2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Sorma ya, özel hastane işte, abartıyorlar

bence de doktor değiştirmelisin bunlar sana 10.000 tlye doğum yaptırırlar bu gidişle..
devlete sağlık sigortası ödüyoruz sonuçta imkanlardan faydalanmak gerek
geçen ben üç teste 55 tl verdim özelde...üstelik 1 testi ankaraya yolladılar
astronomik rakam o hastane

Ben de Haydarpaşa'dan Gün aldım zeynepkamilde iki hafta sonraya randevu veriyordu şimdi gidip orada testleri yaptırıcam ikili testleri de dediğin gibi zeynepkamilde yaptıracağım sözleşelim de beraber gidelim :))

Gidelim valla :)) Ben ıkı hafta sonra ya randevu alicam ikili test için 12.haftam doluyor. Fikir olarak söyleyeyim Üsküdar devlet hastanesinden de erken tarihte randevu alabilirsin, ne zaman gidiyorsun Haydarpaşaya.

Seni çok iyi anlıyorum, geçen nisan ayında yaşadım ikiz gebelikti biri komple mol diğeri normal sağlıklı bebekti çok zor şeyler yaşadım bebeği 12 haftalikken aldılar operasyona girene kadar dua ettimjkalbi durmuş olsun diye yaa okadar zor şeyler yaşadım ki sen mol dediğinde çok üzüldüm ama seninki parsiyel daha hafif atlatılacak bi durum olduğu için daha rahattım çok şükür oda değilmiş bugün çok mutlu oldum senin adına anlatamam, bu arada bana 1sene hamile kalmak yasaktı ama oldu Allahın vardır bi bildiği çok sık doktora gitmemin Sebebi de bu zaten, bak hersey çok güzel olacak bebeğin sağsalim büyüyecek buradan doğum haberlerini de paylaşacaksin canım

Mustemelen indirim falan filanda doğum 4-5 bin civarına gelecek. Medicalpark Göztepe'ye gidiyorum

Ohh maşallah cok güzel cok herkes böyle güzel haberlerle gelsin insallah...

Gidelim valla :)) Ben ıkı hafta sonra ya randevu alicam ikili test için 12.haftam doluyor. Fikir olarak söyleyeyim Üsküdar devlet hastanesinden de erken tarihte randevu alabilirsin, ne zaman gidiyorsun Haydarpaşaya.

Sen benden öndesin, doktor benim ikili testi ne zaman yaptırmamı ister ki? Kaçıncı haftada Yapılıyor. Ben yarın 7. Haftaya giriyorum nasipse

11-14 haftalar arasında yapılıyor doktor bugün 12.haftada yaptırabilirsin dedi şuan 11haftanın içindeyim ama 2hafta sonraya alicam randevu

Evet o ilaçtan. Bi heves aldım belki keser umuduyla bakalım. İğne kesti bulantımı. Bu akşam yemek yiyebilicem en azından :)
Cnm insallah sende ise yarar
Ben oglumda bu halimden daha fenaydim hic etkisibi gormemistim
Almadim bende tekrar ilaci
Umarim sende cook faydali olur ve miden bulanmazz
Berbat bisey yaaa

Mide bulantıları yok bende olmadı derken 4 gündür korkunç vaziyette.ne zaman geçicek nasıl hafiflicek acaba
Cnm on oniki haftadan sonra azaliyor tibben:)
Hcg degeri arttikca vucudun ona olan tepkisi bu
Onuncu haftaydi sanirim o haftadan sonra hcg azalmaya basliyor ve bulantilar geciyor
Kisiden kisiye degisiklik gosteriyor aslinda
Benim 16 hafta yogun surdu
En son sabah kusmasi 20 haftadaydi

Ben konuyu mahvediyrm ya durmadan yaziyorum
Ozur dilerim kizlarr ben biraz ara vereyim
Kendi nickimk gormekte midem bulandi
Arada yazarim tabisi

Ben konuyu mahvediyrm ya durmadan yaziyorum
Ozur dilerim kizlarr ben biraz ara vereyim
Kendi nickimk gormekte midem bulandi
Arada yazarim tabisi

lilipit sen onlinesın sana sorayım. Ben sanki regl olacak gibiyim. Kasıkta belde ağrılarım var, sanki her an kanamam başlıcak gibi. Sinirlerim bozuldu iyice. Sürekli doktora gitsem mi düşüncesi var, bu sefer eşim de bebek de doktor da ben de stres olucam gibi geliyo. Offff

Cnm o agrilar normalki
Rahim buyuyor bebis buyuyor

Cnm insallah sende ise yarar
Ben oglumda bu halimden daha fenaydim hic etkisibi gormemistim
Almadim bende tekrar ilaci
Umarim sende cook faydali olur ve miden bulanmazz
Berbat bisey yaaa

Benimde ilk gebeliğimde neredeyse hiç olmadı gibi bişey bulantım. Migren hariç ne kasık ağrısı çektim doğru düzgün, ne de bel. Bu bi değişik. Yaş faktörü var sanırım bu işte. Ben alışık değilim böyle yatmalara falan

İnşallah azalır ve biter bir an önce ben daha 7 deyim napıcam nasıl geçiçek o kadar vakit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…