2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar kan sulandirici igne kullananlar bir sey sorcaktim.igneyi hergun ayni saatinde ki yapmak gerekyo.misafirlige gitcez de 1 saat gec yapsam sorun olur mus acaba.yoksa gittigim.yerde mi yapayim
,

gittiğin yerde yap arkadaşım sağlığından önemli değil....
ben kullanmıyorum ama hamile bir misafirimiz gelmişti
o yapmıştı iğnesini ...

Kizlar kan sulandirici igne kullananlar bir sey sorcaktim.igneyi hergun ayni saatinde ki yapmak gerekyo.misafirlige gitcez de 1 saat gec yapsam sorun olur mus acaba.yoksa gittigim.yerde mi yapayim
Ben hep ayni saatte yapıyorum birden fazla faktörde taşıyıcı olduğum icin aksatmamaya çalışıyorum

Hoşgeldin canım hayırlı uğurlu olsun inşallah bebeğin sağlıcakla al kucağına :anneadayı::KK200:
Sağol canım senin ve Herkesin kide hayırlı sağlıklı olsun inşallah...evet buarada size katılıyorum bende çok agresif ve sinirli oldum....ama kızlar ben yüz üstü uyumaya devam ediyorum yaa sonuçta daha o taaaa karnımın içinde bezelye gibi....yanlış mıyım

Cok geçmiş olsun arkadaşım. Yat bol bol dinlen. Pembe olması kötü olmuş. Umarım biran önce toparlarsin. Henüz bebeği göremedin mi peki?
Göremedim canım maalesef. Çok riskli ise doktor geliyormuş..

Canım benimde 2. Adet donemim kahverengi cok az akntim geldi doktor gel dedi gittim sorun yok ama yinede en az bisey bile risktir dedi progestan verdi dinleniceksin dedi 10 gun sonra bidaha cagirdi
Canım ben yaşadım bu durumu zaten
4 gün sonrada bu oldu..

Sağol canım senin ve Herkesin kide hayırlı sağlıklı olsun inşallah...evet buarada size katılıyorum bende çok agresif ve sinirli oldum....ama kızlar ben yüz üstü uyumaya devam ediyorum yaa sonuçta daha o taaaa karnımın içinde bezelye gibi....yanlış mıyım
Ben kendimi şimdiden alıştırıyorum artı bezelye tanesi olsa bile karına baskı yapıyo riske etmiyorum kendimi

Aslında dediğin gibi çok küçük ama içim rahat etmiyor benim de canım Allah korusun bişey olsa acaba ondan mı oldu diye düşünmek istemiyorum :anneadayı:

yüzüstü uyamayı hamile olduğumu duyunca bıraktım. sırtüstü uyumak sorun mu sadece yan mı yatmak gerek?

Göremedim canım maalesef. Çok riskli ise doktor geliyormuş..

Canım ben yaşadım bu durumu zaten
4 gün sonrada bu oldu..

Ama arkadaşım çok fazla akintin olduğunu söyledin. Yani bu kadar eminler mi bebeğin iyi olduğuna? Acaba başka doktora mi gitsen?

Canım ben de aynı durumdayım benim de 7+4 ara ara göğüslerimde şiş ve ağrı oluyordu şimdi kalmadı hafif bulantı da sadecw sabahları oluyor.Kalp atımını duymaya gittiğimde de göğüslerimdeki şişlik geçmişti ama kalp atışlarını duydum çok şükür.Ama insan yine de telaş ediyor işte kendimi çok dinliyorum ben
Ayni bende oyleyim ya cok hafif bi kasik agrim olsa hemen yatip dinleniyorum bebisimle konusuyorun esimde hapsuruyom diye kiziyo dikkat etmen gerek kendine diye daha doktora gitmedim persembe gunu gitcem yazdiklarin icimi ferahlatti rabbim sana ve bebegine saglik versin

Ayni bende oyleyim ya cok hafif bi kasik agrim olsa hemen yatip dinleniyorum bebisimle konusuyorun esimde hapsuruyom diye kiziyo dikkat etmen gerek kendine diye daha doktora gitmedim persembe gunu gitcem yazdiklarin icimi ferahlatti rabbim sana ve bebegine saglik versin

Amin canım Allahım hepimizin bebeğine sağlık sıhhat versin.ben doktorumu da çok bunalttım bu dönemlerde ne oluyor neden birden belirtilerim kayboluyor diye ama hormonların sürekli değişiyor bir gün belirti olup ertesi gün iyi hissetmen çok normal dedi.Ben de hapşururken kasığımda ağrı oluyor bazen tedirgin oluyorum ama o vücudun doğal bi tepkisi sanırım okadarcıktan da bişey olmaz:) :anne: En önemlisi de bu dönemde sanırım kendimizi rahat hissetmemiz ama işte insan da yapamıyor çok istediğimizden belki :anneadayı:

Benim kese sol tarafta görünüyor ama sağ kasığım çok ağrıyor. Neden olur bileniniz var mı? İlk gittiğimde doktora söylemiştim sağ taraf ağrıyo diye. Sağda sandı hatta önce ama baktı solda kese. Allah allah deyip geçişti konu. Ama sinir bozucu şekilde batmalar ağrılar çoğunlukla sağdan geliyo

Amin canım Allahım hepimizin bebeğine sağlık sıhhat versin.ben doktorumu da çok bunalttım bu dönemlerde ne oluyor neden birden belirtilerim kayboluyor diye ama hormonların sürekli değişiyor bir gün belirti olup ertesi gün iyi hissetmen çok normal dedi.Ben de hapşururken kasığımda ağrı oluyor bazen tedirgin oluyorum ama o vücudun doğal bi tepkisi sanırım okadarcıktan da bişey olmaz:) :anne: En önemlisi de bu dönemde sanırım kendimizi rahat hissetmemiz ama işte insan da yapamıyor çok istediğimizden belki :anneadayı:
Ya bak gene aglakligim tuttu sukurler olsun rabbimize meleklerimiz saglikli olsun yeter rabbim hepimize coook guzel gunler gostersin canim

yüzüstü uyamayı hamile olduğumu duyunca bıraktım. sırtüstü uyumak sorun mu sadece yan mı yatmak gerek?
Canim son aylarda sorun oluyomus kordonu boynuna dolanirmis son aylarda su aralar bisi olmaz sanirsam bende yuzustu yatmadigimdan uyuyamiyorun sol tarafima nadirende sirt ustu yatiyorum

Kızlar 6 gün önce değerim 493 dü şimdi 8413 olmuş sizce normal mi daha doktora gitmedim ama son adet tarihime göre 5 hafta 4 günlük değer ona göre iyi gibi sanırım

Ama arkadaşım çok fazla akintin olduğunu söyledin. Yani bu kadar eminler mi bebeğin iyi olduğuna? Acaba başka doktora mi gitsen?
Canım akıntı değil kanamam vardı.
Gece eşim diğer hastanelere de sordu ebeler kötü bir şey demedim doktor gelmiyormuş. Gece saat 12 idi ben gittiğimde. Sabah 3 e kadar kaldım. Ama doktorum ebeler ile irtibattaydı. O izin verince çıkabilirim..
İçimi ferah tutmaya çalışıyorum kötü olsa gelirdi.

X