2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Waffle mi hem de dondurmali
Oyle ama yiyemedim ben. Tatlıyı düşünemiyorum bile. Bir şey farkettim komplikeli şeyleri yiyemiyorum. Karışım olmayacak yani. Tek olacak. Waffle çok karisik

Hayırlı sabahlar bayanlar Benim gibi uyuyamayan hamileler var mı ?
Bende erkenden uyananlardanim. Sabahın 5 inde kalkıyorum bir şey varmış gibi sonra da ilay geliyor zaten yanıma çiş diye daha da uyuyamıyorum

Merhaba kızlar. 2 gündür giremedim. Memleketten annemler geldi. Daha kendilerine de söylemedim hamile olduğumu.
Bu arada ben de henüz bulantı iştahsızlık başlamadı. Kızımda 6+ larda başlamıştı
Baslamasin arkadaşım. Ya bulantı çok kötü

Al benden de o kadar. Aşure dolapa duruyor şimdi yüzüne bakmiyorum çok kotü geliyor şuan da bana

Merhaba kızlar.
Güzel anne adayları :)
Bende 5. Haftamı bitiriyorum. 12eylül Sat
Hoşgeldin sende aramiza :) sağlıkla kucakla yavrunu

Aslında hamilelerde cok uyku oluyor ama biz niye uyandıysak hafta içi çok erken kalkmam gerekiyor iş için ama hafta sonuda alışkanlık devam ediyor uyuyup dinlenemiyorun @Humaay82
Canım ben hafta içi 6.30 da kalkıyorum aksamda 6 da evdeyim ama aksamları 9 da yataktayım 1 pazarım varda gözler böyle

Canım ben hafta içi 6.30 da kalkıyorum aksamda 6 da evdeyim ama aksamları 9 da yataktayım 1 pazarım varda gözler böyle
ben 5 te uyanıyorum 6 da cıkıyorum sabahcıyım erken dönüyorum Allahtan ama senin daha zormuş canım Allah kolaylık versin işte vücut alışıyor ya hemen uyanıyor

ben 5 te uyanıyorum 6 da cıkıyorum sabahcıyım erken dönüyorum Allahtan ama senin daha zormuş canım Allah kolaylık versin işte vücut alışıyor ya hemen uyanıyor
Canim.ogretmen misin bransin ne

Ç
öğretmenmisin canım ben zihinsel engellier öğretmeniyim özel bir kurum olunca sabah 9 dersler baslıyor aksam 5 te bitiyor

Ç
öğretmenmisin canım ben zihinsel engellier öğretmeniyim özel bir kurum olunca sabah 9 dersler baslıyor aksam 5 te bitiyor
Evet canım ortaokul öğretmeniyim bende Allah kolaylık versin hepimize benimde erken bitiyor ama yol gidiyorum hergün istanbuldan kocaeline gidip dönüyorum

Günaydınn hanımlar..
Burda birbirimize yardımcı olmaya calısıyoruz, tecrubelerimizden yararlanmaya bazen de icimizi rahatlatmaya calisiyoruz. Hersey guzel de yiyeceklerle ilgili cok konusmasak daha iyi olmazmi? Sonucta hepimiz gebeyiz ve belki gebe olup uye olmadan takip eden kac kisi daha var. Bana cok ters geliyor acıkcası

Offf Nutella deme kaşık kaşik yiyorum resmen baklava desen o bicim... 2 gun once canim oyle bi cektiki icim istiyo resmen gityik aldim eve gelmeyi bile bekleyemedim arabada yemeye basladim halbuki cok tatli yiyen biri degilim normalde... kizima hamileyken turşu suyu ve limon yedim hep tatlidan tiksiniyodum resmen... cinsiyetle alakali olabilirmi acaba yada piskolojik olarakmi anlayamadim

Günaydın canım. Uyuyamayanlar dedim ya uyuyamayanlarla hemen muhabbet ettik azıcık sırt olarak değilde belimin az üst kısmı agrıyor benim
Bede otururken genelde kanbur oturuorum, normale gore daha cok agrio . aslinda yoga tarzi bisey yapsak cok iyi gelirdiama simdi kim ugrasacak dimi

Bana ters gelmiyor. İsteyen istediği kadar yemeklerden bahsedebilir. Etkilenmiyorum. Burda 9 ay bi süreci paylasicaz ve her seyi konuşucaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…