2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar bem bi sey.sorcam size.doktorunuz yolculuk yasak filan bir sey dedi mi..ya esimin izni var 2 senedir yeni.izin alabildi ozel harekatci kendisi..cok bunaldik cok yorulduk ailelerimizin yanina.gitmek istiyoruz ama gecen hafta.doktorum ertele dedi..:KK43: nasip tabi ama gitmek de istiyorum napmaliyim sizce.doktoru.dinlemeliyim.di mi

Tabii ki doktoru dinle

Mide bulantisini hcg degerinin yukselmesi yapiyor
Hesaplarima gore oglumjn hcg degeri bine ulastiktan 9 gun sonra midem bulanmis
Simdi ise hcg degeri 1000 ulastiktan sonra 8. Gundeyim
Eger ayni olursa 1-2 gune mide bulantilarim baslar
Ay ins olmaz ya, suan agri harica mideden yana sikintim yok sadece istahsizlik var yediklerimin tadi yok
Boyle olmasina raziyim:KK43:
Sizi bulantilar ne durumda?
Baslangici ne zaman
Canım tam 5+5 te başladı bulantım şu anda hiçbişey yiyemiyorum bayaa arttı ama olsun bebeğimiz sağlıklı olsunda kizimda sadece 2 hafta sürmüştü

Mide kazıntım dün gece fenaydı resmen zımpara ediyorlardı :KK43: yiyorum 5 dakika sonra yine :KK70: uyumakla çareyi buldum derin derin nasıl uyuyorsam saat 9 da :KK70: bu sabahta cikolata aşerdim rüyamda nutella yiyordum sabahın köründe hiç bir market acık olmadıfı için kalacak :KK70:

Kizlar bem bi sey.sorcam size.doktorunuz yolculuk yasak filan bir sey dedi mi..ya esimin izni var 2 senedir yeni.izin alabildi ozel harekatci kendisi..cok bunaldik cok yorulduk ailelerimizin yanina.gitmek istiyoruz ama gecen hafta.doktorum ertele dedi..:KK43: nasip tabi ama gitmek de istiyorum napmaliyim sizce.doktoru.dinlemeliyim.di mi
Canim yakin arkadasim da ikiz normalde hic kanamasi faln yoktu o da ona guvenerek yazliga gitti arabadan indikten bi saat sonra kanamasi oldu ilacla durdurdular ama cok korktu tabi ikizler daha hassas bence ertele yolculugu bu arada bnm de babam eski ozel harekatci simdi ogretmen

Bence doktorunu arayıp sorabilirsin. Belki karayolu sanmıştır. Uçakla çok risk olacağını sanmiyorum. Bende kanamaliyim biliyorsun ama doktoruma sordun aralıkta ukrayna ya tatile gidiyoruz biz hiç bir problem olmaz o zamana demişti. Tabi daha önümüzde 2 ay var. Ama yani iki günde bir de arabamizla yarım saat gidiyoruz bir yerlere. Mesela bugün 1 saat uzağa gideceğiz kemere. Doktor hiç bir şey olmaz dedi bana kanamam olduğu halde. Senin ikiz durumu daha riskli olabilir tabi ama uçak yani ne olabilir ki?

Mide kazıntım dün gece fenaydı resmen zımpara ediyorlardı :KK43: yiyorum 5 dakika sonra yine :KK70: uyumakla çareyi buldum derin derin nasıl uyuyorsam saat 9 da :KK70: bu sabahta cikolata aşerdim rüyamda nutella yiyordum sabahın köründe hiç bir market acık olmadıfı için kalacak :KK70:
Ay ben henüz çikolata yiyemiyorum. Dün eşim waffle aldı kendine bense lemandan başka birşey aldım ama yiyemedim bir kaşık alıp bıraktım. Çok garipsiyorum tatlı yiyemiyorum yani. İlayda resmen tatlının içine düşüyorum haftasonları. Şimdi gram çekmiyor canım. Belki ileride ister canım benimde

Merhaba kızlar. 2 gündür giremedim. Memleketten annemler geldi. Daha kendilerine de söylemedim hamile olduğumu.
Bu arada ben de henüz bulantı iştahsızlık başlamadı. Kızımda 6+ larda başlamıştı

Ay ben henüz çikolata yiyemiyorum. Dün eşim waffle aldı kendine bense lemandan başka birşey aldım ama yiyemedim bir kaşık alıp bıraktım. Çok garipsiyorum tatlı yiyemiyorum yani. İlayda resmen tatlının içine düşüyorum haftasonları. Şimdi gram çekmiyor canım. Belki ileride ister canım benimde
Benim çok karışık . Gecenlerde aşure diye öldüm dirildim. Heryer aşure görünüyordu bana :KK70: çalışıyorumda evde de yapamadım :KK43: gittim bende dışardan aldım yedim dibinede parmakladım resmen :KK70: sonra ekşi yedim bol bol bende anlamıyorum ilginc bir haöilelik :KK70:

Aslında hamilelerde cok uyku oluyor ama biz niye uyandıysak :KK57: hafta içi çok erken kalkmam gerekiyor iş için ama hafta sonuda alışkanlık devam ediyor uyuyup dinlenemiyorun :KK64:@Humaay82

X