2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canim hayirli olsun bebisin..lekelenmelerin varsa ve doktorun bunu onemsememis olmasi sacma canim bunun icin genelde progestan veriyolar bende kullaniyorum.bebegin rahme tutunmasini sagliyo.düşük olmasina onluyo.istersen baska doktora git canim cunku bunun icin onlem alinmali..gecmis olsun

Canim seker olcumu.icin gece 11 den sonra hoc bir sey yenilmemeli.bana doktorum oyle demisti.kahvalti.yaptiysan ekmek.patates vs. De sonucunu etkiler.en az 8 saat ac kalman lazim tahlil.icin. gecmis olsun

çok saol canım aslında ben kafama göre iş yaptım o ilaçdan kullandım yeni bitti doktor ısrarla kalp atışını duymadan dikkate almıyo hamileliğimi ben 1 yıldır Bursada yaşıyorum çokda bilmiyorum hangisis iyiydir hangisi kötüdür araştırmaya devam ediyim . bu arada çok bulantım ve baş dönmem de var rapor istedim onuda vermedi

Canim seker olcumu.icin gece 11 den sonra hoc bir sey yenilmemeli.bana doktorum oyle demisti.kahvalti.yaptiysan ekmek.patates vs. De sonucunu etkiler.en az 8 saat ac kalman lazim tahlil.icin. gecmis olsun
Teşekkür ederim.Zaten onda açlık şekerime bakmamıştı ama yine de çok yüksek buldu. Neyse umarım bişey olmaz.

malesef bende de durumlar aynı egzersiz yapamıyorum bende hamile kalmadan önce yine yürürdüm biraz ama şimdi onuda yapamıyorum. yediklerime dikkat ediyorum sadece. sen yemek yiyip mi kan verdin? açlık şekerinden önce birşey yenmiyor ya ondan olmuş olabilir mi?

hamileliği öneme almamak da ne demek ? Bence biraz önce doktorunu değişmelisin. Kanama varsa mutlaka progreston ilacı veriyorlar doktorlar.
Umrım yakın bir zamanda iyi bir dokotor bulursun.

bende doktora kasık ağrımın olduğunu söyledim bana da doktor kalp atışlarını görüp sağlıklı bir gebelik olduğunu anlayalım sonra progestana başlarız dedi. sağlıklı gebelik devam etsin sağlıklı olmayan sonlansın düşünceleri var doktorların. o sebeple öyle demiş olabilir doktorun ama yine de başka bi doktora görün istersen için rahatlasın.

Bende bursada yaşıyorum nereye gittin ben enson memik bey var ona gittim dinliyor rahatlatıyor bana iyi geldi

Çok geçmiş olsun. dualarimiz seninle.. insallah iyi haberlerle donersin

Benimki de ediyor ama söylene söylene işte... Bugün gelmiycek zaten ve ben bu sabah ilk defa kustum.. gorseydi keşke halimi...

Canım sen aynı benim gibi olmuşsun. Benim de sat 02 eylül ama ben de 6+2yim aslında daha 7 küsür olmam lazım, geç Döllenme olduğu için doktor ne diyorsa o haftadasın. Geç Döllenme kötü bişey değil herşey normal. Lekelenmeler de dinlenince geçiyor, benim kesilmek üzere lakin bana ilaç verdiler. İçine sinmezse başka bir doktora danış :) gecmiş olsun

Ah canım bende şimdi seni merak ettiğim için girdim yeniden forma. Tam seni yazacakim ki gelmişsin sen zaten :) çok şükür. Öyle ama arkadaşım ikinci hamilelikler çok daha zor oluyormuş. Bende kızımda ne ağrı ne kanama ne akıntı görmüştüm. Bu hamilelik bana bölüyor yahu dedirtti 3. Çocuğu çok isterken ben sanırım biraz erteleyecegim. En azından miniklerin büyüyene kadar. Yoksa iki bebeye ayıracak güç bende kalmaz vücut hepten iflas eder valla :) bir daha tekrarlamasin kanama akıntı falan. Ama şunu söyliyim sende artık neredeyse bitirdin 9. Haftayı bu saatten sonra kolay kolay düşmez o bebekler. İÇin rahat olsun arkadaşım

saol canım umarım iyi birini bulurum

malesef dinlenemeiyorum çalıştığım için raporda vermedi iş yerinde tedbirler alıyorum mecburen

Bende bursada yaşıyorum nereye gittin ben enson memik bey var ona gittim dinliyor rahatlatıyor bana iyi geldi
zübeyde hanımda murat beye gidiyorum canım dediğin doktor hangi hastanede . aslında murat beyde ne sorsan anlatan güler yüzlü biri ama şikayetlerimi dikkate almaması sinirlendirdi beni benmi abartıyorum diye kendimi sorgulamaya başladım

ya o durum bende de var. regl günüm 03.09 7 + 4 hamilelik olmalı ama doktor 6+ 6 dedi.. bu durumu ben de anlamamıştım. O zaman tahmini doğum tarihide mi değişiyor acaba ?

Bende kalp atışının duyduktan sonra saglık ocağı kaydı yaptırmayanları düşünenlerden olduğumdan geçen hafta gidip kaydımı yaptırmamıştım fakat bu sabah aradılar sağlık ocağından haftaya kayıt için gitmemi talep ettiler. Kan testleri yapılıyormuş. Müsait olanlar gidip kaydını da testini de yaptırsa faydalı olabilir. İki kere takip edilmek en azından bizim yararımıza .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…