2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Maalesef.. tepkiler hep kadinlardan. Biz kadinlar fikirlerimizi empoze etmeye insanlari elestirmeye bayiliyoruz nedense. Hele yasi buyuk kadinlarda bu fazlasiyla var.. normalde sakin biriyim ama herkesin agzinin payini verdim. Dayanamadim..

Kizim suan 19 aylik. Aralarinda 2 yas olacak nasipse. Benim de istegim birlikte buyuyup arkadas olsunlar.
Cok ilginç ya ben hiç böyle tepkiler almadım sanırım herkesle arama bir sınır koyduğum için bu şekilde. Yani ne diyebilirlerki onlar mı bakacak sanki çocuklarıma yoook yine ben bakacağım. O yüzden kimse ağzını açıp laf söyleyemez valla. Soyleyen de söylediğine pişman olabilir çünkü kimseyi ilgilendirmez. Benim hayatım benim özelim. Özel hayatıma mudahe edilmesi en sinir olduğum şeydir benim. Sizde kimseyi karıştırmayın annenizi bile bence. Sonra bir bakıyorsunuz sizi çoktan ele geçirmişler bile

Ay yok bozmicam agzimi ... Cok biliyo onlar ! Arkadas ben anlamiyorum, iyi dileklerde bulunacaklarina,sen ugrasma ben yaptim diye bi kap yemek getireceklerine,gecer arkadasim bi iki aya daha iyi olcaksin diyeceklerine ne halt etmeye felaket tellalligi yapar bu insanlar?
Sen en guzelini yapmissin. Hisseden sen,derdi de olsa cekecek olan sen,caninda can tasiyan sen,elaleme ne duser biliyosun. Masallah saglikla buyucek o minnak annesi zamanla daha rahat edecek. Hapur hupur yemek yicez sonrada ay kilo aldim dicez gor bak :)
Sana negatif gelen insanlari ne olur senden uzaklastir. Bebegine en iyi gelecek sey tatli insanlarin iyi niyetli temiz dualari.
Kesinlikle öyle olması gerekiyor. Çevremizde böyle negatif elektrik saçan insanlar bize de geçiriyor o elektriklerinı. Hiç cekemiyorum öyle insanları valla. Yan tarafta bir kadın var. Yeni komşu olduk allahım allahım herseyi bilir herseyi. Kadından köşe bucak kaçıyorum valla. Çünkü kadın negatifleriyle her daim beni kusatiyor. Oda ilk hamile kaldığımda aaa erken değil mi? Dedi he evet erken bizde erken olsun istiyorduk zaten dedim aa öylemi dedi sustu. Ne diyecek sanki valla nefret ediyorum öyle insanlardan. İyiki varsınız hepiniz. Ne guzel birbirimize sarılıyoruz burada.

Cok ilginç ya ben hiç böyle tepkiler almadım sanırım herkesle arama bir sınır koyduğum için bu şekilde. Yani ne diyebilirlerki onlar mı bakacak sanki çocuklarıma yoook yine ben bakacağım. O yüzden kimse ağzını açıp laf söyleyemez valla. Soyleyen de söylediğine pişman olabilir çünkü kimseyi ilgilendirmez. Benim hayatım benim özelim. Özel hayatıma mudahe edilmesi en sinir olduğum şeydir benim. Sizde kimseyi karıştırmayın annenizi bile bence. Sonra bir bakıyorsunuz sizi çoktan ele geçirmişler bile

Hic alttan almadim Valla. Pat diye agzinin payini verdim hepsinin. Ben sirf sinirlarimi aştıklari icin en yakinimdakilere bile mesafe koydum.. dedigin gibi ozelime karisilmasi en nefret ettiğim seydir..

Kesinlikle öyle olması gerekiyor. Çevremizde böyle negatif elektrik saçan insanlar bize de geçiriyor o elektriklerinı. Hiç cekemiyorum öyle insanları valla. Yan tarafta bir kadın var. Yeni komşu olduk allahım allahım herseyi bilir herseyi. Kadından köşe bucak kaçıyorum valla. Çünkü kadın negatifleriyle her daim beni kusatiyor. Oda ilk hamile kaldığımda aaa erken değil mi? Dedi he evet erken bizde erken olsun istiyorduk zaten dedim aa öylemi dedi sustu. Ne diyecek sanki valla nefret ediyorum öyle insanlardan. İyiki varsınız hepiniz. Ne guzel birbirimize sarılıyoruz burada.
Bana da tepki verenlerden biri komsum. Ilk hamileligimi duyduğunda da ayni tepkileri vermisti. Sonra biraz karnim agriyo deyince pat diye dusuk yaparsin dedi. Şok olmuştum. Emzirmemden tut her seye karisir oldu. Ben de artik her söylediğini bastiriyorum. Zaten tasinicam burdan kurtulucam herkesten.

