2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
hava guzel canım bu ara yapacagın en ıyı aktıvıte park ve pıknık alanlarına goturmen en kotu ının sıtenın bahcesıne alın bır top kostursun dursun topun pesınde toprakla oynasın cımenlere bassın ımkan varsa denıze gırsın kumlarla oynası yazın en ıyı aktıvıtesı bunlar bence eve tıkılmayın kışın bol bol ev aktıvıtesı yapar....
Günde 1 saat dışarıdayız zaten, ama tükenmez bi enerji var, bana mısın demiyor:) evi başımıza yıkmasın diye yapacak bişeyler arıyorum:KK66:

Günde 1 saat dışarıdayız zaten, ama tükenmez bi enerji var, bana mısın demiyor:) evi başımıza yıkmasın diye yapacak bişeyler arıyorum:KK66:
kuvet varsa yada su havuzu al ıcıne su doldur koy balkona soy bebısı bırkaç tanede oyuncak at ıcıne suyla oynasın hem eglencelı hem yorucu bır aktıvıte sende basında dur tabı , bız daha dun yaptık aynısını tabı suyu sevıyor ıse benım kızım cok sevıyor, ılık su koydum soydum ohh cıp cıp takıldık :KK66:

Merhaba kizlarrr
Benim tospaa kizim 14.ayini bitirdi ve halaa yürümüyor
2 elinden tutarsan kosuyor bile ama henüz kendi basina maalesef..
Benimki gibi yurumeyen var mi hala?
Kuruntularimi paylasmak istiyorum da :dondurma:

Merhaba kizlarrr
benımkıde yurumuyordu ama artık kosuyor :KK66:

su an tamı tamına 14,5 aylık..

6 aylıkken elınden tutunca yurumeye basladı az az derken 9,5 aylıken ılk kez emekledı, 10 aylıkken ılk adımlarını attı, 13 aylıkken kendı basına az az yurumeye basladı bu evrede elınden tutunca saatlerce yururdu,bır yere tutunup yurur ve kalkardı, sıralardı aynı zamanda), 14 aylıkken bagımsız bır sekılde korkmadan dusmeden yurumeye basladı ,bu surec uzun surdu cunku aslında yuruyordu ama yeterlı ozguvenı yoktu ve dengeyı tam saglayamıyordu ama cesaretı gelınce hersey cozuldu.. Sızınkıde bır ıkı aya yurur merak etmeyın.

Kızlar,alttan muayenede bi alet takıyolar hani,spekulum.o her seferinde yeni paket mi acilıyor.yoksa nasıl dezenfekte ediliyor hemen?

Merhaba kizlarrr
Ellerinden tutunca yürüyorsa bi sorunu yok demektir. Gerisi de önemli değil, nasılsa yürüyecek annesi. 18 aya kadar normalmiş zaten.

Kızlar,alttan muayenede bi alet takıyolar hani,spekulum.o her seferinde yeni paket mi acilıyor.yoksa nasıl dezenfekte ediliyor hemen?
Canım dezenfekte ediliyordur tabiki, olur mu öyle şey. Dezenfeksiyon makineleri var. Hani dişçilerde kullanıyorya küçük metal aletler, orada hemen bi kapaklı makine oluyor, içinde steril hale getiriyorlar. Yoksa zaten ohoooo, o riski alamazlar.

Merhaba kizlarrr
Bizimki yürümüyor 14 bucuk aylık.. bi yerden bi yere kendi gidiyor ama tek başına daha cesareti yok koltuktan koltuğa kapıdan kapıya babadan bana geliyor.. ahh o kuruntular bendede var

Canım nasılsın içerdeki bebiş dışarda ki bebiş nasıl doğumun ne zaman olacağı belli mi :)
İyiym cnm sağol.. uykusuzluk dışında sorunumuz yok cok şükür oğlumla.. karnımdakide iyi doktorumuz henüz tarih vermedi ama benim tahminime göre 7 12 tarih arası doğum olabilir bakalım hayırlısı.. siz nasılsınız oğlunlunla

