2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Selamlar.. Yorgun argin bi gunden Merhaba.. boyle yazmak istemiyorum ama bu aralar gercekten cok yoruluyorum. Suan da tek istedigim uyumak
Ben de oyle yoruluyorum ki bi yandan karnim ac bi yandan midem bulaniyo halsizlikten ayakta duramiyorm kizim bi corba bile yaptirmiyo ayaklarıma dolaniyo onla igileniyim diye tek basina cocuk bakmak gercekten cok zor ancak yasayan bilir

Valla kızlar evde başka çocuk olunca kafana göre uyuyamıyosunda. şanslısınız :)

Kızlar cevaplarınızı bekliyorum o zaman :) İyi bir doktorla başlayıp sonuna kadar gitmek istiyorum Allah nasip ederse..Hepimiz inşallah tabi:) Doktor ve hastane çok önemli...
Ankarada keciorendeyim canim ben egitim arastrma hastanesinden memnunum doktorlar cok iyi bir de tuvaletler cok temiz ozel odalari var dogum icin devlet hastanesi ama randevu bulunmuyor pek onun disinda ozelde lokman hekim elif hanim cok iyi bir doktor herkes memnun

Valla kızlar evde başka çocuk olunca kafana göre uyuyamıyosunda. şanslısınız :)
Ben uyutuyorum olayı öyle uyuyorum yoksa nerde uyumak. Pazar gunu uyumadi mahvoldum. İlay zaten alıyor tüm enerjimi ee içten içe tüketen bir bebekte var içimde. Zormuş gerçekten iki bebek . Neyse şükür halimize

Bende cok yoruluyorum cok erken kalkıyorum gün geçmek bilmiyor sanki birde bugün 2 saat trafikte kaldım gireceğim yeri geçmişim istanbul turu yaptım resmen çok kızdım kendime ama yorgunluktan işte oda

Ben de oyle yoruluyorum ki bi yandan karnim ac bi yandan midem bulaniyo halsizlikten ayakta duramiyorm kizim bi corba bile yaptirmiyo ayaklarıma dolaniyo onla igileniyim diye tek basina cocuk bakmak gercekten cok zor ancak yasayan bilir

Aynen oyle.. benim kizim uslu ama onunla ilgilenmekten bitkin dusuyorum..
Bi de bulantilarim artti bi sey yiyemiyorum artik..

kızlar merhaba,
bende doktor arayışındayım, İstanbul Avrupa yakasındaa,
dr.begüm kuseyiroğlu hakkında bilgi sahibi olan var mı
Bahçelievler de medicana ya gidiyorum istersen doktorumu tavsiye ederim. ilk iki sıkıntılı gebeliğimde belki onlarca doktora gittim. ismini sürekli duyduğumuz çok meşhur bir doktora bile dünya para verip gittim bizim psikolojimizi mahvedip çıkardı. neyse ki bu doktorum çıktı karşıma çok seviyorum içime de çok siniyor. erkek doktor sorun olmazsa ismini verebilirim.

Son düzenleme:
Oncelikle tebrik ederim... Aramiza hoşgeldin... ben hep dua ediyorum ikiz annesi olmak icin... senelerdir ruyalarimda goruyorum ikizleri kucagimda ama isyanda etmiyorumm buna şukur 6 yasinda bir kizim var ikinciye hamile kalmistim ve ikizdiler ama biri 5 haftalikken düşük oldu diger yavrumda 23 haftalikken erken dogum yuzunden kaybettik... insallah allahim tekrar ikiz sevinci yaşatir dedim hep... simdi ücüncüye hamileyim gecen hafta kontrole gittik keseyi gorduk yarin kalp atisi icin gidicez insallah ikitane minicik kalp atişi goruruz diyorum hep valla doktordan eve gelene kadar oynaya oynaya gelirim.... vardir bi hayir morelini bozma ikisi birden buyuverirler

Simdi geldik doktordan. 7+2 gun oldu, su anda 1.04 cm olmus minnakim :) cok sukur bir sorun yok cok korkara gitmistim. Progestan igneyi kesti sadece vajinal jel ve kan sulandirici igneye devam. Kismetse 11.-14. Hafta arasinda gelin dedi.

hadi gözün aydın canım ...maşallah cm de olmuşuz artık....

merhaba,
çok teşekkürler, erkek doktor sıkıntı olmaz, adını öğrenebilirmiyim

kaybettiğin yavruların için çok üzüldüm, hiç kolay olmamıştır yaşadıkların... dilerim yarın iki kalp atışı duyarsınız ve kocaman bir aile olursunuz :)
bende hep ikiz olmasından korkup böyle lafı geçtikçe bile tahtalara vururdum... doktor ikiz olabilir dediğinden beri olayın hiçbir olumlu yanını bulup kendime moral veremedim hatta o kadarki eşimin de moralini yerle bir ettim; biz daha bir taneye zor karar verdik iki taneyi nasıl büyütürüz diye. bizde yarın kontrole gideceğiz bakalım ama içimden hep ikiz olmasın diye dua ediyorum, biliyorum kötü bir şey bu yaptığım ama okadar korkuyorum ki ikiz olmasından... artık hayırlısı demekten başka yapabileceğim bir şey yok bakalım yarını bekliyorum :)

Şunu fark ettim. Bunca zamandır hep kadın doktorlara gidiyordum. İkinci defa erkek doktoru tercih ettim ve nasıl içim sine sine gideceğim artık mauyanelerime. Bence bu dogum sureci takibi konusunu erkekler çok daha iyi yapıyor ve çok daha iyi empati yapabiliyorlar

Kızlar bnm bulantı seviyem çok yukarıda. İstifra da edemiyorum bir türlü. bugün dayanılmaz bir baş ağrım var. doktorumu aradım ne yapsam iyi gelir diye. başağrısı için parol, bulantı içinse metpamid ya da premezid al dedi. Op. Dr. olduğu için güvenip alıp kullanıcam birazdan ilaçları

Insallah cnm guzel dileklerin icin cook tesekkurler... Allah kucagimiza almayida nasip etsin... birkac zaman daha gecsin biraz daha alişirsin belki cnm... Hayirlisi neyse o olsun...

Canım bende böle ikizden korkan biriydim aksine eşim deli gibi ikiz olsun istiyor ama 1 hamileliğimde değerlerim cok yüksek olmasına ragmen doktor keseyi göremiyordu ikizdir vs. Dediler bende yaşıyor olmasına seviniyor ama ikizmi nasıl yapcam diye düşünüyorumdum sonra tek olduğu kesinleşti ve düştü. Düşünce kendime öle kızdımki haketmedim mi acaba diye... Tabiki herşey yazılı olacak olan oluyor bence bunda senin için nice hayırlar vaddır bir kız bir oğlan olduğunu düşünsene 2 evlat birden ikisinin mutluluğu birden üzülme bence hayırlısı de bence cok güzel şeyler seni bekliyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…