2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

harika...
çalıştırın kocaları...biz okadar sıkıntı yaşıyoruz
eee baba olmak kolay değil onlar da azcık taşın altına elini koysun
benimki de bugün ütü yaptı bir de evi süpürdü...

Kızlar merhaba bnm beta hcg 505.89 çıktı cuma doktora gidicem 5.haftamız oldu inşallah keseyi görürüz :)
Ben de geçen cuma gitmiştim çok küçüktü ama göründü kese 1.06 cm :) tavsiyem bol su iç git. Ben içmemiştim önce görünmedi doktor su iç sıkışıp gel dedi.. Ancak ozaman göründü..haftaya da kalp atışlarını duycaz inşallah.. Sen de hayrlısıyla gör bebişini cnm

Ay çok geçmiş olsun. Ne zor ve ne kötü şeyler yaşamışsın. Çok üzüldüm senin adına. Ben her şekilde mayıs annesi oluyorum ama bakalım burç ne olacak. Onu merak ediyorum :)

Yaşadıklarımı yazsam roman olur derler ya tam da öyle bi hayat yaşadım bu ne ki:) eşim 15Mayıs doğumlu benimde sezaryen olacağı için eşimle aynı gün doğum günleri olabilir çok istiyorum bunu ve boğa borcunu İkizlerden çok daha fazla seviyorum :)

Benimki de mecburi sezeryan...sezeryan da sanırım 39. hafta alıyorlarmış bebeği
o da 23 mayısa denk geliyor

Normal doğumdan 15gün önce alıyorlar canım benimki 15Mayısa denk geliyor eşimin doğum günü:)

Normal doğumdan 15gün önce alıyorlar canım benimki 15Mayısa denk geliyor eşimin doğum günü:)

ozaman doğum tarihlerimiz aynı benimki de 15 mayıs oluyor bu durumda

SEZARYEN KAÇINCI HAFTADA YAPILIR?
Öncelikle sezaryen doğumları önceden planlanarak 39.haftada iken bebek doğurtulur. Araştırmalar neticesinde bebek anne karnında 39.haftayı tamamlamadan doğum gerçekleşmemelidir. çoğunlukla gebeliğin adet tarihinden hesaplanarak ve bebeğin ultrason görüntüleri de bakılarak 39 hafta ve 0 olduğu zaman bebek doğum için hazırdır. Ancak bu hafta öncesinde planlanan bir sezaryen doğumunda bebek açısından bazı risk taşıyan durumlar artmaktadır.

yazmış ozaman bizimki 38. hafta olmuyor mu?

İnşallah cnm bana sıkışıp gel demedi ama kafama takıldı şimdi yaa doktor mu değişsem acaba

Benim doktorum sezaryen 15gün önce olur dedi ve mecburi sezaryenlarda çevremde hep 15gün önce doğum yapıldı
senin neden mecburi peki

Benim doktorum sezaryen 15gün önce olur dedi ve mecburi sezaryenlarda çevremde hep 15gün önce doğum yapıldı
senin neden mecburi peki

benim hpv var...yani rahim ağzı kanserine neden olan hücreler...
hamilelikle beraber bağışıklığım düştüğü için başladılar tekrar
ve hamilelikle beraber artacakmış doktorum öyle söyledi...
Normal doğum bebeğin solunum sistemine bulaşmasına sebep oluyormuş..
ilk doğumum olacak ....normal doğum istiyordum ama nasip olmadı

Ben 2 normal doğum yaptım ikisi de 39. Haftada doğdu :)

Yaa çok geçmiş olsun herkeste var bi sıkıntı Allah sağsalim bebeklerimizi kucagimiza almayı nasip etsin inşallah

Canım geçmiş olsun sürekli tedavi mi olman gerekiyor peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…