2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canim son aylarda sorun oluyomus kordonu boynuna dolanirmis son aylarda su aralar bisi olmaz sanirsam bende yuzustu yatmadigimdan uyuyamiyorun sol tarafima nadirende sirt ustu yatiyorum

Sırt üstü yatinca mi yan mi yatmak gerek

Ayyyy coook mukemmelll canim rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsinn bhcg degerlerin yuksekmiydi merak ettim

Kızlar 6 gün önce değerim 493 dü şimdi 8413 olmuş sizce normal mi daha doktora gitmedim ama son adet tarihime göre 5 hafta 4 günlük değer ona göre iyi gibi sanırım

Gayet iyi canım yükselmen hatta doktora gitsen kesen görünür büyük ihtimalle

İyi akşamlar kızlar bizim de iki oğlumz var üçüncü son şansım sezeryan olduğu için ve bunun DA kız olmasını istiyoruz tavsiyeniz bilginz varmı

İyi akşamlar kızlar bizim de iki oğlumz var üçüncü son şansım sezeryan olduğu için ve bunun DA kız olmasını istiyoruz tavsiyeniz bilginz varmı
Canım bende aynı durumdayım ogullarim var ve hamileyim şuan da tek isteğim hayırlı sağlıklı bi kiz evlat.. tabii rabbim erkek verirse de çok mutlu olurum ama duamız tam olsun diye önce kiz istiyorum fakat hiçbir yöntem denemedim...

Teşekkür ederim Can'ım cevapaldığım için biraz fazla yükseliyor gibi geldi bana

5+4 e göre normal gibi canım ama tabi doktora gitmen sağlıklı bir gebelik olup olmadığını tespit etmek için çok önemli kese görünümü boyutuna göre söyler sana mutlaka inşallah sağlıklı sıhhatlidir güzel haberler alırsın ama dediğim gibi mutlaka bi görün 5+4te gitmek gerekiyor artık doktora

Doktor seçimi yapamadığım için gidemedim burada da Bi bilgim yok doktorlar Nasıl

Canimmm coook guzel rabbim saglikli sekilce kucagina almayi nasip etsin bebislerini ayy ikiz denince ayri bi heyecan yapiyorum

Bende doktora demistim karnim cikti beni diye. O da kimisinin ic karni genis olmuyo normalde de gobeginiz yoktu ondan hafif cikmaya baslamistir dogaldir dedi.
Ayy soyledik soyledik nihayet:) simdilik aileler ve bi iki yakin arkadasimiz biliyo. Agladilar vallaha bizi de aglattilar :)

Aydın'da Can'ım

Orayı hiç bilemiyorum ama doktortakvimi diye bi site var orda yaşadığın yerde doktorların aldıkları yorumlara göre gidebilirsin canım iyice araştır çok da geç kalma çünkü testler yapılacak gerekiyorsa vitamin desteği verilecek onlar için git mutlaka

Çok teşekkür ederim Can'ım bilgilendirdiğin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…