir bildikleri. Hayırlısını dileyelim.

Neredeyse 10 gün olmuş arayıp doktora durumu anlatsan?

Verem aşısı tutan var mı aranızda bizimkiler tutmadı kardesimin bebegide asu oldu tutmus kabuklanmıs acaba hemşiremi iyi yapamadı mı ki ve tutmazsa nolcak bir daha aşi olmaz herhalde demi
Bizimkiler kabuklandı yara gibi oldu o kadar zaman sonra. Tutmuştur inşallah.

Günaydın kızlar bebegim de hala gaz sorunu var birde her ay 800 gr alan bebegim 3. Ayında sadece 450 gr almis bnde mama veriyim dedim aptamil pronutra 1 numara bebek sütü aldık ama imkanı yok içmiyor tadını sevmedi sanırım sizler ne marka veriyorsunuz yanlış mı aldık acaba zaten biberon emzik bi türlü emmedi suyu bile ağzına şırıngayla veriyorum ne yapacağımı sadirdim

bana hemşirede ilk tutması lazım dedi sonra tutmasada olurmuş devlet artik iz yapmayan asilar olmasını istiyormus

Bende tarayım o zaman korkcak birsey yokmuş

Çok güzel burayada yazarmısın doktorun dediklerini

Canim benim bebegim de boyle bir sorunla karsilasmadim hepsini aldi ama arkadasim senin gibi ugrasti su an smilac diye bir mama kullaniyor bi dene istersen.. ben golden goat kullaniyorum

Canim benim bebegim de boyle bir sorunla karsilasmadim hepsini aldi ama arkadasim senin gibi ugrasti su an smilac diye bir mama kullaniyor bi dene istersen.. ben golden goat kullaniyorum
Anladım canım sağol acaba doyuyor mu ondan mı almıyor aç olsa alır diye düşünüyorum neyse başka mamalara devam ediyim çünkü 3. Ayında 450 gr az kilo almış değilmi

4.ay tadım için erken değil mi? Arkadas üzüm suyu vermiş cok gaz olmuşta ben 4 ay meyve yalattırcam :) diğer arkadaşlar ne düşünüyor?
verem aşısı için önce kızaracak sonra kabuk tıtacak ama bu süreç baya uzun dedi hemen olmucak yani

Ben bir kere şeftali bir kere karpuz yalattım ama bıraksam hepsini yiyecek gibilerdi bu ay (5. aya giriyoruz yarın) napmak gerekiyor acaba?

Bu arada verem aşısı tam dediğin gibi oldu.

Dün kavun yalattık azcık şıpır şıpır yaladı yavrum bazen yemek yerken ağzını kımıldatıyor yazık ya 6.ay dolmadan başlamak istemiyorum ama bilemiyorum yine bir iki çay kaşığı meyve suyundan zarar gelmez herhalde alışması için

Bu arada bizim aşı yeri yeni yeni kızarıyor hiçbirşey yoktu belli bile olmuyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…