2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Zeynep Kamil olmaz medikalpark olur aynı doktora gidiyoruz sonuçta :) benim mehtap hanimla bi dahaki randevum 12kasım:)

Bende 12 kasımdan önce gidebilirim, annem gelecek memleketten, o gitmeden gitmek istiyorum. Normalde 16 Kasım'da gidecektim ben de :)

Ahhhh ahhhh gel bir de bana sor, kahverengi lekeler yüzünden psikolojim bozuldu. Sürekli külodumu kontrol ediyorum. Progestan içiyorum,

Benimde yarın randevum var , bakalım ne diyecek hayırlısı , lavaboya gitmek istemiyorum kahverengileri göreceğim diye .

Benimde yarın randevum var , bakalım ne diyecek hayırlısı , lavaboya gitmek istemiyorum kahverengileri göreceğim diye .

Aynı haftadayız, lekelenmeler için doktorlar normal diyor ama, sen yarın haber etmeyi unutma. Inşallah herşey yolundadır :)

Arkadaslar ben şuan 9+2 deyim.doktor ikili test için 22 kasıma gün verdi.çok geç olmuyomu acaba.ben mi yanlış hesaplıyorum yoksa

Canim benim hic uzulme . O senin yasadigin da yarim mol oluyor.
Komple molda hic bebek olmuyormus.
Yarim molde o yasayan bebekde 46 degilde 69 kromozom oluyormus. Ve duzelmez o dedi. Yani sen hasta bir bebek aldirdin eger aldirmasaydin senin hayatin tehlikeye girermis. Kafan rahat olsun canim. Yapilmasi gereken yapilmis.
Bende cok rahatladim canim. Yarim mol olmadigini ogrenince.. Cok sukur Allaha.

vermiyormuş. ben alttan üç kere baktırdım hatta dördüncüyü bu cuma baktıracağım. kalp atışı öyle duyuluyor erken haftalarda.

Yok gec olmuyor canim tam 14. Hafta oluyo.
Aslında genelde 12. haftanın bası ile 14. haftada yapılıyor bu ikili test. Ama senin doktorun bebeğin biraz daha büyüyup öyle bakmayı tercih etmiş demekki. hem cinsiyeti de görürsünüz böylece

Mustemelen indirim falan filanda doğum 4-5 bin civarına gelecek. Medicalpark Göztepe'ye gidiyorum
Bende antalya medicalparka bir gideyim diyordum o kadar para verip doğuma hayatta giremem. resmen soygun bu yahu

Sanirim 2. regli dönemine girmek üzeresin. Çok normal şuan da bu ağrıları çekmen. Benim 7. haftam da kanamam bile olmuştu. sende de olabilir yeniden. onun dışında o agrilarin hepsi normal arkadaşım

Komple molde bebek olmuyor ama benim ikiz olduğu için biri komple mol diğeri normal bebekti canım yoksa senin dediğin doğru sonradan zaten genetik test yapıldı hersey temiz çıktı normal olanda kromozom sayısı falan öyle oldu yani Allah kimsenin başına vermesin

Yaa oda baska o zaman. Neyse ikimizde atlattik. Guzel gunleri gorelim artik Allahin izniyle..

ay koku hassasiyetini sorma benim ilk gebeliğimde öyleydi. sitenin kapısından girer girmez hangi evde ne pişiyor anlardım. en sevdiğim parfumun bile kokusuna dayanamadım evden çıkardım. sürekli kolanyalı mendil ile gezdim. iş yerinde de özellikle yemekhanede 5 dakika da yemek yiyip çıkardım. benim 16. haftaya kadar sürdü bulantım. sonra kesildi çok şükür

bende dün gittim .çok şükür kuzumu gördüm. küçük fasulyem orda yatıyor sessiz sessiz. benim idrar yolu enfeksiyonu çıktı doktor bir ilaç yazdı onu gönül rahatlığıyla kullan dedi. hatta bide idrar kültürü verdim. 3 gün sonra onuda göstericem.

onun dışında kanama olmadığı sürece araç kullanabilirsin, yolculuk yapabilirsin hatta cinsel ilişkide serbest dedi. kanama olursa herşey yasaklanıyor. ben çok hapşurduğumu soyledim. hapsurmanın düşüğe sebep olma etkisi olmadığını söyledi. mide bulantılarını söyledim. katı beslen yemeklerin sularını yeme gerekirse kepçe ile süz öyle ye , sık sık yanında leblebi, kraker , etimek falan bulundur onları atıştır dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…