Hic alttan almadim Valla. Pat diye agzinin payini verdim hepsinin. Ben sirf sinirlarimi aştıklari icin en yakinimdakilere bile mesafe koydum.. dedigin gibi ozelime karisilmasi en nefret ettiğim seydir..
Aman alma öyle insanlar alttan falan alınmaz . Benimde cevrem bu yüzden azdir. Bende az olsun ama öz olsun derim hep. Hiç sevmem hayatıma müdahale edilmesini çünku

slm kızlar ne güzelmiş burası :) ben de bugün doktora gittim 5+6 haftalığım kalp atışını duyduk çok heyecanlandım bir kesede iki bebek gördük şok olduk iki kalp atıyordu. inşallah sağlıkla kucağıma almak nasip olsun bebeklerimi, hepimiz için inşallah, sağlıklı doğumlar yapalım.

Ne kadar güzel haberler geldi bugün Allahım tamamına erdirir inşallah hayırlı uğurlu olsun meleklerin canım tek yumurta ikizi mi olacaklar inşallah ay ne güzel aynı ya :anneadayı::anneadayı:

slm kızlar ne güzelmiş burası :) ben de bugün doktora gittim 5+6 haftalığım kalp atışını duyduk çok heyecanlandım bir kesede iki bebek gördük şok olduk iki kalp atıyordu. inşallah sağlıkla kucağıma almak nasip olsun bebeklerimi, hepimiz için inşallah, sağlıklı doğumlar yapalım.
Ayni zamanda ikiz gebe kalmisiz ikimiz de :))) ay ne güzel tesadüf

Kızlar herkese merhabalar hayırlı geceler... kaç gündür mesajları okuyorum ama cevap yazamıyorum telefonumdaki arızadan dolayı.. yeni gelenlere hoşgeldiniz hayırlı olsun diyorum. hepimuz sağlıcakla bebislerimizi kucagimiza alalım inşallah.. ben bugün 5+5 im. Bu hafta içi doktora gideceğim inşallah.. ama çok fazla kramp girmeye başladı hem kasık hemde tam rahmin olduğu bölgeye.. en fazla yarım saat yutuyebiliyorum sonra ağrı kramp başlıyor. Yatınca geçiyor iyiyim deyip kalıyorum yine başlıyor. Çok şükür kanama lekelenme yok. Benim gibi olanını var mı? Korkmaya başladım :KK1:

Beta hcg kaç cıkmıştı cnm senin ? Benim ilk 28 cıktı. 2 gün sonra da 55 dr cok yeni 10 gün sonra gel keseye bakalım dedi bende baska kan tahlili yaptırmadım. İnş sağlıklıdıe
İlk teste beş gün geçmişti adetim 64 çıktı 48 saat sonra tekrar yaptırdık 133 çıktı aynen doktor bana da öyle dedi salı günü gel dedi inşallah artmıştır değerlerimiz

Kızlar herkese merhabalar hayırlı geceler... kaç gündür mesajları okuyorum ama cevap yazamıyorum telefonumdaki arızadan dolayı.. yeni gelenlere hoşgeldiniz hayırlı olsun diyorum. hepimuz sağlıcakla bebislerimizi kucagimiza alalım inşallah.. ben bugün 5+5 im. Bu hafta içi doktora gideceğim inşallah.. ama çok fazla kramp girmeye başladı hem kasık hemde tam rahmin olduğu bölgeye.. en fazla yarım saat yutuyebiliyorum sonra ağrı kramp başlıyor. Yatınca geçiyor iyiyim deyip kalıyorum yine başlıyor. Çok şükür kanama lekelenme yok. Benim gibi olanını var mı? Korkmaya başladım :KK1:
Canım bizlerdede oldu dinlen mümkün olduğunca. Kanaman yoksa korkulacak birşey olmadığını düşünüyorum.