Canım dezenfekte ediliyordur tabiki, olur mu öyle şey. Dezenfeksiyon makineleri var. Hani dişçilerde kullanıyorya küçük metal aletler, orada hemen bi kapaklı makine oluyor, içinde steril hale getiriyorlar. Yoksa zaten ohoooo, o riski alamazlar.
Bana da öyle geldi,fırınlari oluyo diye biliyorum.bi arkadaşım evhamlıdır cok,aklıma soktu,sorayım dedim:)

Mm çok teşekkür ederim tavsiyelerin için bi sorum daha olacak bebek arabasını uçak yolculuğunda nasıl götürüyoruz götürmeyelim diyor eşim ama ihtiyacımız olabilir diye düşünüyorum ama kararsızım
uçak yolculuğu için bebek arabası kurtarıcı diyebilirim tavsiye ederim. chek-in yaptırırken bebek arabanızın olduğunu belirtin. uçaga kadar arabasıyla götürüyorsunuz girişte görevli alıyo indiğinizdede size teslim ediyo

Ne güzel hareketlenmiş burası yine :)
İyi geceler herkese ... bebişlere kesintisiz güzel uykular
Biz azı dişleri çıkartıyoruz düzen falan kalmadı, 4 tane birden kabardı birisi geldi bakalım bekliyoruz sabah akşam diğerlerini de,

uçak yolculuğu için bebek arabası kurtarıcı diyebilirim tavsiye ederim. chek-in yaptırırken bebek arabanızın olduğunu belirtin. uçaga kadar arabasıyla götürüyorsunuz girişte görevli alıyo indiğinizdede size teslim ediyo
Götüreceğim canım çocukcağız kucakta harap olur yoksa uykusu gelir filan uyur arabasında

Ne güzel hareketlenmiş burası yine :)
İyi geceler herkese ... bebişlere kesintisiz güzel uykular
Biz azı dişleri çıkartıyoruz düzen falan kalmadı, 4 tane birden kabardı birisi geldi bakalım bekliyoruz sabah akşam diğerlerini de,
İyi geceler canım Allah kolaylık versin diş çıkarma dönemleri çok zor oluyor yaa çabucak çıkarıverir de rahatlar yavrucak inşallah bizde aynı kabarıyor patlıyor pek göremiyorum açmıyor inatçı oğlan ağzını gülerken görebilirsem anca onların sağlığı sıhhati yerinde olsunda

Selam kızlar
artık bizimde dişlerimiz var:)
hiç dişi olmayan kızım 1haftada 4tane birden çıkardı. çok zor oldu sanırım. kucaktan inmedi artık ağlamaktan yorulduğunda omuzumda uyuya kaldı yatağına koyduğumda hemen uyandı tekrar kucak:KK43: yoğurt ve meyve dışında hiçbişey yemedi hep emmek istedi. ama bitti şükürler olsunki bidahaki dişlere kadar tabi

kızım kendi kendine koltuğa çıkmaya başladı artık. ama inmeyi henüz bilmiyo düşecek diye korkuyorum. daha yürümeye başlamadı hep elimden tutup gezdir istiyo.benimle oyun oynamayı çok seviyo. her fırsatta parka gidiyoruz ama salıncaktan zor alıyorum onu bayılıyo sallanmaya:) evede bitane taktırmak şart oldu

Kızlar vegaferon kan damlasina devam eden ya da bırakan var mı ben 1 yaş olunca vermiyorm artık . Bugün oglumtaş toprak yemek isteyince. Bayram misafirleri damlayi nie vermion falan dedielr . Vermeli miyim

Kızlar vegaferon kan damlasina devam eden ya da bırakan var mı ben 1 yaş olunca vermiyorm artık . Bugün oglumtaş toprak yemek isteyince. Bayram misafirleri damlayi nie vermion falan dedielr . Vermeli miyim
Merhaba canım iyi bayramlar bize de verdiler ondan ama hiç kullanmadım kansızlık vardı doktorumuz ferromixin toz şase önerdi hem doğal hemde 2 kutu bitince demir depoları doluyormş yemeside kolaydı tadı kötü değil yani yemeklere karıştırıyorsun istersen Bi danış doktoruna gerçekten eksiklik varsa oda önerecektir bunu

X