2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bende sana bşy sorcam canım göz damlası kullanıyoruz ya biz oladin ve lotemax diye istemiyo ağlıyo diye bi gun ara verdim yine kaşımaya başladı bu gün yine damlattım saatleride bazen kaçırıyoruz yarım yada 1 saat filan 3 yaş altı kullanmamalı yazıyor bide korkuyorum acaba kullanmaya devam etsemmi bıraksam mı cuma günü lotemax bırakacaz oladini bi hafta daha kullanmamı söylemişti doktor muallakta kaldım çok acaba napsam
3 yaş altı mevzusuna takılma, ben de sormuştum onu doktoruna, kullan sorun olmaz demişti. Ayrıca kaşıntı tekrarladı diyorsun, kullanmaya devam et canım bence düzenli olarak. Bizimkini ben bıraktım ama kaşınması zaten oldukça azalmıştı. Biliyorum çok zor oluyor damlatması, biz neler çektik..

3 yaş altı mevzusuna takılma, ben de sormuştum onu doktoruna, kullan sorun olmaz demişti. Ayrıca kaşıntı tekrarladı diyorsun, kullanmaya devam et canım bence düzenli olarak. Bizimkini ben bıraktım ama kaşınması zaten oldukça azalmıştı. Biliyorum çok zor oluyor damlatması, biz neler çektik..

Diş granülü diye bişey vardi doktoru, tetagil. Onu döküyorum arada. Huysuz bu ara ama genel olarak da.. bir de bana düştü ki sorma, tuvalete gitsem kapıda bekliyor:))
Anladım canım haklısın en iyisi devam edeyim ben damlattığım zamanlarda kaşıntı yok 1 gün ara verince elleri yine gözlerinde inşallah geçer bizimki de .
Seninki kapıda bekliyorsa iyi yine bizim ki içeri girmeden susmaz ağlar ger yerde benimle kerata yanlış aslında wc de yanıma gelmesi ama oyalayamayınca mecbur geliyor dolapları karıştırıyor filan çiş deyince biliyo wc ye gideceğimi kendisi de Çabuk öğrenir inşallah tuvalet alışkanlığını

Anladım canım haklısın en iyisi devam edeyim ben damlattığım zamanlarda kaşıntı yok 1 gün ara verince elleri yine gözlerinde inşallah geçer bizimki de .
Seninki kapıda bekliyorsa iyi yine bizim ki içeri girmeden susmaz ağlar ger yerde benimle kerata yanlış aslında wc de yanıma gelmesi ama oyalayamayınca mecbur geliyor dolapları karıştırıyor filan çiş deyince biliyo wc ye gideceğimi kendisi de Çabuk öğrenir inşallah tuvalet alışkanlığını
:)))

Kızlar sütten nasıl kestiniz bi deyiverin hele :KK43: gece ne inek sütü içiyor ne biberonla sma sütünü veriyorum yine yok asla almıyo napıcam ben :KK43:

Selam tatlı anneler.deniz tatiline cıkıyoruz nihayet.iki sorum olcak en önemlisi böcek,sinek sokmalarına karşı ne tür bir ürün kullanabilirim
bir de tekne turuna katılalım cok istiyor eşim.cocukla daha önce katılan oldu mu,peşinde kosturcam onu kabul ettim:)midesi filan bulanir mı diye düşünüyorum.denizde keyif alıyor ama teknede oyalamak nasıl olcak

Selam tatlı anneler.deniz tatiline cıkıyoruz nihayet.iki sorum olcak en önemlisi böcek,sinek sokmalarına karşı ne tür bir ürün kullanabilirim
bir de tekne turuna katılalım cok istiyor eşim.cocukla daha önce katılan oldu mu,peşinde kosturcam onu kabul ettim:)midesi filan bulanir mı diye düşünüyorum.denizde keyif alıyor ama teknede oyalamak nasıl olcak
Bence çocuk için oldukça sıkıntılı yerinizde olsam tekne tatilini çocuk biraz daha buyuyene kadar ertelerdim benim oğlumda denizi çok seviyo ama bazen huysuzlanabiliyor çocuk bu sonuçta artı normal insanin midesi kaldırmayabilir sürekli sarsintiyi bence sıkıntılı bı tatil olur yinede siz bilirsiniz

Feniroll almistim ben kampa giderken. Bocegin veya arinin isirdigi yere surulup rahatlatan biseymis. Kullanmaya gerek kalmadi Allahtan. Birde sivrisineklere karsi sinkovun bebisler icin olanindan goturdum. 50 faktorlu gunes kremi almistim bide rossmandan fiyati uygundu ve korumasi cok iyiydi

Kizlar benim kizi araba tutuyo dogdugundan beri yollarda daha once bir iki kez kusmustu ama son gunlerde sik tekrarlamaya basladi onceden pek kestiremiyorumda her yer batiyor :KK43:
Bugunde bir saatlik yolda onde oturmamiza raen iki kez kustu ve biz ptesi 6 saatlik yola gidiyoruz. Sizlerde de boyle bir durum soz konusu mu ve uykida cok terliyor bazen ust bas degistiriyorum uyurken kalinda giydirmiyom usti hep acik zaten sizin cocuklarda da var mi terleme problemi???
Bayram sonrasi kontrole goturcem hem asisi var ama sizede danismak istedim...