Bana da tepki verenlerden biri komsum. Ilk hamileligimi duyduğunda da ayni tepkileri vermisti. Sonra biraz karnim agriyo deyince pat diye dusuk yaparsin dedi. Şok olmuştum. Emzirmemden tut her seye karisir oldu. Ben de artik her söylediğini bastiriyorum. Zaten tasinicam burdan kurtulucam herkesten.
Meltemim Rabbime sal en güzel cevabı o veriyor zamanı gelince boş boşuna stres yapma hele hele zor günlerinde .Ben stres yaptıkça o gün kramplarım cogalıyor kendimi daha halsiz hissediyorum canımsın.

Canım benimkide yeni tam bugün 1 hafta oldu adetim geçeli bende de cok belirti yok kasıgımın bir tarafı agrıdı biraz bende endişelendim ama şimdi şimdi başlıyor sanki gögsümde hassasiyet bel agrısı hafiften bende korkmuştum ama hemen olmuyor öle demekki
Canım dış gebelik yaşadım ben çok zor birşey ama sende anladıgım kadarıyla lekenmelerin yok. Ben dısgebelik yaşadıgımda cok lekenmelerim oluyordu bide agrım cok fazlaydu

Ay kovulacagım :KK70: acemiyim ben toplu alıntıyı bilmiyorum :spor:
Bir tane çok sık lavaboya giden arkadaşımız vardı
Kesinlikle ihmal edilmemesi gereken durum idrar yolları enfeksiyonu
Gebeligimin 4-5 haftasında afedersiniz kanlı oluyordu lavobalarım ağlıyordum resmen her labovada:KK61:yanmaaa sürekli tuvalate çıkma mahvetmişti . Hemen doktora gidilmeli ben serumla birlikte antibiyotik gibi 5 ilacla zor atlattım.
İleri degilse benimki kadar tek doz antibiyotikle atlatıyorsunuz canlarım.
Enfeksiyon bebek için cok zararlı

Ay öyle valla. Dün avm çıkışı gördük bir baktım doktoruma kadar karışmaya basaldı. Olympos hastanesi varmış tutturmus oraya git diye. Yok dedim orayla ilgili güzel duyumlar almadım acilde bile ilgilenilmiyormus aa diyor sen insanların dediğine göre mi hareket ediyorsun. Ee sen neye göre seçim yapıyorsun doktora giderken dedim. Ben aramızda ki elektriğe bakıyorum dedi tamm dedim başka doktora gideceğim önce olmazsa oraya da bakarım olmaz diyor önce olymposa git. Dedim ben istemiyorum orayı. Arabadayiz he bir de kayinpederim eşim herkes var. Ay deli etti beni . Sanane dimi nereye gidersem giderim nefret ediyirum böyle diretmelerden ve hayatıma bu derece müdahale edilmesinden. Boğulduğumu hissediyorum çok şükür ki bu kadında taşınıyor buradan. Kurtuluyorum

Ay kovulacagım :KK70: acemiyim ben toplu alıntıyı bilmiyorum :spor:
Bir tane çok sık lavaboya giden arkadaşımız vardı
Kesinlikle ihmal edilmemesi gereken durum idrar yolları enfeksiyonu
Gebeligimin 4-5 haftasında afedersiniz kanlı oluyordu lavobalarım ağlıyordum resmen her labovada:KK61:yanmaaa sürekli tuvalate çıkma mahvetmişti . Hemen doktora gidilmeli ben serumla birlikte antibiyotik gibi 5 ilacla zor atlattım.
İleri degilse benimki kadar tek doz antibiyotikle atlatıyorsunuz canlarım.
Enfeksiyon bebek için cok zararlı
Cok tatlısın ve seni çok seviyorum ❤ bak şimdi yazının direk altında +çoklu alıntı var ona tıklıyorsunuz her alıntı yapmak istediğin yazıyı sonra yorum yazdigin kısma gelip alıntıları ekle var onu ekliyorsun ve alıntı yapmış oluyorsun

İlk teste beş gün geçmişti adetim 64 çıktı 48 saat sonra tekrar yaptırdık 133 çıktı aynen doktor bana da öyle dedi salı günü gel dedi inşallah artmıştır değerlerimiz
İnşallah canım bende düşünüp strese girmeyeyim diye vermedim kanı bakalım inş keseyi görürüz allahın izniyle de her seyimiz yolundadır inş

Arkadasim korkma bizde de oluyor o zaman zaman. Rahim genişliyormuş ya sebebi o işte

X