2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cok gecmis olsun 24 saat durabiliyor
Gelissin diye bekletiyorlardir belki

ben varım canım kakada kan vardı alerjik bebeklerde kanama varsa yapmıyorlarmış..
inşallah rota virüsü kapmaz Allah a emanetler
AYnen bizim de alerjiden dolayı yapmadı. Ama bebeğinde alerji olan bi başka arkadaşımın doktoru yapmış. Arkadaşım sormuş alerji sıkıntı olmaz mı diye, doktor da hastaneye yatıcak kadar ileri boyutta alerjisi olan bebeğe yapılmaz seninki sorun değil demiş. Kafam karıştı

Kızlar doktor 4.ayda ortopedi muayenesi demiş kalça çıkığımı oluyor

Adı ne canım doktorun verdiginin

Adefer+2 diye yazıyor .daha almadım 120 günlük olunca alıp başlayacağım.

Süt sagma makinasını arada kullandıgımdAn sıcak suyla durlayıp kurumaya bırakıyordum ama şimdi daha sık kullanmam gerekiyor deterjanla yıkıyormusunuz ne yapmalıyım?

Ben baby me nin biberon temizleyicisi ile temizliyorum haftada bir onun dışında muslukta yıkayıp kaynar suda 5-10 dakika bekletin

Allah yardımcısı olsun saglikla kavusun yavrusuna.rabbim kimseye evlat acısı yasatmasin

Cnm ya bunu bana 65 olursam söyle :) anımsayalım bu gunlerı

Ah lilipit benimde hedefim 65 ama ben ters yönde gidiyorum
Doğuma 80 ile girdim çıktığımda 75 bı haftasonra 73 tum.sonra sütüm az olunca sut olsun diye yemeye başladım ve tatliya hayır diyemez oldum
Şimdi 77 gözüküyorum.hedefe yaklaşmışken yine bayağı uzaklastim
6 ayimiz dolsun diye bekliyorum diyete baslayacagim
Buyuk kızım okula baslayinca da gündüzleri spor yapmaya başlamak istiyorum

Allah Allah bıze demedı hıc
Bizede demedi.4.ay kontrolünde bize ek gıdayı anlatacak doktorumuz
Biz 135 günlükken ek gıda olayına giricez. Ek gıda olayına öyle dolu dolu öğün değil.sadece meyve sularından birkaç kaşık tattirmaya başlatacak.sonrada sebze çorbası suyu ve yoğurt sanirim

Hanımlar mrb. Avent biberon silikon ucunu değistirecegim.ben hala 0 olanı yani tek delikliyi kullanıyorum. Sizce iki delikliyi geçeyim mi? Tek olursa memeyi bırakmaz diye düşünüyorum. Uzun süre de tek delikle devam.etmeyi düşünüyorum. Ne diyorsunuz?

Amiiin sağolasiin

Ben yeni iki delikliye geçtim. Emzirmiyorum sen emziriyorsun bence geçme iki delikliye derim. Tabi en iyisini sen bilirsin. İki delikliden geliyor baya. Tek delikli de bizim ki baya sinirleniyodu şimdi sinirlenmeden içiyor artık

Süt sagma makinasını arada kullandıgımdAn sıcak suyla durlayıp kurumaya bırakıyordum ama şimdi daha sık kullanmam gerekiyor deterjanla yıkıyormusunuz ne yapmalıyım?

Ben nuk un emzik biberon deterjanıyla yıkayıp kaynar suda durulayıp yine kaynamış suda bekletiyorum sonra kağıt havluyla kurutuyorum canım

Tararsam zararı olmaz mı beyni yumusakya korkuyorum
Kızlar Oglumda konak olmuş nasıl geçer ki korkuyorumda başını ellemeye

Herhangi güvendiğin bir yağı sur kafasına beklesin banyo yaptırmadan evvel de sık disli bir tarakla tara hemen kabarıyor zaten sonra banyo:)

Hiç korkma bisey olmaz, benimkine de oldu, nemlendirici ve pişik kremi yerine organik Hindistan cevizi yağı kullanıyorum ondan sürdüm uyuttum uyanınca tarayıp yıkadım bisey kalmadı, eğer yoğunsa birkaç gün tekrarlayabilirsin

Zeytin yagı sürdüm fazka beklemeden yıkamak zorunda kaldım ama tarmadım geçmedi belkide taramadım diye gecmedi

Verem aşısı tutan var mı aranızda bizimkiler tutmadı kardesimin bebegide asu oldu tutmus kabuklanmıs acaba hemşiremi iyi yapamadı mı ki ve tutmazsa nolcak bir daha aşi olmaz herhalde demi

Zeytin yagı sürdüm fazka beklemeden yıkamak zorunda kaldım ama tarmadım geçmedi belkide taramadım diye gecmedi

Aslında konağın bir zararı yok diye biliyorum göz zevkimizden başka:) kıyamıyorsan yapma canim ama iki üç kez yapsan temizlenir sanırım taramaya korkma ama sık disli bi tarakla ben chicco var onunla taradım küçük hanım huylanmasın diye şarkı söyledim cildi kızardı ama başka bi sıkıntı olmadı

Verem aşısı tutan var mı aranızda bizimkiler tutmadı kardesimin bebegide asu oldu tutmus kabuklanmıs acaba hemşiremi iyi yapamadı mı ki ve tutmazsa nolcak bir daha aşi olmaz herhalde demi
Oğluma baktım şimdi onun izi var, banyoda kıza da bakayım bi ama kabuk olmamıştı... mantıken aşı deri altına girdikten sonra kabuk bağlasa da bağlamasa da mikrobu alıyor vücut yetmez mi... bilemedim araştırmak lazım:)

Kesinlikle katılıyorum... ben de Avent kullanıyorum ve geçen ay büyük boy biberon aldım internet üzerinden, emziği 2 numaraymış. Deneme amaçlı kullandım bi ama baya rahat akıyor ondan.. sonra hemen 1 numara emzik aldım yeni biberona da... o şekilde devam ediyorum.

Ben yeni iki delikliye geçtim. Emzirmiyorum sen emziriyorsun bence geçme iki delikliye derim. Tabi en iyisini sen bilirsin. İki delikliden geliyor baya. Tek delikli de bizim ki baya sinirleniyodu şimdi sinirlenmeden içiyor artık

Ben zeytinyagi şurup bi saatten fazla beklettim. Sonra bebedorun dişli tarağı ile kafasi kızardigi için aralarda dinlenerek yarım saat tarafımıza. Çıkan konak beni çok rahatsız etti. Bu çocuk nsl kasinmamis diye. Zaten saç iyi çıkmaz konaktan ötürü dediler. Sonra 3 kere şampuanla din saçını. Miss gibi oldu mis

Bende iki biberon var. İki delikli bana da çok geldi. En iyisi tek delikliyi devam. Sonra meme reddi yasamayalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…