2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Klips te dikiş yok canım. Şu an çok iyiler resim paylaşsam nolur ki. Utandım paylaşmaya.
ben paylastım su topladıgında bebişin pipisinden nolcak yorum yaptılarcrahatladım bnde gecti diye düşünüyorum ama seninkinin görüntüsü nasıl merak ediyorum olmadı özelden at

Süt sagma makinasını arada kullandıgımdAn sıcak suyla durlayıp kurumaya bırakıyordum ama şimdi daha sık kullanmam gerekiyor deterjanla yıkıyormusunuz ne yapmalıyım?

Cevap için çok geç kalmış olabilirim ama bunu 2 yıldır kullanıyorum tarihi geçmezse 2 yıl daha gider 30 ml bence yeter cunku suyla kullanıyorsun cok etkili, umarım almışsındır.

Eklentiler

• Screenshot_20170910-154543.png
    216,3 KB · Görüntüleme: 76
Cevap için çok geç kalmış olabilirim ama bunu 2 yıldır kullanıyorum tarihi geçmezse 2 yıl daha gider 30 ml bence yeter cunku suyla kullanıyorsun cok etkili, umarım almışsındır.
8 mg kucuk boy aldim cnm
Gelince foto koyarim
Sen nerelerdeydin
Sorun yok degil mi

Süt sagma makinasını arada kullandıgımdAn sıcak suyla durlayıp kurumaya bırakıyordum ama şimdi daha sık kullanmam gerekiyor deterjanla yıkıyormusunuz ne yapmalıyım?
Ben biberonlarda ketilde kaynar su ile yikiyrm masa ile tutuyrm
Arada e bebek baby me biberon temizleyicisi ile yikiyrm bol
Kaynar su ile duruluyrm
Ara ara da kaynatiyrm

Seninle ne ilgisi var kendini sorumlu fln hissetme.ben sadece senden dgl cevremde bazi kişilerden de duydum bu doktoru..kararliydim kendisinde yani..bgn iyi cok sukur..ama dun cok kotuydu bnm icin..kendimi hic aglamiycakmis gibi nasil sartlandirdiysam dun karsilastigim manzarada sok oldum..

Her çocuk bir olmaz canım acıya dayanması vs inş klips çıkınca bi kaç güne rahatlarsınız. Kızardı pipisi yazmışsın beyaz tenli mi bebişin?
Beyaz tenliler çok hassas oluyor.
Bnmki esmer tenli..dun yumurtaliklari sisti..bgn inmis..ancak pipi kizarik ve sis..endise etmedim resim atmadim doktora..sekreter endise edilecek tek durum kanama dedi..

Ben iki tane yaşadım onu canım büyük te hala zorluk yaşıyorum düşün. Bebişin kabusu bi gün olsun inş.
Senin buyuk kac yaşında bilmiyorum ama akli eren buyuk cocuk sunneti cok zor..dun doktorda da vardi bizdden once 10 yas civaarinda bi tane..Aman Allahim kufurler vs..ortaligi ayaklandirdi..evde ailesinin halini dusunemiyorum bile..her cocugin aci esigi farkli dedigin gibi..ikimize de gecmis olsun..darisi bnmkinin iyilesmesine olsun.

Kızlar gorumcem 25 haftalık hamile. Dun suyu gelmiş sancı kanama ve bide tam açılması olmuş. Zeynep kamildelermis hala bekletiyorlarmis. Suyu olmayan bebeği bekletmek doğru mu acaba neden bekletiyor olabilirler ki. Allah korusun ya anne karnında ölürse. çok kötüyüm ağlıyorum sabahtan beri dua edin

Bnmki esmer tenli..dun yumurtaliklari sisti..bgn inmis..ancak pipi kizarik ve sis..endise etmedim resim atmadim doktora..sekreter endise edilecek tek durum kanama dedi..
Sen ilke göre daha soğukkanlısındır canım. Ben herşeyi soruyordum bilmiyorum ki çünkü ne ile karşılaşacağımı
Büyük oğlum 3.5 olacak bi ay sonra .
Ewt büyük çocukların ki zor oluyor gerçekten psikolijikmen etkileniyorlar.
Çevremde ki herkese tavsiye ediyorum bebek sünnetini.

ben paylastım su topladıgında bebişin pipisinden nolcak yorum yaptılarcrahatladım bnde gecti diye düşünüyorum ama seninkinin görüntüsü nasıl merak ediyorum olmadı özelden at
Tmm canım uyuyor şimdi yakın zaman da çekilmiş resmimiz yok atarım uyanınca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…