2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba kızlar umarım herşey yolundadır
Ben geceyi hastanede geçirdim. Açık renkte ağrısız bir kanamaydı. Bebekte problem olmayacağını söyledi ebeler. Kanamam durdu. Çok korkuyorum.. İkinci adet dönemimdi normalde üstüne görme olabilirmiş. Yarın göreceğiz bebeği
Var mı böyle bir şey yaşayan?
Dualarınıza ihtiyacım var..

canım çok geçmiş olsun...Burada kanaması olan arkadaşlar vardı çok şükür atlattılar...
hala hastanede misin? progestan vermişlerdir inşallah bir problem olmadan sıkıntısız bu süreci atlatırsın
ama çalışıyorsan rapor al yat dinlen ..

Benimde var ama kırmızı değil kahverengi 1 hafta önce başlamıştı Progestana başladık düne kadar gelmemişti dün tekrar geldi bugün yok şükür ayakta biraz kalırsam azıcık azıcık geliyo ama

Canım evdeyim. 4 gündür progestan kullanıyorum zaten ama şimdi hem hap hem jel kullanıyorum.. İnşallah atlatırım çok sağol

Benim bildiğin kan boşandı canım..

benim günümde 1700 . bi gidiyim doktora bakalı m hayırlısı

Cok geçmiş olsun arkadaşım. Yat bol bol dinlen. Pembe olması kötü olmuş. Umarım biran önce toparlarsin. Henüz bebeği göremedin mi peki?

Canım benimde 2. Adet donemim kahverengi cok az akntim geldi doktor gel dedi gittim sorun yok ama yinede en az bisey bile risktir dedi progestan verdi dinleniceksin dedi 10 gun sonra bidaha cagirdi

Kizlar kan sulandirici igne kullananlar bir sey sorcaktim.igneyi hergun ayni saatinde ki yapmak gerekyo.misafirlige gitcez de 1 saat gec yapsam sorun olur mus acaba.yoksa gittigim.yerde mi yapayim

Psikojim şey oldu yine yaaa gebelik takip programını tele kuruyorum niye kuruyon deyip siliyorum geldiler yine bana
Bu arada elinizi göbeginize koyup ya mübdi esması 33 kere okumak düşüklerden korurmus
Ya musavvir esmasıda bebegimizin saglıklı olmasına yardımcı olurmuş
Yapmak isteyen arkadaslarım faydalanabilirler

Ayyy bütün annelere hayırlı olsun kizlaaarrr bende varım inşallah bi aksilik olmazsa beraber uzun bi yolculuğa çıkıyoruz sizinlee paylaşalım konuşup dertleşelim

Hoşgeldin canım hayırlı uğurlu olsun inşallah bebeğin sağlıcakla al kucağına

Ben de öyleyim canım benim insanlara hiç tahammülüm kalmadı minibüste falan istemeden herkese nefret eder gibi bakıyorum sonradan farkediyorum bir de bende inanılmaz bir mutsuzluk var Allahıma binlerce şükür sonunda bebeğim olacak inşallah ama böyle içim buruk hepsi hormonlardan sanırım yoksa insan böyle bişeyle yaşarken havalara uçması lazım

Öyle bu konuda haklısın canım, bende asırı gerginim fazla atarlıyım her seye sinirleniyorum değişik bir ruh hali ve acayip bir can sıkıntım var :) uyuyamıyorum geceleri belki de bundan huzursuzum. Yuz ustu uyuma seklim olduğundan sanki uykumu alamıyorum yan ve sırt ustu yattıkça

Aynenn ben de sürekli yüz üstü yatan biriyim sırt üstü ya da yan yatmak beni de çok zorladı canım inan haklısın belki de o yüzden huzursuz oluyoruzdur çünkü gece sık sık uyanır oldum sabahları da zor uyanıyorum o yüzden.Allah yardımcımız olsun daha çok başlarındayız inşallah çabucak geçecek bu günler de

Öyle :) Rabbim sağlıkla kucağımıza almamıza nasip etsin de , 9 ay da ısındırma turları gecelere :)) doğmadan insanın hayatı değişiyormuş meğer. Yine şükür Allahıma, rabbim kimsenin göbişini boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin inş.

Amin canım aminnn Allah isteyen herkese nasip etsin annelik çok başka bişeymiş şu kadarcıkken bile nasıl etkiliyor bizleri minnoşlar

Kizlar kan sulandirici igne kullananlar bir sey sorcaktim.igneyi hergun ayni saatinde ki yapmak gerekyo.misafirlige gitcez de 1 saat gec yapsam sorun olur mus acaba.yoksa gittigim.yerde mi yapayim

Bişey olmaz bence ben bazen 8de yapıyorum bazen 12de hergün aynı saatte yapmıyorum hatta bi kaç kere unuttuğum bile oldu çok şükür bişey olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…