2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim haftada 34 saat dersim vardı bu yıl o ne ki dersanedeyken 40 saat çalışıyordum bir keresinde özel derslerle rekorum 63 saat olmuştu gençtik güzeldik. Bu yıl da min 32 olur gibi..

yok be canım ben daha 32 saat ders istemiyorum bebeğimden vakit çalıp derse veremem...
ama çalışmadan da duramam oyüzden orta yollu bir planım olacak inşallah
ders sayısı arttıkça verimim azalır
hamileyken derste düştüm de izne ayrıldım..çocuklar bile korkmuşlardı..

ne bebekten ne öğrencilerimden vazgeçebiliyorum...
idare kabul ederse 18 saat ama gene 21 e tamamlarlar gibi geliyor

63 neymiş o ya.. sen insanüstü bir varlıkmışsın

Ya çok teşekkür ederim umarım beni rahatlatmak için söykemiyorsunuzdur :) keşke mesajınızı gece okusaydım da rahat uyusaydım

Çok teşekkür ederim rahatladım biraz

Kızlar bebeklerinizin ateşi yokken normal vücut ısıları kaç derece ? Biz aşı olduğumuz gün yani geçen hafta cuma günü 37.5 olunca gece yatmadan yarım fitil verdik kızıma çevremde herkes ver dedi oysa doktor 38.5 olmadan verme demişti. Neyse yattık uyuduk 2 saat sonra uyandım ateşe bakmak için 35.5 e düşmüştü şok olduk bi de ateşi çıkmasın diye ince atletle yatırmıştık hemen giydirdik koynuma aldım vücudu ısınsın diye ama en fazla 36.1 e çıktı. Braun ile ölçüyoruz kulaktan bizim doktor kulaktan yarım derece fazla çıkar demişti bi de. O günden beri hergün ölçüyorum vücut ısısı hiç 36.3 ü geçmiyor, vücudu hep soğuk sadece kollar bacaklar değil ense ve göğüste. Ev 31 derece şuan üşüyo olması imkansız. Üstüne de yarım kollu giydirdim normalde aşıdan önce hep askılı giyiyodu ve vücut ısısı 36.9 çıkıyodu hep. Neden böyle oldu anlamadım artık vücut ısısı hep düşük çıkıyo önemli bişey midir ? Doktora götürsek mi ? Sizin bebeklerin normalde kaç oluyo ?

Ewt canım keçiörendeyim. Bi an önce olsunlar ve iyileşsinler inş :)

Hep öyle olur zaten canım. Sen onu haklı, o da seni haklı görmeye başlar. Çözümü sessiz kalmakta bulduysan kazanan sensin tebrikler canım :))))

kizlar dogum kilolariniz ne alemde ben 19 kilo almistim eve geldigimde 7 kg gitmisti sonra 3 kg daha kendiliginden gitti ama 9 kilosu ustume yapisti kaldi bugun cok pis hirslandim ekmegi kesecegim tatli matli da yok artik ve spor olarak ip atlamaya basladim gunde 1000 ip atlayacagim 350 sabah 300 ogle 350 aksam umarim veririz sizler ne durumdasiniz nasuk veriyorsunuZ

şimdi senin için ölçtüm oda 28.1
bebeğim 36.5
kolsuz zıbın ile duruyor

ben 14,5 kg almıştım 10 kilosu kırk günde gitti kaldı 4,5 kilo
o da gitmiyor egzersiz yapmak gerek sanırım

ama benim bölgesel kilo çok göbek ve kalçalarımda toplanmış
o yüzden vücudum çok biçimsiz görünüyor

göbek eritmek için yöntemi olan var mı?

66.5 la 67.5 arasındayım. Sinirlerim bozuk bu yüzden.
Yeni kıyafetler alma çabasındayım bu aralar. Basen ve göbek üçümüz bi arada yaşayıp gidiyoruz.

bu arada adet olan arkadaşlar karnınız adetten sonra biraz olsun indi mi?
ben adeti bekliyorum belki karın göbek iner diye
13 kilo almıştım, 3 kilom kalmıştı göbeğim bayağı küçülmüştü regl oldum 2 gün önce 2 günde iyice sıfırlandı göbekten eser yok 36 bedene geri döndüm ama göğüslerim 95 oldu üst kocaman incecik bel kaldım

bu arada regl olan arkadaşlar kanamanız ne durumdaydı ben şakır şakır kanıyorum 1,5 saatte bir ped en büyüğünden doluyor başına böyle birşey gelen var mı?

Kızlar bebelac mama kullanan varmı?kabızlık var bizimkinde doktor aptamil veya bebelac kullan dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…