2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar bende de felaket derecede bulantı var ve biraz önce ilk defa kustum. Muhtemelen devamı gelecek. Sanırım Çok zor geçecek benim ki. Rabbim yardımcımız olsun hepimizin. Ayrıca yorgunluk, halsizlik bende de var. 8 de en geç 9 da uyuyorum.
Erkenden baslamis Allah yardimcin olsun cnm

kızlar benim buradaki maceram bu kadarmış değerim 6,09a düşmüş kendinize çok iyi bakın sağlıkla kucağınıza alın bebişlerinizi
Arkadasim :KK43: Kimyasal gebelik miymis? Cok gecmis olsun dikkat et kendine. Insallah saglikla olur hepimizin sikma canini. Dis gebelik falan degil Allah korusun. Allahim en kisa zamanda saglikla hayirli evlat versin sana.

kızlar benim buradaki maceram bu kadarmış değerim 6,09a düşmüş kendinize çok iyi bakın sağlıkla kucağınıza alın bebişlerinizi
çok üzgünüm gerçekten. Rabbim tez vakitte sağlıcakla tekrarını nasip etsin ve sağlıkla kucakla inş bebeğini. Üzülme diyeceğim ama biliyorum ki dile kolay.

değildir canım merak etme.ç Baksana nasıl bulantıların var. Senin bebeğinin muhtemelen çoktan kalbi falan atmaya başladı ve geç döllenme falan değil. Bence tabi :)

hoşgeldin :) Sağlıkla bebeğini kucakla inş. Ooo senin 2 tane kızın var :) ne güzel bende kız istiyorum ama erkek olacak sanırım. Oğlum diye sevmeye başladım bile çoktan

ben olsam vakit kaybetmeden doktora giderdim canım kanaman olabilir ve geç kalmış olabilirsin.

tabii :)
hypnobirthing mongan yöntemi
ina may'in doğuma hazırlık rehberi
bebeğinizi beklerken sizi neler bekler
anne adayları ve hamileler için karatay diyeti. (kadın çatlak falan ama farklı fikirler hoş oluyor)
kağan kocatepe 9 ay 10 gün hafta hamilelik

Bir liste daha yaptım. Bunları da yarınki randevuım güzel geçerse internet dr dan alacağım.

bir annenin doğuşu
mayo clinic sağlıklı gebelik rehberi
hamilelik ve yoga
hamilelikte sağlıklı beslenme
a dan z ye sağlıklı ve bilinçli hamilelik
ayy canımm inş yaa. Mutlu oldum valla sen böyle deyince :KK49: inş büyümüştür. Her şey yolundadır. Tüm arkadaşlarımın ve seninde. Amin :21:

Canım eşn ne güzel demiş maaşallah size
Bende 27 yaşındayım
4 aylık evliyim
Tekirdağda yaşıyorum
Bende Kalite Denetçisiyim normalde ama işi evlenmeden önce bıraktım :-)
Bende 32 yasindayim
9,5 yil sevgililikten sonra evlendik
3 yildir evliyiz
23 aylik kasim dogumlu oglum var
Bankada yonetici olarak calisiyrm
:)

değildir canım merak etme.ç Baksana nasıl bulantıların var. Senin bebeğinin muhtemelen çoktan kalbi falan atmaya başladı ve geç döllenme falan değil. Bence tabi :)

hoşgeldin :) Sağlıkla bebeğini kucakla inş. Ooo senin 2 tane kızın var :) ne güzel bende kız istiyorum ama erkek olacak sanırım. Oğlum diye sevmeye başladım bile çoktan

ben olsam vakit kaybetmeden doktora giderdim canım kanaman olabilir ve geç kalmış olabilirsin.

tabii :)
hypnobirthing mongan yöntemi
ina may'in doğuma hazırlık rehberi
bebeğinizi beklerken sizi neler bekler
anne adayları ve hamileler için karatay diyeti. (kadın çatlak falan ama farklı fikirler hoş oluyor)
kağan kocatepe 9 ay 10 gün hafta hamilelik

Bir liste daha yaptım. Bunları da yarınki randevuım güzel geçerse internet dr dan alacağım.

bir annenin doğuşu
mayo clinic sağlıklı gebelik rehberi
hamilelik ve yoga
hamilelikte sağlıklı beslenme
a dan z ye sağlıklı ve bilinçli hamilelik
Canım kitaplar süper
Söylediğin kitaplardan 3 ü aklımdaydı zaten. Şimdi bunları not alıyorum. Kalp atışından sonra bende alacağım bunları.

Bende adem gunesin kitaplarini oneririm size
Annelik bambaska birseymis, bunu bilmiyordum hic, hayal edemiyordum
Arastirdim ogrendim ve ogrenmeye devam ediyorum
:)

Çok üzüldüm.. hakkinda hayirlisi olsun.. Sağlıklı bebekler nasip etsin Allah..

Kızlar ben cumartesi günü 4+5 oluyorum inşallah.Doktor muayenesi için erken mi.Cumartesi gidemezsem bir sonraki cumartesiye kalacak çünkü.Çoğunuz ilk muayenelerinizi oldunuz bi fikir verebilirmisiniz?

Doğum tarihlerimiz aynı :halay:gerçi başka takvimlerde 18 Haziran görünüyor. ben 4+4 deyim şu an..

Ayrıca ben 5+4 de gidicem doktora. bu ikinci gidişim olacak ama ilki gebeli testi idi..
Benim değerlerim düşüktü biraz onun için gün aşırı tahlil yaptırıyorum.Bugün yine var :dua: inşallah bi sorun çıkmazsa ben de haftaya ilk muayene için gidicem.

X