2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Gelsin boğalar :) benimde muhtemelen 14 yada 15 inde dogumum olur o zaman

Canım geçmiş olsun sürekli tedavi mi olman gerekiyor peki

tedavimi olmuştum gebelikten önce...
dna testi smear temiz çıkmıştı ...kurtuldum sandım ama gebelikle beraber bağışıklık sistemi zayıflıyormuş
rahim bebeği yabancı madde sanıp dışarı atmasın diye
bağışıklığın zayıflaması tekrarlamasına yol açtı...
Olsun vardır bunda da bir hayır...
En azından henüz rahmim varken bebeğim olabilecek...(inşallah Rabbim bu süreci tamamlamayı nasip ederse tabi)
sadece bebeğime zarar gelmesinden korkuyorum

Anladım canım...amin inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın

Benim eşimde 25 mayıs doğumlu. Ama dönenceye çok yakın olduğu için hem boğadan hem ikizlerden almış. Benim kızımın burcu başak ve başak burçlarının en iyi anlaştığı burçlar boğa ve oğlak olduğu için bende aslında boğa olmasını istiyorum

Normal doğumdan 15gün önce alıyorlar canım benimki 15Mayısa denk geliyor eşimin doğum günü:)
Bu arada eğer sezeryan olursa bende 15 mayıs istiyorum anneler gününden bir gün sonra anneler günü hediyesi gibi olur yavrum bana :)

Kizlar ben yarin 5+2 olacagim ya da 5+1 emin degilim. Gorur muyum keseyi dersiniz inanilmaz gerginim surekli aglamak istiyorum cok korkuyorum doktora gitmekten
Canım görememe ihtimalin var bence. Ben kafayı yiyordum hatırlamıyor musun başlarda bebek gozukmemışti boş kese olabilir diye bir ton gerilmistim. Mesela 6+2 de doktora gittiğimde doktor sadece keseri görmüştü. 6+6 da bebeği ve kalp atisini duymaya başlamıştık. Tabi bunlar farklı ultrason cihazlarıydi. Eminim değişiklik olmuştur. Görememe ihtimalin var. Hele geç döllenme olduysa goremeyebilirsin. Olmadı vajinadan baktırırsin hix strese girme olur mu

Benim küçük kızım başak 31 ağustos.

dogru soyluyosun canim.bebislerimizi kucagumiza alincaya kadar bize stres yok

Arkadaşlarım her gebenin seyiri farklı olabilir ama ben benim başıma gelenleri bahsetmek istedim. Ben mens öncesi ne yaşıyorsam yaşadım bel ağrısı kasık ağrısı göğsümde hassasiyet.. Mensim 2 gün gecikti baktım hamileyim. Belirtiler adet belirtisiydi aynı ama.. Şuan 14 haftlığım.. İlk 2 ay gece bazen 3 kez idrara çıktım sanki 9 aylığım bebek ne kadar da mesaneyi sıkıştırıyor acaba demiştim.. Meğerse öyle olurmuş 3. Aydan sonra bebek yukarı çıkmaya başlayınca benim gece idrarım son buldu. Bir de son 2 ay felan sık idrar oluyor haliyle :) keza hala da var ara ara karnım veya kasıklarım ağrıyor ama hareketimi engellicek nefes aldırmıcak ağrılar değil.. Ki 6 ile 7. Haftalar arası kanadım sonra ilaçlar vs kanamam kesildi fakat rahim içine kanıyor.. Sonumuz güzel olur inşallah.. Şimdi bu şekilde devam ediyorum.. Ben de bir haziran doğumlu olduğum için, haziranda kucağınıza alacağız bebeklerin çok tatlı olacağını söyleyebilirim :))

Canım Allah razı olsun ne güzel anlatmışsın.Hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıcakla kucağına alırsın yavrunu.Benim merak ettiğim bişey var mesela adet önce göğüslerdeki hassasiyet bu 14. Haftana kadar devam etti mi yoksa bi yerden sonra sona mı eriyor?

Canım ilk başta südyen bile acıttı agrıttı. Ama yaklaşık olark 12. Hafta civarı belli belirsiz ağrım oluyor ama südyen felan hissetmiyorum.. :)

Allh nasip kismet eder insalhh hpimize bnmde kismet olursa insallh haziran oluck

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…