2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Günaydın Kızlarrr
Hepimiz aynı zamanda doğum yapıcaz gibi gözüküyor inşallah
Size bir sorun olacaktı keseyi ne zaman gördünüz yada gördünüz mü ?

Günaydın Kızlarrr
Mrb canim hayirli olsun bebisinben henuz gormedim canim sali gunu randevum var insallah o zamN gorurum..

Mrb canim hayirli olsun bebisinben henuz gormedim canim sali gunu randevum var insallah o zamN gorurum..

Sağol canım.Canım ben yarına aldım randevu dayanamadım bi gidicem. Senle aramızda 2 güncük varmış devlet hastanesinden aldım ama polikilinikte olcak randevum İnşallah görebilirler keseyi. Haber veririm yarın :)

Günaydın Kızlarrr
Merhabalar :) tahmini dogumumuz ayni :) cok heyecanli dusunmesi bile...
Benim 4+4te goruldu ama genelde 5+0-6+0 arasi gorulurmus benimki erken oldu. Su anda gitseniz gorebilirsiniz diye tahmin ediyorum ama yalnizca keseyi. Allah korusun kanama agri gibi bi sikayetiniz yoksa 10 gun daha bekleyin insallah kalp atislarini gorme ihtimaliniz olur :)

Aaa aynı gün doğururmuşuz bide Hesaplara göre 5+4 de gidicem doktora galiba inşallah görünür canım valla stres yaptım şimdiden. Birsey sorcam arada kasıklarınıza batmalar oluyormu yada ben psikolojık olarakmı hissediyorum
canımı yakmıyor ama arada bir batma oluyor. Bugun tam rahmimin üstünde var batma arada gelip gidiyor. Bide sürekli Tuvaletim varmış gibi geliyor

Anladım kuzum Kocaman bi alkış o Zaman sana :) Ben bakamam Muhtemelen. Kestiririm o kadar çok dökülüyor ki şimdiden anlatamam.

Ayyy Can'ım okurken Nasıl bi heyecan, mutlulukla okudum bilemezsin. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş maşallahh. O sarı akıntı bende de çok. İçim rahatladı benim de şimdi. Demek ki normal.

İnşallah Can'ım. Ben de aynı korkuları yaşıyorum ama iyi düşünelim ki iyi olsun di mi

Günaydın Kızlarrr
Merhaba arkadaslar
Evet hep haziran bebekleri gelcek ne guzel ben yarin ilk randevuma gitcem bakalim ne olacak mrk ediyorum kontrolu doktor alttanmi yapio yoksa ultrasonlami bilen var mi?

Ayyy Can'ım hayırlı olsun inş darısı bize. Benim dün açık pembe bi kan geldi. Yerleşme kanaması diyerek iyi düşünmeye çalışıyorum. Aranızda var mı benim gibi olan

Tesekkurler cnm ama bende bi beceriksizlik var sanirim , secrneklrr kisminda öyle bi buton cikmio sanki

Ay ne tatli olur :)) gorulur canim bence icini ferah tut. Evet ara ara varligini belli ediyo gibi :) benimde bel agrim oluyo bazen ve gogus uclarima dokununca aciyo baya. Eveet rahim buyuyo annesi kese buyuyoo mesaneyi sıkıştırıyo ne guzel :) bende gece bi kere mutlaka kalkiyorum.

Merhaba arkadaslar
Evet hep haziran bebekleri gelcek ne guzel ben yarin ilk randevuma gitcem bakalim ne olacak mrk ediyorum kontrolu doktor alttanmi yapio yoksa ultrasonlami bilen var mi?

Canım ben ilk gittgimde sadece kanve ultrosondan baktı ama kese için erken dedi. Alttan muayne riskli diyolar valla benimde kafam karıştı.

İnşallah canım. Senin ilk bebeğinmi ?

Tamam canim bekliyorm guzel haberlerini insallah:)

kızlar merhaba ben de nasip olursa buralarda olacağım 5+5 hamileyim
sadece kese göründü
kalp atışı henüz duyamadık

beta hcg 6000 doktor biraz düşük dedi
bir de tsh yüksek çıktı
inşallah sağlıklı bir gebelik olur
çok korkuyorum

Canım benim Hosgeldin. Sağlıkla kucagımıza alırız inşallah bebişlerimizi :) Sen ne zamn gördün keseyi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…