2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

gerçekten çok kötü..benim tahtaya yazı yazarken tahta kaleminin mürekkep kokusu alt üst ediyor
daha önceleri ise duymazdım bile
insanların sürdükleri parfüm kokuları
cadde üzerindeki restaurant ların yemek kokuları

mol olmamasına çok sevindim canım ben yaşadım daha önce çok tehlikeli bi durum neyseki seninki mol değimis diğer sorunda çözülür en kisa zamanda canım inşallah Allah bebeğini sana bağışlasin

Kızlar merhabalar
Bugün 6.haftamı bitirdim. 21 Ekim'de beta hgc değerim 2300 olmasına rağmen alttan göremedi. 3 gün sonra tekrar gittim alttan baktı, kese göründü. kalp atışı için 4 kasım da gel dedi.
7. haftada duyulur mu üstten kalp atışları? alttan 3. kez baktırmak istemiyorum.
Sürekli ultrasona girmek bebeğe zarar verir mi?

Kızlar benden birsürü test istediler. Testler 1400 TL tutuyor ve o kadar para veremem. Bunları devlet hastanesinde nasıl yaptırıcam? Doktordan istesem tersler mi ki? Yolu yordamı var mı?

Devlet Hastaneleri yapıyor bi kadın doğum doktoruna gidip söylüyorsun ben testlere hiç para vermedim şimdiye kadar bazılarını sağlık ocağında yaptırdım orda yapılmayanları devlet Hastanesinde yaptırdım hiç sorun olmuyor ikili testi de ayrıntılıyı da zeynep Kamile yaptıricam canım

Merhaba hanimlar bugun bende doktora gittim. 10.haftadayım ve geceleri bulantım basladı. ne guzel bulantı olmadan gecirdim atlattım diyordum kii dememeliymisim. 1 gecede 4 kere uyandım. Simdi sizi daha iyi anliyorum cok fenaymis

O zaman aceleye gerek yok 19 kasımda kontrolüm var inşallah kalp atışlarını duyar sağlıklı bi gebelik olurda gider haber veriririm

Kızlar benden birsürü test istediler. Testler 1400 TL tutuyor ve o kadar para veremem. Bunları devlet hastanesinde nasıl yaptırıcam? Doktordan istesem tersler mi ki? Yolu yordamı var mı?
Canim benden de doktorum bir suru istemisti onceki hafta. Ama çıktısini da verdu burda yaptirmak istemezsen disarda da yaptırıp getirebilirsin dedi.bende devlette yaptirdim.sonuclari doktoruma whatsapp dan attim

Canım duyulur 7.haftada zaten doktorlar genelde 7.haftada veriyor kalp atışı randevusunu ben de ozamanlar duymuştum inşallah sen de duyarsın o küçük pıt pıtları sağlıcakla güzel haberlerini paylaş mutlaka

Bu arada ilk zamanlar çok giriyoruz ultrasona evet ama zararlı olsa doktorlar çağırmazdı sanırım.Bir de ses dalgalarıyla çalıştığı için ben zararlı olmadığını biliyorum ama yine tabi araştırmak lazım

Ayy inşallah cnm yaaa cabucak gecer zaman
Bnm oncekinde 16 hafta yogun surdu 20 de azaldi baya

Seni bi kez daha tebrik ediyrm
Asi yaptirmayanlardan oldugun icin
Ben cesaret edemedim ama hayranim hassasiyetine

canım aynı yaştayız..benim ilk gebeliğim...
Maşallah boyun ne kadar uzunmuş..boyuna göre kilon hiç te fazla değil..
kilo alsan da boyun uzun olduğu için fark edilmez
Cnm bida dogurmam diyor musun? Ben ilkinde oyle demistim seninde kotu geciyor ya:)
Yastas birilerini gormek beni mutlu ediyor

Premesis cnm o:)
Ben almadim bana yazdi
Bi ise yaramiyor bi onceki hamileligimden biliyrm ama tabi vitamin oldugu icin bi sakincasi yok isteyen alabilir doktoru ile konusup
Ben niye atlayip adini verdiysem
Sakincasi yoktur sanirim

Ah canım ben de 29 yaşındayım. 1,76 yım 69,4 kiloyla başladım şuan 70 oldum. Ama hep göğüslerden bence. Maşşallah silikonlu gibi oldular
Ayrıca boşver boy uzun ya ordan kurtarıyoruz hehe :)
Ay masallahh fistik:)

Sorma gogusler fena
Gerci bnm emzirmekten porsumus goguslerimin sadece biraz toparlanmasina sebep oldu simdilik

Cnm bi hurafem var ben buldum
Kiz ya da erkek evde kim baskin karakterse cocugun cinsiyeti o oluyo:)
Hep tuttuo tutmayan cok az ehehe:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…