2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar kalp atisindan sonra ne zaman tekrar cagiriyo doktor.ben dun.gordum.kalp atisini da daha minikdiler o yuzden duymadim haftaya.tekrar.gel dedi.doktor.ikiz.gebelik oldugu.icin sanirim netlestirmek.istedi.doktor.. Bu arada ben.de tanitayim.kendimi :) ismim emine.28 yasindayim ankarada yasiyorum su an. Kimya ogretmeniyim3 senelik evliyim..bu kadar:)

Ağızdan alınca baya yam etkisi oluyormuş. Ben vajinadan alıyorum bir nevi mecburum bu ilacı almaya. Umarım geçer artık agrin o zaman ya. Keseyi görmesi iyi birşey ama
Bana ağızdan verdi Fitil senin durumunda tavsiye etmiyorum dedi. Bakalım akşam ilk alacAğım.

Ben daha hamile olduguma tam kanaat getiremedim ya. Silik cizgiden baska belirti yok :) bulanti da gecti. Halsizlik de olmasa hamile degilim dicem.
Doktora gidince moda girerim herhalde tam anlamıyla

Bana ağızdan verdi Fitil senin durumunda tavsiye etmiyorum dedi. Bakalım akşam ilk alacAğım.
Aaa neden fitil şeklinde önermedi acaba? Bak ya yalnış birşey mi yapıyorum ki ben yine? Zaten bu doktora pek güvenmiyorum. Yarın başka doktora gideceğim bakalım o ne söyleyecek. Peki neden tavsiye etmedi?

bence doktora gitmelisin
yerleşme kanaması çok olmaz

canım ben de ilaç kullanıyorum 4,9 değerim 25mg eutroux mudur nedir

Ben de yazayım :) Ben Ezgi. 1,5 yıllık evliyim. İlk bebeğimi bekliyorum. Denetçi olarak çalışıyorum İstanbul'da yaşıyorum.

Aramiza yeni katilan hamisler hepiniz hos geldiniz kendimizi tanitalim
Ben tugba 27yasindayim esimle 4 yildir evli 8 yildir birlikteyiz:) 19aylik kizim var ankaradayim

Canım eşn ne güzel demiş maaşallah size
Bende 27 yaşındayım
4 aylık evliyim
Tekirdağda yaşıyorum
Bende Kalite Denetçisiyim normalde ama işi evlenmeden önce bıraktım

Bende 32 yasindayim
9,5 yil sevgililikten sonra evlendik
3 yildir evliyiz
23 aylik kasim dogumlu oglum var
Bankada yonetici olarak calisiyrm
:)

Ay ben de tanitayim kendimi :)

Ismim meltem
27 yasindayim
Çanakkale'de yaşıyorum
Ilahiyat okumus bir ev hanimiyim
2 bucuk senedir evliyim
18 aylik bir zeynebim var

Bende tanitacagim kendimi cok ozendim :) ismim ezgi 27 yasindayim eski bankaci yeni ev hanimiyim :) 1 bucuk senedir evliyim ikinci hamileligim ama ilk bebegim olacak :) balikesir de yaşıyorum

Memnum oldum arkadaşlar.
İsmim Hilal
Doğma büyüme İst, 2 yıldır Van'da yaşıyorum.
6 yıldır birlikte, 2 yıllıkta evliyim.
33 Yaşındayım, Kalkınma Ajansında çalışıyorum.
İlk çocuğumu bekliyorum.
Birbirimizden destek ve fikir alarak bu maratonu bitireceğiz inşaallah

Himm demek benim de belim ve kasigim ondan agriyo aynen ilk gebeligimde hcbi yerim agrimamisti cok iyiydim simdi belim oturunca da yaktayken de agriyo ancak yatinca gecio ama öğretmenim de mecbur ayakta durcm su 3ayimiz bi gecseydi

Hanımlar bende gittim doktora 5 haftalik dedi kese göründü hamilelik takviminde 6 hafta yazıyor ama doktora göre 5 haftalik kanla idrar verdim bakalm galiba 10 gün sonra tekrar çağıracak

canım takvim bir hafta önden gösteriyor 5+1 iken 6. hafta oluyor

bebeğin boyu CRL mi peki

benim de rahmim arkaya dönükmüş...
ilk kez duydum ben de demek ağrılar oyüzden oluyor

Kizlar bi yerde tesadufen soyle birsey okudum bilemedim tabi ne kadar dogruda... Eger erken donemde beliniz cok agriyorsa erkek,kasiginiz daha cok agrirsa kiz olur diye bi dusunce varmis. Saglikli olsunlar oncelikle tabii bazen tehlikeli durumlardan oturu olabiliyor ama benim su anda kasik agrim yok pek belim fena ama.

benim de rahmim arkaya dönükmüş...
ilk kez duydum ben de demek ağrılar oyüzden oluyor
Bana da 19-20 yasindayken 2-3 doktor ayni yorumu yapmisti asiri agrili adet geciriyordum evlilik oncesi. Ama simdi doktorum hic boyle bisey soylemedi. Bundan mi belim agriyo yoksa olumsuz bi durumdan mi bilemedim

Aaa neden fitil şeklinde önermedi acaba? Bak ya yalnış birşey mi yapıyorum ki ben yine? Zaten bu doktora pek güvenmiyorum. Yarın başka doktora gideceğim bakalım o ne söyleyecek. Peki neden tavsiye etmedi?

Dedi ki fitil mantar yapabilir, tahriş edebilir. Yan etkisi daha az ama ağızdan daha sağlıklı olacak dedi. Bir sor istersen başka doktora. Kişiden kişiye de değişebilir belki bilemedim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…