2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
aralari kac yas olacak cocuklarinin canim benim nasip olursa tam 2.5 yas olacak benimki planli degildi ama bende senin aldigin tepkileri az cok alacagimi dusunuyorum insanlar cok enteresan ustelik bunu kadinlarin yapmasi ne aci. Biz kadinlarin birbirine saygisi yok erkeklerden saygi bekliyoruz cidden tuhaf. Sen ustesinden gelirsin ne guzel ikisi bir buyur rahatlarsin ya da basta biraz zor olur ama sonra ne guzel arkadas olurlar demek pozitif olmak bu kadar zor mu yani dimi

Kızlar benim yine kahverengi lekem geldi hatta öncekilere göre daha fazla bugün raporum bitti okulda toplantı vardı gitmek zorunda kaldım Dr a msj attım Progestanı kullanmaya devam et korkma yazmış

aynı günde öğrenmişiz desene

benim malesef iki kaybım var biri 25 haftalık. bu sefer olacak inşallah bebişlerimize kavuşacağız.
Benim de bi tane kaybim var ..

Ama bak Allah yüzümüzü güldürdü elhamdullilah :)).. elhamdullilah elhamdullilah binlerce kez :)))

Daha önce böyle sürekli kahverengi lekesi gelip de sağlıklı bebeği olan var mı ne olacak düşecek mi acaba? Rapor da vermiyolar

Masallah Subhanallah Rabbim Sagsalim Kucagina Almayida Nasip Etsin Canimm,, Hayirli Evlat Olsunlar Insallah,, Rabbim Emredince Hersey Oluyorr Cok Sükürr..

Daha önce böyle sürekli kahverengi lekesi gelip de sağlıklı bebeği olan var mı ne olacak düşecek mi acaba? Rapor da vermiyolar
kahverengi kirmizi lekeye gore daha masum korkma benim afedersin bir ped dolduracak kadar kirmizi kanamam oldu ama bebegim iyiydi kalp atisi vardi progestan ve yatarak 10 gun dinlendim kahverengi lekelere donustu kanama ve bitti cok sukur oglumu kucagima aldim 22 aylik su an icini ferah tut bisey olmaz insallah

Masallahh Yaaa Rabbim Sen Ne Büyüksün Tebriklerr Canim Sagsalim Kucagina Almayida Nasip Etsin Rabbim..

İna
İnşallah canım

Beta hcg kaç cıkmıştı cnm senin ? Benim ilk 28 cıktı. 2 gün sonra da 55 dr cok yeni 10 gün sonra gel keseye bakalım dedi bende baska kan tahlili yaptırmadım. İnş sağlıklıdıe

Beta hcg kaç cıkmıştı cnm senin ? Benim ilk 28 cıktı. 2 gün sonra da 55 dr cok yeni 10 gün sonra gel keseye bakalım dedi bende baska kan tahlili yaptırmadım. İnş sağlıklıdıe

Kızlar benim yine kahverengi lekem geldi hatta öncekilere göre daha fazla bugün raporum bitti okulda toplantı vardı gitmek zorunda kaldım Dr a msj attım Progestanı kullanmaya devam et korkma yazmış
Kahve akinti aktif kanama olmadigi anlamina geliyormus ama doktoruna danisarak yine de iyi yapmissin. Insallah devami gelmez kesilir ilaclarla. Bol bol dinlen su ic

İyi akşamlar kızlar, hilal arkadaşım dış gebelik için progestran değerine bakılıyor seni korkutmuş dr . Benim değer 3985 ti o gün bakmadı 2 hün sonra gittim göründü 4+5 te kese göründü korkma canım

Maalesef.. tepkiler hep kadinlardan. Biz kadinlar fikirlerimizi empoze etmeye insanlari elestirmeye bayiliyoruz nedense. Hele yasi buyuk kadinlarda bu fazlasiyla var.. normalde sakin biriyim ama herkesin agzinin payini verdim. Dayanamadim..

Kizim suan 19 aylik. Aralarinda 2 yas olacak nasipse. Benim de istegim birlikte buyuyup arkadas olsunlar.

Evet ya daha cok erken biraz tedirgin oldum ama cok takılmadım çünkü geçen seferde bana bölr oldu geç gözüküyor benim keselerim ama eşim yine hayaller suya düştü moduna girdi ona üzüldüm bende bugün 4+4 üm doktorum pazartes salı gözükür dedi bekleyeceği biraz daha inş. Sağ olsun sağlıklı olsunda geç görsekte olur

Canım benimkide yeni tam bugün 1 hafta oldu adetim geçeli bende de cok belirti yok kasıgımın bir tarafı agrıdı biraz bende endişelendim ama şimdi şimdi başlıyor sanki gögsümde hassasiyet bel agrısı hafiften bende korkmuştum ama hemen olmuyor öle demekki

Hayırlı olsun canım hoşgeldin sağlıkla kucakla inş. O güzel sesi duyarsında

Ay ne tatli yaa masallah. Imkanim olsa vallahi cok isterim yaslari yakin olsun bi arada buyusunler arkadas olsunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…