2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

henüz kimse kalpatışını duymadı sanırım dimi kızlar ilk randevu kimde acaba ilk kim duyucak kalp atışını benim 13 temmuz randevu
benim 11 temmuz canım
teşekkür ederim canım, inşallah güzel ahberlerle geliriz hepimiz. çok şükür Allahım mucizelerimizle kavuşturdu bizi inşallah devamı da gelir.haberleşelim canım mutlaka cumartesi çıkayım hemen yazıcam zaten sizlere

Merhaba kizlar bende araniza kucuk suprizimle katiliyorum ilk bebegimde de mart annesiydim bu melegimede martta kavusacam ins hep beraber saglikli sihhatli kucagimiza aliriz ins
Hosgeldin hayirli olsun canim ilk bebegin hangi sene mart dogumlu benim de 2012 mart dogumlu kizim var :)

henüz kimse kalpatışını duymadı sanırım dimi kızlar ilk randevu kimde acaba ilk kim duyucak kalp atışını benim 13 temmuz randevu
benim 11 temmuz 10:20 geçen cuma akşamı kesemizi görmüştük çok şükür 4+6 yazıyordu doğru hesaplamısım bende bu ctesı 6+0 oluyor bebişi görmek için gel dedi acaba kalp atısı da duyulurmu ki ?

benim de 11 temmuz 10.30 da randevum, ben daha keseyi de görmedim cumartesi günü 6+4 olucam inşallah kalbi de duyarız

Canım biz 5+5 de vajinal ultrasonla kalp atışını duymadık ama gördük. Sanırım sen de en azından görürsün gibi geliyor bana

benim de 11 temmuz 10.30 da randevum, ben daha keseyi de görmedim cumartesi günü 6+4 olucam inşallah kalbi de duyarız
Sen duyabilirsin sanırım canım ben pek ümitlenmek istemiyorum :) ben biraz daha sabırlı olup sonraki randevuda duyarım inşaALLAH

Canım biz 5+5 de vajinal ultrasonla kalp atışını duymadık ama gördük. Sanırım sen de en azından görürsün gibi geliyor bana
inşaALLAH canım bebeklerimiz sağlıklı olsun hayırlısı ile kucağımıza alalım kalp atışlarını da duyarız vakti geldiğinde seni ne zaman çağırdılar kalp atışları için

Ay

ayyy ne güzel seyler söylemişsin kızılırmı hiç hepimiz birbirimizden bilmediklerimizi öğreniyoruz ne güzel
Aynen cnm bende hep öğrenmek bebeğim için en iyisini yapmak istiyorum inş birbirimizden aldığımız bilgilerle bebislerimiz sapasağlam olucak lar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…