2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yabanadogru canim naptin kontrol nasil gecti bugundu sanirim ?
Çıktım canım kanamam var ama doktor o kadar iyi bir şekilde anlattı ki herşeyi moralim yerine geldi. Zaten sagliksizsa bebegin düşer ve bebeğin sagliksizsa zaten düşsün orada tutmanın hiç bir anlamı yok dedi.

Bu arada karnımın bu kadar agrımasının sebebi yumurtam da mı artık nerede olduğunu unuttuğum 3 cm lik kist varmış. Zamanla kaybolacaktir dedi. Umarım kaybolur.

Hayirli olsun canim benim bide 140 Ve alti ise erkek bebek diyolar

Boyle bi doktor benim karsima da ciksa sukredicem artik..
Ozellikle zeynep konusunda. Kac doktor değiştirdik. Basit bi soguk alginligina bile gunde 7 dega ilac vermemi soyleyen doktorlarla karsilastim ben. Ve tabi dediklerini yapmadim.

Ilac meselesi o kadar hurafeye donusmus ki. Cocuk uyumuyor diye ilac veren bile var. Ben de cocugumu radyasyona cok maruz birakmayacak. Beni ilaca bogmayacak bi dr istiyorum bakalim bulabilecek miyim. Canakkalede maalesef seçenek cok az..

Yabanadogru canım progestan aldığın halde mi kanama devam ediyor benimde dün vardı ilacı içince bugün hiç olmadı şükür

Dogru diyosun.evet canim saglik ocagi bakiyo idrar analizi ne filan.oraya da kayit olmus olursun hem.b12 ye filan da baktir yani yapilmasi gereken tum tahlilleri ister zaten doktor .

Hayirli olsun canim benim bide 140 Ve alti ise erkek bebek diyolar
Evet evet biliyorum. İlay da 145 çıkmıştı. Herşey erkekten yana bakalım ne olacak. Benim gönlüm ve eşimin gönlü kızdan yana. Bakalım ne gösterecek bize zaman

Yabanadogru canım progestan aldığın halde mi kanama devam ediyor benimde dün vardı ilacı içince bugün hiç olmadı şükür
Benim kanamam dışarıya doğru hiç olmadı. Sadece kahverengi çok az bir akintim oldu. Doktora gittik baktığında kesenin dışında kanama olduğunu söyledi. O kanama biraz azalmis ama hala bitmemiş.

Canim bende de varmis kist.benim doktor da zamanla söner demisti..
Senin de agrin oluyor mu? Senin kaç cm kistin varmış? Umarım gider zamanla çünkü benim doktor kuzenime de gider dediler gitmedi ve şimdi rahminde kist o kadar büyümüş ki hamile bile kalamıyor ve ameliyat olması gerekiyormuş.

Bu yüzden biz ilayla hiç doktora gitmiyoruz. En son 1 aylık kontrolun gittik. Bu yaz el ayak hastalığı geçirdi. Ateşi 41 oldu ve yöne gitmedik. Doktora gitsek kom bilir neler neler yapardı

Evet evet biliyorum. İlay da 145 çıkmıştı. Herşey erkekten yana bakalım ne olacak. Benim gönlüm ve eşimin gönlü kızdan yana. Bakalım ne gösterecek bize zaman
Valla bi kizim Var sonraki erkek olsun isterim bi oglum olsaydi ikinciyi kiz isterdim ama bi kizim Var cok sukur buda erkek olsun istiyorum hayirlisiyla allah gonullerimizdeki nasip etsin bize

Cok teşekkür ediyirum Yeşim :) elinde telefonu olan çocuklar artık resmen hiç konuşmuyurlar. Hele televizyon izleyenler. Farklı bir dünya yaratmışlar kendilerine. Biz surdurebildigimiz yere kadar sürdüreceğiz. Ama tabi buna en çok ebeveynler olaral bizlerin dikkat etmesi gerekiyor. Mesela ilayin benim elimde telefon gördüğü zamanlar azdır. Mutlaka birşey araştırıyorumdur. Onu da hemen kapatırım. Genelde ilay oyun oynarken ben lavaboya yada mutfaga kaçar öyle bakarım. Geldiğinde yine elimde görmez telefonu. Benim elimde en çok kitap görüyor. Bu yüzden evimiz kitaptan geçilmiyor. Sana ne alalım diye sorduklarında oyuncak değil ya badem diyor yada kitap :) he bir de dergi. Ama biliyor musun? Bill Gates bile çocuklarına teknolojiyi yasaklamış. Çocukları sadece haftasonları bilgisayara bakabiliyormuş ölmeden önce. O bile bunu yapıyorsa bu durum ciddi anlamda risk arz ediyor demektir

Valla bi kizim Var sonraki erkek olsun isterim bi oglum olsaydi ikinciyi kiz isterdim ama bi kizim Var cok sukur buda erkek olsun istiyorum hayirlisiyla allah gonullerimizdeki nasip etsin bize
Sanırım ben 3 çocuk istediğim için böyle rahatim. 3. Erkek olsun istiyorum ben :) hatta eşime kalırsa oda kız olsun istiyor. Ben anlamıyorum ki bir de Karslı yani. Doğu kökenli. Ama işleyememisler kokenine erkek çocuk isteme olayını :)

Canim bu erkek isteme soyle erkek olsun falan filan degil yani olay dogulu batili degil erkek istiyoruz deyince sanirim yanlis anliyo sun dogulular mi erkek istiyo bi tek benim demek istedigim iki cocuk tek dusunuyom Ve bi kiz bi erkek olsa yeter erkek isterken errrkkekkk olsun degil bi kizim Var ikiciyi erkek isterim dedim allah her iki duyguyuda yasatsin isallh inanki ilk oglan olsa kizzz cok isterdim ama simdi bi kizim Var ikinci kizda olsa bisi olmaz yani sadece iki duyguyuda tatmak amac

Hadi yaaa ayyy insallah oyle olmaz bizimm.bilmiyorum ki canim kac cm ama buyuk baya.her gittigimde doktor diyo dikkat et yorma kendini kistler sıkıntı yapmasin.kist kelimesini kullanmadi da catlamayan yumurta dedi.kist oluyo bu da iste sanirim.ben tedavi ile hamile kaldigim.icin catlamayan yumoslar kiste dönüştü sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…