Kizlar benim kizi araba tutuyo dogdugundan beri yollarda daha once bir iki kez kusmustu ama son gunlerde sik tekrarlamaya basladi onceden pek kestiremiyorumda her yer batiyor :KK43:
Bugunde bir saatlik yolda onde oturmamiza raen iki kez kustu ve biz ptesi 6 saatlik yola gidiyoruz. Sizlerde de boyle bir durum soz konusu mu ve uykida cok terliyor bazen ust bas degistiriyorum uyurken kalinda giydirmiyom usti hep acik zaten sizin cocuklarda da var mi terleme problemi???
Canım bizim max gittiğimiz yol yarım saatlik yol uzun bir yolculuk yapmadık ama genelde uyuyo sallantıda belli ki arabada sallanmak onun midesine iyi gelmiyor bide alışık değilse terleme var tabi olmaz mı uyuma esnasında az ama uykuya dalana kadar baya terliyo genetik olabilir yeterince su alsın önemli değil dedi doktorumuz

Kızlar konumuz dışında ama bi şey sormak istiyorum mutfağıma masa takımı alıcam bi modeli beğendim ama burda bulamıyorum bir türlü vivense tekzen ve evmanya internet online alışveriş sitesinde var bu sitelerden alışveriş yapan oldu mu merak ettim beylikduzunde vivensenin showroomu varmış bilen ordan bişey alan oldu mu merak ediyorum internet olunca bi çekiniyorum güven açısından alışverişlerde

Canım bizim max gittiğimiz yol yarım saatlik yol uzun bir yolculuk yapmadık ama genelde uyuyo sallantıda belli ki arabada sallanmak onun midesine iyi gelmiyor bide alışık değilse terleme var tabi olmaz mı uyuma esnasında az ama uykuya dalana kadar baya terliyo genetik olabilir yeterince su alsın önemli değil dedi doktorumuz
Yola aliskin dedigik gibi dogdigundan beri yollarda surekli gecen yil daha uc aylikti sicakta antalyaya gittik bursadan falan uzun yola da aliskin aslinda ama bu ara cok olmaya basladi artik posetle geziyorum ama pat diye kustugundan ben poseti tutana kadar onuj ustu benim ust arac batiyor kendi aracimiz batsinda otobuste vs hos olmuyor ve korkuyo sanirim agliyor sonrasinda...
Bizim uykida cok terliyo tisortu sirilsiklam oluyo su falan her firsatta veriyom zaten gece de sut iciyo uykuda sivi alimi her daim var yani...

Araba tutan birisi olarak soyliyim canım öncelikle bebeisin için de çok zor.o mide aa desen dışarıya fırlayacak gibi oluyor. Benim şoföre işaretleriyle kapıyı aç ineyim dediğim çok oldu. Konuşsam suratına kusabilirim cunku o derece. Tavsiyem.dışarıya bakmasın yolları izlemesin.illaki kalacaksa da düz önüne baksın.yanlara bakmak daha kötü yapıyor.Ben mide kötü olmaya başlayınca hemen yanimdakinin dizine koyuyordum kafayı uyumaya çalışıyordum.uyku zamanına denk getirip öyle çıkın bence yola.sabaha karşı.gece falan.

Bu sebeple motilium surup kullanıyoruz. Bulantiyi önlüyor. Yola cikmadan yarim saat once veriyorsun. Zaten icinde kilosuna gore ne kadar verecegini gosteren cubugu var. Doktoruna danis istersen.

B
Kızlar konumuz dışında ama bi şey sormak istiyorum mutfağıma masa takımı alıcam bi modeli beğendim ama burda bulamıyorum bir türlü vivense tekzen ve evmanya internet online alışveriş sitesinde var bu sitelerden alışveriş yapan oldu mu merak ettim beylikduzunde vivensenin showroomu varmış bilen ordan bişey alan oldu mu merak ediyorum internet olunca bi çekiniyorum güven açısından alışverişlerde
ben oğlumun bebek odasını vivense den aldım. Gayet sorunsuz geldi, oldukça da ilgiliydiler. Ben alışverişlerimin çoğunu internetten yapıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Bu arada evet vivense in showroom u beylikdüzünde hemen e-5 in dibinde, oradan da gelip bakabilirsin, kuzenim evine koltuk takımını gelip bakıp görerek almıştı

X