2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
inşallah teşekkür ederim :) kızıma hamileyken burda tanıştığım birçok arkadaşımla hala görüşüyorum. bazılarıyla ailecek görüşüyoruz..
Bnede öyle. Kızıma hamileyken burada kocaman bir aile olmuştuk. Bazılarıyla kopsa da aramız çok iyi arkadaşlıklar kazandım buarda. İkinci hamileliğimde dayanamadım yine geldim. Bir sürü arkadaş toplayıp 9 ayı bitirmek en büyük hedefim :)

O kadar kalabalık olduk ki :) sayımız arttıkça daha çok mutlu oluyorum. Sanırım artık yavaş yavaş gelenler azalır diye tahmin ediyorum. Neredese yakında başlar 2017 temmuz anneleri grubu da.

Bugün liste güncellemesi yapamacagim. Çünkü çok uykum var. Yarın öğlen yeniden guncelleme yapacağım o yüzden göndermeyen arkadaşlarım yarın öğlene kadar özelden bana bilgilerini gonderirlerse sevinirim. Buarada Antalya da yaşayan kimse çıkmadı mı aramızda hala? İşte bu çok üzücü benim için. Neyse çıkmadık candan ümit kesilmezmis umarım gelir Antalyalı birileri de aramıza :)

5+2 deyim ama hiçbir belirtim yok, internette okuduklarıma göre ikiz olunca belirtiler de iki kat fazla olurmuş ama erken mi acaba? ya da ikiz değil mi (inşallah tektir). sanırım tek belirtim uykusuzluk ama o da ters bir belirti galiba, uyku yapması gerekmez miydi :) genelde mide bulantılarınız ne zaman başladı? gerçi hiçbir belirti olmaması benim için çok daha iyi çünkü sabah 9 akşam 8 çalışıyorum ve bazen su içmeye bile kalkacak zaman bulamıyorum, midem bulanırsa neyaparım düşünemiyorum bile :)
Senin Sat da mı 12eylül canım?

Konu dışında olacak ama belki vermekte istemeyeceksiniz ( anlayışla karşılarım ) nerelisiniz şuan nerdesiniz
Ben bursalıyım 1 bucuk yıldır kayserideyim ( evlendim)

Bnede öyle. Kızıma hamileyken burada kocaman bir aile olmuştuk. Bazılarıyla kopsa da aramız çok iyi arkadaşlıklar kazandım buarda. İkinci hamileliğimde dayanamadım yine geldim. Bir sürü arkadaş toplayıp 9 ayı bitirmek en büyük hedefim :)

İnşallah bende hislerimde yanılmıyorumdur ve güzel arkadaşlarınız arasında olabilirim :) ankarada doktor tavsiyesi olan var mı acaba?

Merhaba Allah nasip ederse bende haziran annesi olacağım.Sat 22 eylül. Perşembe günü lekelenme oldu, cuma kan testi yaptırdım. Hgc 220 çıktı. Doktor 10 gun sonra gel dedi. hsftaya gidecegim tekrar.

sende sınırdan haziran annesi olacaksın demek:)

Konu dışında olacak ama belki vermekte istemeyeceksiniz ( anlayışla karşılarım ) nerelisiniz şuan nerdesiniz
Ben bursalıyım 1 bucuk yıldır kayserideyim ( evlendim)
Cok iyisin ya neden vermeyelim :) 25 yıllık İstanbul hayatından sonra İstanbulu trafiği pisliği kalabalıkligi bize gına geldi ve kaçıp antalyaya yerleştik. İstanbulda kadikoy de oturuyordum şimdi de aslinda şehrin gobegindeyim ama işimiz burada. Suanlik mecburuz. En büyük hayalimiz köyde yaşamak ❤ bir ayağımızı da yurt disına atmak. Suanlim mart ayından beri Antalya da yaşıyoruz

İnşallah bende hislerimde yanılmıyorumdur ve güzel arkadaşlarınız arasında olabilirim :) ankarada doktor tavsiyesi olan var mı acaba?
Oldun bile ❤ Ankarada olan bir kaç arkadaş vardı onlar sana yardımcı olacaktır

Merhaba Allah nasip ederse bende haziran annesi olacağım.Sat 22 eylül. Perşembe günü lekelenme oldu, cuma kan testi yaptırdım. Hgc 220 çıktı. Doktor 10 gun sonra gel dedi. hsftaya gidecegim tekrar.
Hoşgeldin sende aramiza :) bilgilerini ozelden bana iletirsen yarın seni de listeye ekleyebilirim

Oldun bile ❤ Ankarada olan bir kaç arkadaş vardı onlar sana yardımcı olacaktır

Kızlar cevaplarınızı bekliyorum o zaman :) İyi bir doktorla başlayıp sonuna kadar gitmek istiyorum Allah nasip ederse..Hepimiz inşallah tabi:) Doktor ve hastane çok önemli...

kızlar merhaba,
bende doktor arayışındayım, İstanbul Avrupa yakasındaa,
dr.begüm kuseyiroğlu hakkında bilgi sahibi olan var mı

Selamlar.. Yorgun argin bi gunden Merhaba.. boyle yazmak istemiyorum ama bu aralar gercekten cok yoruluyorum. Suan da tek istedigim uyumak

X