2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar benim beta dün 5655 falan çıktı kese hala görünmedi. Perşembe tekrar gideceğim böyle bir durum yaşayan var mı

Canim gecen hafta benim de dolgulu disim kirildi ama agrimiyor eğer agriyorsa hava aliyodur gitmen lazim allah korusun yan dislerine de zarar verir
Canim yarin gidicem.nasipse disciye.disim koptu bi bölümü sallaniyo.oyle durmaz.yani ceker mi napar hic bilmiyom bakalim ins.tedavisi vardir

Ben opera yasam hastanesi ilter güvendiğe başladım. Aşırı aşırı memnunum. Baya güzel yorumlar buldum. Hastanede güzel muayene ucreti de çok az. Kesinlikle tavsiye ederim

Teşekür ederim hoşbuldum doktora birde ben bakıyım ücretide sorsam teşekür ederim yardımın için

Teşekür ederim hoşbuldum doktora birde ben bakıyım ücretide sorsam teşekür ederim yardımın için
30 lira muayene ücreti alıyor. Git bir gör ama çok beğeneceksin bence. Çok ilgileniyor. 20 dakikadan az muayene etmiyor seni dinliyor ve Cv side çok iyi. Hacettepe mezunu. Antalya'nın neresindesin? Belki yakinlardayizdir

Hemen hemen ayni gunlerimiz. Benim sat 27 agustos. Beni de doktorum 11.-14.haftalar arasinda cagirdi ama dayanamam iki hafta sonra baska doktora giderim gibi geliyor. Cok sukur simdilik hersey yolunda ama dedigin gibi arada bir bakip hal hatir sorasi geliyo insanin :)

Doktor ve hastane konusunda ne gibi kriterleriniz var kızlar... benim kafam cok karıştı artik..

Doktor konusunda ki kriterlerim,

Ozgecmisi çok düzgün olmalı ve güzel bir okuldan mezun olmalı
Hastayla ilgilenmeli
Cep telefonu numarasını vermeli
Muaeneleri olabildiğince uzun olmalı
Beni başından salmamali
İşinde uzman olmalı
İlaçtan yana değil doğadan yana olmalı
Ve doğum zamanı beni ebenin kollarına bırakmamalı
Tabi bir de muayene saatleri çok dolu olmamalı
Doktor icin guzel yorumlar almalıyım

Hastane konusundaki kriterlerim,

Bebek dostu olmali
Calisanlari ilgili ve guleryuzlu olmali (dogumda cok lazim oluyor)
Doguma fotoğrafçı sokabilmeliyim
Yeni doğan sunneti yapmalı (bunu bu hafta soracağım)
Muayene ve doğum ücretleri ucuz olmalı
Ve odaları ve hastane temiz olmalı

H Humaay82 arkadaşım korkma bende de bulantılar ciddi bir şekilde azaldı. Sadece ağzımda bir garip tat var ve durmadan yemek yemek ıstiyirum. Hiç doymuyorum desem yeridir yani. Sajirim bizi bulantılar bırakıyor artık

Arkadaşlar benim bulantı yerini iştaha bıraktı. Ve asla açlığa tahammülü olmayan biriyim. Çok kilo almaktan korkuyorum. Kilo almaya çok müsaitim, her gün tartılıyorum. Psikopata bağladım.
Napcam ben..

Iyi geceler benim21 aylik bi oglum var iki gun once test yaptim ve pozitif cikti ama ben bu duruma sevinemiyorum cok uzgunum bunun iki sebebi var birincisi ertesi gun hapi kullandim ikincisi ise oglum cok kucuk onu ihmal edicekmisim gibi geliyor iki gundur cok mutsuzum surekli agliyorum

merhaba kızlar bende gecen pazartesi doktora gıttıgımde doktor alttan muayneyle bebegi gordu kalp atısıda var 5+3 gunluk boyutta dedı.. ve ben bu pazartesi tavsıye uzerıne baska bır doktora gıttım o alttan degılde karından bakmayı tercıh ettı bebegı goremedı bır hafta daha bekleyelım dedı yıne karından goremezsek alttan muayne edelım dedı boyle bır durum yasayan varmı acaba sız kacıncı haftada gordunuz karından bebegi..

Hayırlı olsun öncelikle ertesi günü hapı kullanıpta bebeğini sağlıkla kucağına alan arkadasım var caninizi sıkmayın, iki çocuğunuz arasında muhakkak dengeyi sağlarsınız sizinle ayni durumda birçok anne var sayfamızda onlar daha iyi anlayıp yardımcı olucaklardir muhakkak ama bence şanslısınız arkadaş gibi de büyümüş olucaklar

iyi geceler bende aranıza yeni katıldım.. be

aynen katılıyorum benımde 14 aylık kızım var ve 8 haftalık hamileyim

Bende kilo almaya musaitim her ne kadar sporcu da olsam. Diyetisyenle gorus bence ozellikle gebelikle ilgili bilgisi uzmanligi olan. O zaman frenleyebilir insan kendisini. Ben haftaya gitmeyi dusunuyorum. Hem bebeklerimize gerekenleri yeriz hemde sadece onlara kilo aliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…