2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar bebelac mama kullanan varmı?kabızlık var bizimkinde doktor aptamil veya bebelac kullan dedi..
bebeğim yeni doğduğunda sarılığı artmıştı bi kaç gün bebelac gold 1 numara verdik doktor kullanabilirsiniz demişti. sindirimle ilgili sıkıntısı olmadı normal yaptı kakasını ama çoğunlukta anne sütü alıyordu

Sonra 2 ay tatili çok görüyorlar öğretmenlere
Yani bu kurumla anlaşma şekli arz talep meselesi ona göre maaş belirleniyor, ben 32 saat çalışınca çocugumun vaktinden çalıcam diye bir düşünceye sahip değilim öyle düşünürsem hiç çalışmam lazım. Kazancım iyi olursa ona güzel bir gelecek sağlarım diye düşünüyorum kreşler bile yıllık 20 bin liradan baslayıp 40-50binlere gidiyor ücretleri malesef. Üç çocuk yapmak isteyen arkadası da gönülden kutluyorum ben bilerek yapamam gerçekten, olur o ayrı artık. Kaldı ki 32 saat de de çocugumfan ayrı kalacak bir vakit degil sabah 4 saat yokum, ogleden sonra 3 saat haftada bir gün yarım gün oluyor bebeğim yanında olmadıgım zamanlarda en az 3-4 saat uyudugunu düşünürsem ondan ayrı sadece 3 saat belki 4 saat ayrı kalacagım. Dimi ama

Ya çok teşekkür ederim umarım beni rahatlatmak için söykemiyorsunuzdur :) keşke mesajınızı gece okusaydım da rahat uyusaydım
Yok valla dogru söylüyorum benim memelere bir haller olmuş hiç bikiniler güzel olmuyor, belki oluyordur!!! Pameşa Anderson kıvamında şöyle toparlayıcı amazon içinde de küçük bir penceresi olan yine de numaralı hafif afilli birşey buldum ama tezgahtar kızımız bana çok küfretmiştir aynı modelin farklı renklerini bile denedim belki koyusu daha küçük gösterir diye, inandın mı

Kesinlikle vermem lazım etrafımdaki doguran arkadaslarımın hepsi zayıf hspsi tatile gitti mini mini şortlarla efil efil elbiselerle tulumlarla çatır çatır çatlıyorummm :) şaka bir yana kıskanmak değil ama imrenmek olsun ama mide büyüdü önce şu mideyi küçültmek lazım çünkü ben ne kadar spor yapsamda az yemedikçe veremiyorum. Sporda selüliti götürüyor sıkılaştırıyor falan. Yürümekten yüzmekten sıkışıyor gibi bacaklarım ama yiyorum. Dünde kardeş kişisi antepten baklava getirmiş yenmez mi şimdi ben ne yapayımmm

Hallohop çevirmek işe yarayabilir bak benim şimdi aklıma geldi, bridget bardot günde 10 dak hep çevirirmiş

İşin garip tarafı benim kızım bir aylık ve vücudu hep sıcaktı biz şimdiye kadar onemsemedik ama olcunce çok korktum kızım hep ateslimiydi yani anlamadım
Ben annemlere gittiğimde aynı şeyi yaşamıştım gündüz 37,5-37,7 arası oluyordu sıcaklardanmış akşam serinliğinde 36,4-36,5 oluyordu kuzenimin bebeği de aynıydı rahatladım o zaman şimdi evimdeyim klimalı hep 36 larda

Ip atlamaya firsat bulursan cok iyi cnm
Ben iki cocukla spora firsat bulamiyrm
Diyet yapiyrm aslinda saglikli beslenmeye ozen gosteriyrm diyelim
Haftada 1.5 civari gidiyr
Bu hafta 1.2 gitti.
Toplamda 13,5 kadar kilo verdim
Diyetle verdigimde 6.3 kg
Temmuz basindan beri

Biz 45 saat çalışıyoruz sgk insanları olarak. O zaman bizim çocukların hali hepten harap:)

Cnm tam bununla ilgili video paylasti platesannesi
Instagramda
Super seyler
Bayildim
Bakmani oneririm

Nasıl anladın besin alerjisini insanın zoruna gidiyor birde akranı bebekler gelince kendini kötü hissediyorsun insallah çabuk toparlar
İnşallah canım. Biz kilo alımı yavaş olduğu için gittik doktora. Tahlil yapıldı. Tahlilde lökosit çıktı. O şekilde anlaşıldı. Bu hafta başka tahliller yapılacak.

Diyeti bırakınca nasıl değişiklikler olacak. Bize yaz olur mu?

Yok en minyon benim kızım bence. 2. Ayı 3970 le kapattık malesef. 3360 doğmuştu aslında.

o da mantıklı bir bakış açısı tabi.. doğru kreş ücretleri de çok fazla..
sonuçta her iki düşünce de bebek için en iyi olarak belirlediğini seçiyor
benim kız sabah 8 den beri sadece yarım saat uyudu.. ben de bebeğimden 5 saat ayrı kalmış olacağım..
haftasonu kurs etüt zaten çalışmayacağım özel ders de almıyorum gebelikten beri.
Allah tüm çalışan annelere yardım etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…