2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba kızlar bende tekrardan haziran annesi olucam sat 7 eylül bir oğlum var 17 aylık hiç beklemediğim bi zamanda oldu bu hamilelik ama vardır bunda da bir hayır hepimize allah kolaylık versin :)

Hosgeldin aramiza : ) benim de 19 aylik bi kızım var. Bence cok guzel zamanda oldu bu 2. Bebisler. Kardesler birlikte buyuyecek ne güzel..

Ataşehirde duymadım ama ben kozyatağında bostancı oluyor galiba central parkta figen hanıma gidiyorum cok iyi doktor ama cok kalabalık
Teşekkür ederim.anadolu yakası da olur aslında ama kalabalık baya zor olsa gerek

Kizlarrr benim dolgu disim kirildi.hamilelikde dis tedavisi oluyo mu ki.napcam ben bilginiz var mi.yarin bi disciye gidicem ama napatlr bilmiyommm

Kizlarrr benim dolgu disim kirildi.hamilelikde dis tedavisi oluyo mu ki.napcam ben bilginiz var mi.yarin bi disciye gidicem ama napatlr bilmiyommm
Benim bir arkadaşımın dolgusu düştü. hamileydi uyuşturmadan uyduruk dolgu yapmıştı. boş kalmasın daha fazla çürümesin diye.

Yapılıyor. Hatta kanal tedavisi bile yapılıyor fakat zamanı var. İlk 3 ay sanıyorum yapılmıyor. Çünkü ben de hamile kaldığımı öğrenmeden önce dişçi dişime antibiyotikli ilaç koymuştu. Tekrar gittiğimde sordum bişey olmaz ama 3 Aydan sonra devam edelim falan dedi.

Benim.yapilamiycak o zaman ah ahh napcam bilmiyom

Teşekkür ederim.anadolu yakası da olur aslında ama kalabalık baya zor olsa gerek
Düzenli ilerliyor teknik konusunda iyi bir hastane kuzenim ve abimin eşide orda yaptı doktor iy olduğu için hastası cok oluyor ama acil hastası veya dogumu olmadıkca sıkıntı olmaz ayrıca 20 dakikaya yakın her hastasıyla ilgileniyor

Merhaba kızlar bende tekrardan haziran annesi olucam sat 7 eylül bir oğlum var 17 aylık hiç beklemediğim bi zamanda oldu bu hamilelik ama vardır bunda da bir hayır hepimize allah kolaylık versin :)
Hoşgeldin aramıza :) benimde 25 aylık bir kızım var. Bence erkenden hamile kaldığın için çok şanslısın

Eğer kanalda iltihap yoksa üzerine dolgu yapabilir. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama açık kalmasın. Açık kalırsa asıl sorun yaratır. Bir an önce gitmelisin.
Canim.soyle disin ortasi dolgu.kenardaki kendi dis kismim kirildi sallaniyo.tutup ceksem cikacak gibi yani.yarin gidicem canim bakalim naparlar

Aaa bebikler kalsiyumunu almaya başlamış bile. Kuzum bence hiç elleme. Yani ben ilaya hamileyken resmen ağladım açcisindan ama doktor hiç bir şey yapamam dedi çok zararliymis ilk 3 ay diş yaptirmak. Benimde bir çürük disim var umarım tutmaz acısı diye ümit ediyordum bugünlerde. 3 ayok olduktan sonra yani 12. Haftalık olduktan sonra yaptır. Ve icebileceğin tek ilaç parol ama ona da çok yüklenme bence nitekimde hepsi ilaç. Çok geçmiş olsun kuzum umarım hemen geçer

Cok tesekkur ederim.canim.yarin bi gidicem.en azindan bi baksin caresi var mi.yoksa da insallah agrisi artmaz.

Merhabalar bende antalyadan katılıyorum aranıza sat 5 Eylül geçen hafta çarşamba 5 haftalık kese göründü şükür şimdi antalyada doktor arayışımdayım kalbini duyacağım inşallah karın alt bölgesi ara ara kasık ağrısı ve bulantılarım mevcut benden bukadar herkes bebeğini kucagına alır inşallah

Him anladim.canim.benim.hem dis.hem dolgu kirildi nasil olcak bilmiyom
Canim gecen hafta benim de dolgulu disim kirildi ama agrimiyor eğer agriyorsa hava aliyodur gitmen lazim allah korusun yan dislerine de zarar verir

Ohh be sonunda bir antalyadan birisi geldi. Nerde kaldım yahu gözlerim yollarda kaldı ❤❤ Hoşgeldin sefalar getirdin buarada :)

Ben opera yasam hastanesi ilter güvendiğe başladım. Aşırı aşırı memnunum. Baya güzel yorumlar buldum. Hastanede güzel muayene ucreti de çok az. Kesinlikle tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…