2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bana da 19-20 yasindayken 2-3 doktor ayni yorumu yapmisti asiri agrili adet geciriyordum evlilik oncesi. Ama simdi doktorum hic boyle bisey soylemedi. Bundan mi belim agriyo yoksa olumsuz bi durumdan mi bilemedim

benim de adetlerim çok ağrılı geçiyordu..
önceki kadın doğumcular söylememişti.
Bu gittiğim doktor söyledi doğuma engel bir durum değilmiş ama
ağrılar için de normal dedi
rahim bebeği yabancılıyormuş atmaya çalışıyormuş oyüzden rahim ağrıları oluyormuş

Ya benim kasiklarim daha çok ağrıyor. Ama ben cin takvimine takıldım. Yani erkek oluyir bizim çocuk. Anneme kadar doğru bildi valla.
Bir de şöyle şeyler var :) kesenin sagindaysa bebek erkek solundaysa kız.
Ve İngiltere de yapılan bir test var. Oda yumurtlama gününden önce tuttuysa kız sonra tuttuysa erkek.
Mesela ben ilayi cook önce öğrenmiştim. Ama bu bebegi baya geç fark ettim. Oysaki predictor ile yumurtlama günlerini takip etmiştim ve yumurtlama gününde ilişki oldu birde sonrasında. Zaten yıldönümümüzdü ilişki olduğu gün.
Yani benim %90 oğlum olacak.

2-3 haftalık hamileyim , kesem tam gözükmüyor . 2 doktora gittim ilk gittiğim doktor keseyi zoraki gördü, onda da kesenin yapısının normal olmadğını düşük riskinin olduğunu söyledi, tedirginlik var haliyle,, Birde 11 ekimde gece tahlil verdim 1444 olan değerim 12 ekim sabahında yapılan tahlilde 3691 e çıkmış, bu çok yüksek bir oran mı ?

Dedi ki fitil mantar yapabilir, tahriş edebilir. Yan etkisi daha az ama ağızdan daha sağlıklı olacak dedi. Bir sor istersen başka doktora. Kişiden kişiye de değişebilir belki bilemedim ki
İyiki yarın başka doktora gidiyorum. Yoksa düşünür dururdum valla. Çok takıntılı oldum bu aralar

Dün çok açık kahve leke gelmişti bugün rengi daha koyu geldi en yakın Dr gittim Progestan verdi ağızdan alırsan baş dönmesi yapabilir vajinalolarak kullanırsan daha iyi olur dedi. Bugün 6+0 kese göründü haftayla uyumlu ama bebek görünmedi cumartesi tekrar gel bakalım yine görünmezse vajinal muayene ile bakarız dedi benim de gideceğim Dr dan cumartesi randevum var o ne diyecek bakalım çalışıyorum 2 gün rapor aldım

Kadınlar Kulübünün cmobildenuygulamasını indirdim. Sürekli bir doktorun reklamı çıkıyor kapatamıyorum. Kullanan var mı aranızda?

Yaaa ama onlar minnak tostoslaaar neden yabanciliyor sapsal rahimler ya Al sar samala dimi ama Tez zamanda su 3 ay hayirlisiyla bi gecse, en azindan 8 hafta dolsa...

Ayy hadi bakalim hayirlisiyla su donemler gecsinde. Benimde cin takviminde kiz goruluyor simdi sen soyleyince baktim. Saglikla buyusun tostoslar,gorcez bakalim neymis :)

Merhaba kızlar. Benim hafif adet sancısı gibi kasık ağrım var. Başka da bir şeyim yok. Ne bulantı kusma, ne bel ağrısı, ne halsizlik.

Teşekkür ediyorum

Kizlar degerim 195 olmus iki gun once 80 di :) artisi sevdim :) darisi keseye kalp atislarina inşallah
İyimis. Çok sevindim senin adına :) Kalp atışlarından sonrada sıra cinsiyete geliyor. Gerçi ben şuanda kanamanın bitmesini bekliyorum kese dışındaki. Umarım artık yok olmuştur

Ayy hadi bakalim hayirlisiyla su donemler gecsinde. Benimde cin takviminde kiz goruluyor simdi sen soyleyince baktim. Saglikla buyusun tostoslar,gorcez bakalim neymis :)
Bende cin takviminde erkek rus takviminde kız diyor. Gönül kız istiyor ama erkek olacak sanırım

merhaba kızlar tekrar Doktora gittim kese gözükmedi henüz erken dedi Hcg değerim 694 çıktı. Biraz düşük ama iyi dedi pazartesi tekrar bakıcak .hcg iyi değil mi kızlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…