2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Benim yanimda kimse kalmadi. Daha dogrusu annem 4 gun kalip gitmek zorunda kaldi. Bebegime hep ben baktim. Evimin isini de yaptim. Misafir de agirladim.
Bu sefer pesinen soylicem kimse gelmesin diye. Allahin izniyle esim ve ben yeteriz birbirimize..

ahh benim de balık düşününce bile midem bulanıyor, eşim de hamile olduığumu öğrenince bol bol yiyeyim diye balık doldurdu buzluğa şaka gibi benim halim.

Ben de oyleydim ama bu sefer tam tersi çok şükür.
Firinda baharatli falan yapip yemeye çalış. Kokusu gider.

Benim yanimda kimse kalmadi. Daha dogrusu annem 4 gun kalip gitmek zorunda kaldi. Bebegime hep ben baktim. Evimin isini de yaptim. Misafir de agirladim.
Bu sefer pesinen soylicem kimse gelmesin diye. Allahin izniyle esim ve ben yeteriz birbirimize..
Niye cnm iyi olur
Cunku ihtiyaclarin oluyor
Ben mesela yemek falan yapmadim kvalide yapti rahatlatti beni ben hep bebegimle ilgilendim
Senin icin iki cocukla zor olur
Biri gelsin derim en azindan ilk hafta

Niye cnm iyi olur
Cunku ihtiyaclarin oluyor
Ben mesela yemek falan yapmadim kvalide yapti rahatlatti beni ben hep bebegimle ilgilendim
Senin icin iki cocukla zor olur
Biri gelsin derim en azindan ilk hafta

Dogumumda o kadar huzursuz olaylar yasadim ki suan o yüzden ailelerimiz bilmiyor bebeği. Hicbirini de istemiyoruz yanimizda.. cunku yardimdan cok sorun çıkarmaya geliyorlar..

Cnm rahim tersligi bende de normal dogumumdan sonra olmus
Cok agrim var bu gebeligimde
Doktor uc ay olur dedi
Oyle belim agriyorki
Sende agri oluyor mu?
Yuce Rabbim ol deyince oluyor cnm yaa
Cok sukur
Canım benim kasıklarımdan bacaklarıma dogru oluyor cok hemde ama biraz yürüyünce acılıyor bel agrısı 1 kere cektim oda cok yzun sürmedi . Evet ol deyince oluyor Kurban oldufu
Hosgeldin canim.dogum.tarihimiz ayni gozukuyo bakalim
Hosbulduk canım inşallah bebişlerimize sag salim kavusuruz

Ya bnm psikolojim bozulmustu herkes pis geliyordu sadece annem haric
Kimse dokunsun istemedim ogluma, esim bile dokununca kotu oluyordum cunku sigarada kullaniyor, kucucuk ogluma sigarali nefesi ile yaklasip dokunsun hic istemedim hep aldim kacirdim emzircem altini degiscem bahaneleriyle
Kapandim yatak odasina bi ben bi bebegim ohh:)

Bende olmadi oyle hisler hiç : ) esim cok ilgilendi sağolsun.

Dogumumda o kadar huzursuz olaylar yasadim ki suan o yüzden ailelerimiz bilmiyor bebeği. Hicbirini de istemiyoruz yanimizda.. cunku yardimdan cok sorun çıkarmaya geliyorlar..
Aa oyleyse tamam
Cunku bazilari cigirindan cikiyor
Bnm hicbirseye karismaz kvalide bile
Bu cok emiyor, durmadan emziriyorsun obez olacak dedi bana, ciglik atmak istedim o an
Emzirmesen senin sutun niye yok emziremedin olur
Bebek kilo almasa senin sutun yaramio olur
Gzuel guzel emziriyrm cocugu n haftalik gelisimk cok iyi bu seferde obez olacak diyolar
Ayy cok fenalar ya
Gecen mayis onlarin yanindaydim
Bana diyorki obez olacak diye cok korktum
Bende dedim oyle soyleyince cok kiziyrm, yemese gelin bakamio olur, cocuk saglikli besleniyor obez olmaktan bahsediosun bnm oglum cikolata tadi bilmiyor dedim sustu

Doğumdan sonra karın sis kalıyor ya uzun süre elim oradaydı. Karnım yine sis ama tekme atan birseyler yok. Bir haftamızı falan almıştı alışmam. Bence de. Hamileliğin ilk 3 ayi zor gerisi çok kolay geçiyor. Son aylara doğru genital bölgeyi böle temizleyemiyordum orası ayri. Ayakkabımı bile eşim bagalmışti önümü goremiyordum. Ne guzel günlerdi ama ya. Bak şimdi duygusala bağladım

Maalesef boyle laflar cok can sıkıcı oluyor. Keske bizimkilerin sorunu da bu laflar olsaydi duymazdan gelirdim : )
Neyse etrafta az insan olmasi bizim icin iyi olacak..

Bence hamileliğin en guzel tarafi bebek hareketleri. Ben en cok onu ozlemistim.

Ben kimseyi istemedim. Ama 40. Gün ayağımı kırdım. Bildiğin ayağım çok kötü bir şekilde kırıldı. Ama yine de kimseden yardım istemedim . 2 hafta içinde taşınmamiz gerekti. Bir ayağımda alçı 50 günlük yavrumla ev taşıdı eşim. Baya zor oldu ama herşeyi kendim yaptım. 2.5 ay kaldı ayağımda alçı. Baya riskli bir bölgeydi kırılan yer. Kaynamadi bir türlü. Eşim öğlenleri yemek getirip giderdi . Ozaman istanbulda yaşıyorduk eşim başka yerde çalışıyordu. Zordu ama herşeyi ben yaptığım için mutluyum

Çok zorluk yaşamışsın ya.. ben de boyle bi durum yasasam muhtemelen yanliz gecirirdim yine.
Cok kibarcik olmadigi surece insan bebegine neden bakamasin ki. Kimine 40 gun bakiyolar..

Tasinma demisken. Ev bakiyorum ben de. 3+1 e gecicez. Bu ev 2 çocukla hayatta yetmez bize. Cok agirlasmadan tasinmak istiyoruz.

Çok zorluk yaşamışsın ya.. ben de boyle bi durum yasasam muhtemelen yanliz gecirirdim yine.
Cok kibarcik olmadigi surece insan bebegine neden bakamasin ki. Kimine 40 gun bakiyolar..
Bakamayacak bir şey yok ki zaten. Bebek kendi isteklerini zaten belli ediyor sende yapıyorsun. Birazda anne ve kayinvalideler bence bakma konusunda baskı yapıyorlar

Tasinma demisken. Ev bakiyorum ben de. 3+1 e gecicez. Bu ev 2 çocukla hayatta yetmez bize. Cok agirlasmadan tasinmak istiyoruz.
Bizde 2+1 deyiz ama tasinamam ya. Konum olarak cok iyi bir yerdeyiz ve direk şirketin üstü. Artık sigacaklar bir odaya :)

Bizde 2+1 deyiz ama tasinamam ya. Konum olarak cok iyi bir yerdeyiz ve direk şirketin üstü. Artık sigacaklar bir odaya :)

Zeynep hala bizimle uyuyor. Bebek dogmadan ona oda yapip alismasini istiyorum.
2+1 bize gercekten yetmiyor. Ya da ben buyuk eve aliskin oldugum icin bu ev cok kucuk geliyor.

Ben de komsularimi seviyorum cikmak istemiyorum ama mecburum. Suan esimin is yerine yakiniz. Yine bu muhitte bi yer bakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…