2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Selam kizlar...9 aylik erkek bebegim var ve dun hamile oldugumu ogrendim..Sanirim hazirana denk gelicek..Sat pek hatirlamiyorum bu sefer..Doktora gidip ogrenicez artik ne kadarmis bebisimiz..2016 ocak 2017 haziran_temmuz annesi olacagim Allahin izniyle..Hepinize saglikli sihhatli bi hamilelik ve bebisler diliyorum =)

Tesekkür ettim canım, dualarını eksik etme yeter inş. Bugun dr gittik. Salı tekrar gel dedi neyseki dış gebelik değilmiş. Rabbim hayırlısını nasip etsin.

İyi akşamlar kızlar, ben iyi değilim o yüzden yazamıyorum kaç gündür . Eski mesajlara bi göz attım. 2 güne bir serum alıyorum yoksa toparlanamıyorum. Şimdide baya bi bulantı var ama yemek yemeye çalıştım Bir an önce geçsin şu günler 2 kasımda kalp atışına gidicem

Hoşgeldin canım

kızlar sanırım 1 kilo aldım nasıl başardım bilmiyorum ama
uykudan kilo alan biriyim..galiba ondan..ilk 3 ay 1-3 kilo arası alımı normal sanırım
Ben de 2 kg almışım

Maaşallah hoşgeldiniz

Hoşgeldinizz

Canım çok üzüldüm.. İnşallah geçecek bu günler dikkat et kendine..

Doğrudur cnm bana serumlarla iyi geldi ama çok kilo aldım 4 ayda doğuma girmeden 12 di yükselmişti yani bende kötü oluyodum kv yle gidip geliyoduk

Kızlar kiloyu çok takmayin tabiki az alsaniz hem bebek hem sizin için daha iyi ama en önemli olan ikinizin sağlığı. Sağlıkla dogsunlar, bizde sağlıkla kurtulalim da gerisi boş. Allah dermansiz dert vermesin kilo bu verilir bi şekilde. Ben ilk hamileliligimde sadece 8 kilo almıştım. Oğlum 3700 doğdu. Hiç bulantim sıkıntım olmadı. Oğlum böbrek hastası olarak doğdu (belki bigün uzun uzun anlatırım ama şimdi degil) Şükür şimdi iyi ama doğumdan beri hatta hamileligin 20 haftasından itibaren çok çektim. Keşke kilo alsaydim,bulantım olsaydı da oğlum bunları yasamasaydi. Hamileliğin başından itibaren normal doğum için dua ettim hep. Çok korkuyordum sezeryandan ama mecburi sezeryan oldum. Yani işin özü önce sağlık. Dogduklarinda bugünleri hatirlamayacagiz bile Herkese sağlıklı bir hamilelik,doğum ve turp gibi bebisler diliyorum

Emzirirken sarap icilebiliuor mi

Cok dogru soyluyorsun
Hepimizin insallah saglikla gecer

Slm kızlar. bişey soracağım. iki gündür tarifini tam yapamadığım bir sancı çekiyorum. sol kasığıma aralıklı olarak geliyor nadiren sağa geçiyor ama bu sancı beni tedirgin ediyor. standart kramp ya da ağrı olsa önemsemicem ama ne bileyim. böyle benim gibi sıkıntıda olan var mı aranızda

Doğru diyorsun canım, önemli olan sağlık gerisi hallolur. Allah bütün bebişleri sağ salim kucağımıza almamızı nasip etsin İnşallah. Amin!

Ptesi bir doktora gorun canim. Insallah onemli degildir.

Var hemde çok var :) merak etme lekelenme ve ya kan olmadığı sürece sıkıntı yok olur böyle ağrılar. Rahim büyüyor kolay değil içimize bir insan sığmağa çalışıyor. Kötü düşünme hemen mercimeğin o içine yerleşiyor :)

Canim serum da aliyormussun bak. Hic yemeye kendini zorlama. Gececek insallahh

Rahim büyüyünce Rahimde ağrı sancı olur diye bu sancıya tedirgin olmuştum. içimi rahatlattın tşk ler çoookkkk hemde .

Canım hepimiz değişik sancılar çekiyoruz ama doktora sorana kadar en güzeli yatıp dinlenmen.

Ben de 1 kilo aldım hep bebişi behane ediyorum, ama 2 gramlık bişey hihihihi iyiki behanem var en güzel behane bizim behane yaşasın BİZ :)
Yaşasın biz :-D
Bu gazla 100 kg doğuracağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…