2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Iyi akşamlar kızlar herkesin hamileliği hayırlı olsun Allah sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin hepimize ben regl den iki gün önce test yaptım ve öğrendim hamile olduğumu ama şuan bodrumda tatildeyim henüz gidemedim doktora salı günü gidicem inşallah hersey yolundadır daha önce çok fazla kayıp yaşadığım için korkuyorum inşallah bu bebeğim sağlıklıdır Allah nasip eder

Hoşgeldin sende aramiza. Sağlıkla kucakla bebeğini ❤

Günaydın arkadaşlar doktorum progestan 200mg verdi sabah akşam içiyorum. Ama çok fazla uykum geliyor :/ aranızda kullanan var mi böyle olması normal mi. Yoksa ilaç bana ağır mi geldi

Hoşgeldin sende aramiza. Sağlıkla kucakla bebeğini ❤

Hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah, senin ilk çocuğun mu istanbuldaysan hangi hastaneye ve doktora gidiyorsun canım ben hala doktor konusunda kararsızim şuan zeynep Kamil de perinatologa önce gidicem ama özelde de iyi bi doktor bulmak istiyorum.

Günaydın arkadaşlar doktorum progestan 200mg verdi sabah akşam içiyorum. Ama çok fazla uykum geliyor :/ aranızda kullanan var mi böyle olması normal

Gunaydin canım progestan yan etkisi çok fazla olan bi ilaç etkilerini azaltmak için vajinal olarak kullanabilirsin

Ben ilk doğumumda İstanbuldaydim. Sonra antalyaya taşındık. Kadikoy Medipol hastanesine gidiyordum ama hem çok pahalı olduğu için hemde doktorun randevusu çok kısıtlı olduğu için orayı terk ettim. Oradaki doktorumun adı Leyla'ydi. Medipole hastanesi birde doğumdan sonra falan tahlille falan baya ücret cikartiyorlarmis haberin olsun. Bende takibimi hem zeynep kamilde hemde özel hastanede yapmıştım. Her hangi bir prolem olduğunda zeyneo kamil devlet hastesine danisiyordum. Ve özel hastane olarak doğumumu kadikoy de oturmama rağmen sancaktepe viahospitolda yaptım.

Günaydın arkadaşlar doktorum progestan 200mg verdi sabah akşam içiyorum. Ama çok fazla uykum geliyor :/ aranızda kullanan var mi böyle olması normal mi. Yoksa ilaç bana ağır mi geldi
Canim bende gunde 1 kullaniyorum gece yatarken ama vajinal yoldan ve hic bi yan etkisi olmuyo.doktoruna danis eger onaylarsa sen de o sekilde kullanirsinbu arada risk mi var yoksa onlem için mi verdi bu ilaci

Ben leyla hanımın adını çok duydum gidenler memnun çok iyi bi doktormus randevu almak için aradım ama kendisi hamilelik takibi yapmıyor artık dediler yoğun olduğu için sadece muayene ediyormuş medicalpark da Mehtap hanim var tam karar vermedim ama galiba ona gidicem bakalım

Merhaba kızlar ben bu grupta yeniyim,
Daha dun predictor ile gebeligimi ogrendim,
Dojtirada gidemedim. Gidenler varmi aranizda?
Doktor ne tahlili istiyo yada kanda nelere bakiyo ??

Mrb canim.hayirli saglikli olsun bebisin ben gittigimde idrar istemisti canim bir de hemogram tsh progestern beta hcg . simdilik ilk asamada bunlari istedi canim

Gunaydin canım progestan yan etkisi çok fazla olan bi ilaç etkilerini azaltmak için vajinal olarak kullanabilirsin

Canim bende gunde 1 kullaniyorum gece yatarken ama vajinal yoldan ve hic bi yan etkisi olmuyo.doktoruna danis eger onaylarsa sen de o sekilde kullanirsinbu arada risk mi var yoksa onlem için mi verdi bu ilaci

Doktorum icmemi söylemisti perşembe günü gidince sorarım ama çalıştığım için sabahları zor olur vajinal ama denerim. Bir önceki hamileliğim haziranda düşük oldu 5+4 haftaydayken. O yüzden bir iğne vurundum öğrenince bir de bu ilacı içiyorum. Allahım inşallah bana bağışlar bebegimi vee hepimize kucagimiza almayı nasip etsin :*

Çok şanslısın arkadaşım. Ben iyi bir marka olan predictor marka kullandım ve yine de öğrenemedim gebeliğimi o testle. Gebeliğin hayırlı ve uğurlu olsun. Sağlıkla kucakla miniğini

Çok şanslısın arkadaşım. Ben iyi bir marka olan predictor marka kullandım ve yine de öğrenemedim gebeliğimi o testle. Gebeliğin hayırlı ve uğurlu olsun. Sağlıkla kucakla miniğini
Predictor early kullandim ben ,bata 6 gun kala haber verio,.seninki normal predictormu ?

Tesekkur ederim cnm,
Gitmeden acaba saglik ocaginda tam kan sayimi mi yaptirsam ?
Yaptir canim hormonlara da baktir hcg ne de baktir sonuclarini.doktora gosterirsin.gittignde. saglik ocaginda barkod no sunu alirsan net den de bakabilirsin sonuclarina.canim tekrar gitmek zorunda kalmazsin saglik.ocagina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…