2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende geldim aranıza bugün bebeğinin kalp atislarini da duydum Rabbim sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin 2. Bebeğim olcak insallah
Merhaba :) ilk bebeğin kaç aylık? Hoşgeldin tekrardan aramıza. Kaç haftalık oldu bebek baya erken duymussun samirim kalp atışlarını :)

kızlar benim buradaki maceram bu kadarmış değerim 6,09a düşmüş kendinize çok iyi bakın sağlıkla kucağınıza alın bebişlerinizi
Cok üzüldum çok. Umarım en yakın zaman da yeniden 2 çizgiyi görebilirsin

Bende 32 yasindayim
9,5 yil sevgililikten sonra evlendik
3 yildir evliyiz
23 aylik kasim dogumlu oglum var
Bankada yonetici olarak calisiyrm
:)
Sen yazdikan sonra tarihe baktım da benim kızım da 25 aylık olmuş çoktan . 8 eylül 2014 doğumlu

Bende adem gunesin kitaplarini oneririm size
Annelik bambaska birseymis, bunu bilmiyordum hic, hayal edemiyordum
Arastirdim ogrendim ve ogrenmeye devam ediyorum
:)
Evet ama adem güneşin kitapları daha çok annelikle ilgili. Bende de var çoğu kitabı. Ve annelikle çok bilgilendim çoğu kitabindan, bazı yerleri bana uymasa da güzel kitapları var.

kızlar benim buradaki maceram bu kadarmış değerim 6,09a düşmüş kendinize çok iyi bakın sağlıkla kucağınıza alın bebişlerinizi

Çok üzüldüm canım..Rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah..Vardır bunda da bi hayır demekten başka bişey söyleyemiyorum..

Bu arada bazı arkadaşlar özelden isimlerini yazdılar. İnstagram da arkadaş olduk bile. Ama ben herkesle arkadas olmak isterim :) özelden sizde yazabilirsiniz instagram isimlerinizi. Yada face isimlerinizi. Sadece burada kalmasın arkadasliklarimiz. Daha yolun başındayız ama çook uzun yıllar birlikte olabiliriz ❤

Hicbir hesabim acik degil suan :) acarsam soylerim canim

Aaa hakkında hayırlı olsun. Sağlıksız bebekmiş ki hiç gelememiş bile öyle düşün. İnşallah sağlıkla bir bebişin olur en hayırlı zamanda tatlım

Çok ağrım var benim hiç geçmiyor. Bir de gebelik kesesi gördü o da sıkıntı yaratmasın dedi.
Bu ilacın yan etkileri neler?
Ağızdan alınca baya yam etkisi oluyormuş. Ben vajinadan alıyorum bir nevi mecburum bu ilacı almaya. Umarım geçer artık agrin o zaman ya. Keseyi görmesi iyi birşey ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…