2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba arkadaşlar, öncelikle hepinizi tebrik ederim Allah sağlıkla bebişleri kucağımıza almayı nasip eder inşallah.
Benimde 2. Gebeliğim ilkinde 10 haftalıkkken kalbi durdu ve aldırmak zorunda kaldık , yarın doktor kontrolü var , geçen hafta keseyi gördük inşallah yarında kalp atışlarını duyarız.
Bu arada kahverengi lekelenme mevcut sizde de oluyormu , geçen hafta daha ben sormadan doktor lekelenmeler olabilir normal dedi , ama yine de insanın içi rahat etmiyor .

Bu ne anlama gelio aciklamadi mi doktorun???
Gerci cok riskli bisey olsa derdi belki degil mi
Baska doktora da gidip durumu anlatsan inceletsen
Zaten bu 2. Doktor canim. Bu docent doktor. Buna devam edecegim. Nedenine gelince kan sulandirici ilaclarin ve progestanin etkisi olabilirmis. Hayirlisi canim. Iyi olsun diyelim dua edelim.olur ins

Bebegini goren anneler gozunuz aydin:nazar:
Bikac gundur bagirsaklarimdan degisik sesler hareketler geliyo nerdeyse cocuk oynadi dicem artik hissediyim istiyorum minigimi hamileligin en eglenceli yani icindeki canlinin hareketlerini hissetmek :emir_bebek::emir_bebek:

Premesis cnm o:)
Ben almadim bana yazdi
Bi ise yaramiyor bi onceki hamileligimden biliyrm ama tabi vitamin oldugu icin bi sakincasi yok isteyen alabilir doktoru ile konusup
Ben niye atlayip adini verdiysem
Sakincasi yoktur sanirim:-)

Evet o ilaçtan. Bi heves aldım belki keser umuduyla bakalım. İğne kesti bulantımı. Bu akşam yemek yiyebilicem en azından :)

Cnm bida dogurmam diyor musun? Ben ilkinde oyle demistim seninde kotu geciyor ya:)
Yastas birilerini gormek beni mutlu ediyor:KK37:

canım benim evlilik 4 seneye yaklaşıyor...çok zor bebeğim oldu..
açıkçası şimdi de tek korkum bebeğimin fiziksel yada zihinsel engelli olması..
2. kez Rabbim gebe kalmayı nasip eder mi hiç bilmiyorum..o yüzden bi daha doğurmam diyemem ki..

bugün istifra ettikten sonra apar topar evden çıkmak zorunda kaldım..
çok zor geçiyor hele çalışırken...
ama bebeğimle ilgili endişelerim hepsinin önünde..
acaba hala kalbi atıyor mu...sağlıklı gelişiyor mu...herşey normal olacak mı soruları çektiğim çileden önce geliyor..
katlanırım yeter ki herşey normal olsun..

Merhaba arkadaşlar, öncelikle hepinizi tebrik ederim Allah sağlıkla bebişleri kucağımıza almayı nasip eder inşallah.
Benimde 2. Gebeliğim ilkinde 10 haftalıkkken kalbi durdu ve aldırmak zorunda kaldık , yarın doktor kontrolü var , geçen hafta keseyi gördük inşallah yarında kalp atışlarını duyarız.
Bu arada kahverengi lekelenme mevcut sizde de oluyormu , geçen hafta daha ben sormadan doktor lekelenmeler olabilir normal dedi , ama yine de insanın içi rahat etmiyor .

canım burada bazı arkadaşların oldu ama progestan kullanıp dinlendiler...
sana vermedi mi?

Ii geceler kixlar catlak icin krem ne kullaniyorsunuz yada daha once kullandinizmi adini verseniz smdiden baslasak sonra vucudumuz fiziki haritasina dondumu kurtulusu olmaz
Canım krem için ilk 3 ay dan sonra kullanıldığını biliyorum.doktorun seni yönlendirir büyük ihtimal

canım benim evlilik 4 seneye yaklaşıyor...çok zor bebeğim oldu..
açıkçası şimdi de tek korkum bebeğimin fiziksel yada zihinsel engelli olması..
2. kez Rabbim gebe kalmayı nasip eder mi hiç bilmiyorum..o yüzden bi daha doğurmam diyemem ki..

bugün istifra ettikten sonra apar topar evden çıkmak zorunda kaldım..
çok zor geçiyor hele çalışırken...
ama bebeğimle ilgili endişelerim hepsinin önünde..
acaba hala kalbi atıyor mu...sağlıklı gelişiyor mu...herşey normal olacak mı soruları çektiğim çileden önce geliyor..
katlanırım yeter ki herşey normal olsun..

Aklına kötü şeyler getirme canım. İyi düşünelim iyi olsun. Biz de baya bekledik çok iyi anlıyorum. Şu foruma yazarken bile dua ediyorum inşallah herşey yolunda gider diye.
Birbirimize destek oluyoruz burda dimi :)

Devlet Hastaneleri yapıyor bi kadın doğum doktoruna gidip söylüyorsun ben testlere hiç para vermedim şimdiye kadar bazılarını sağlık ocağında yaptırdım orda yapılmayanları devlet Hastanesinde yaptırdım hiç sorun olmuyor ikili testi de ayrıntılıyı da zeynep Kamile yaptıricam canım

Ben de Haydarpaşa'dan Gün aldım zeynepkamilde iki hafta sonraya randevu veriyordu şimdi gidip orada testleri yaptırıcam ikili testleri de dediğin gibi zeynepkamilde yaptıracağım sözleşelim de beraber gidelim :))

Doktora gittin mi? bence bir git görün

Cok sevindim de damar ne alaka? ne olacak şimdi? Ahh ya ne kötü günlerden geçtiniz sizde annelik bebekli

Bir tek forum dolduruyorsun başka bir şey yapmıyorsun. ben aşı falan yaptirmayacagimi söyledim. ilayin da aşısı yok zaten sağlık ocağını yeni değiştirdiğim için hemen ortaya çıktı. yapacak bir şey yok. onlar zaten gebe başına baya para alıyorlar
Evet canim ya.. Ay ne bilim onun o kesecik dedigi yer kordonun devami dedi. Orda bir damar fazlaligi var. Kan akisi var kesecikler olsa kan akisi olmaz orda dedi.
10 hafta bittiginde bebegin kesesi rahmin icini tamamen doldururmus. O zaman anlariz nereye gittigini, ne oldugunu dedi.

Ahhhh ahhhh gel bir de bana sor, kahverengi lekeler yüzünden psikolojim bozuldu. Sürekli külodumu kontrol ediyorum. Progestan içiyorum,

mol olmamasına çok sevindim canım ben yaşadım daha önce çok tehlikeli bi durum neyseki seninki mol değimis diğer sorunda çözülür en kisa zamanda canım inşallah Allah bebeğini sana bağışlasin
Zaten odaya ilk girdigimde yarim mol gebelik oldugunu soyledigimde gulumseyerek teselli etmeye calisarak. O zaman o bebekte anormallik var almamiz lazim dedi. O an aglicaktim. Bir bakim dur dedi. Bakti da bu mol degil dedi. Cok sukur Allahimm dedim..Dualariniz icin cok tesekkurler..

Mide bulantıları yok bende olmadı derken 4 gündür korkunç vaziyette.ne zaman geçicek nasıl hafiflicek acaba:işsiz:

X