2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evt cnm onu dmk istedim :)
hadi gzl sonuçlarını bekliyoruz..

Doktora ne zaman gdecektin canım
Sabah gittim geldim 317 çıktı beta hcg. Biraz yavaş belki bilmiyorum ama çok şükür yükselmiş. Dr. şey demişti önceki değerin %60'ı bile bizim için iyi kabul edilir ama dış gebelik olmaması adına daha fazla bi artış bekleriz demişti....

Bugun ultrasonda keseyi görmeye gidicem Ayy inşallah görülür kızlar yaa bide acaba aç karnina mi gitmek gerek farkeder mi

Sabah gittim geldim 317 çıktı beta hcg. Biraz yavaş belki bilmiyorum ama çok şükür yükselmiş. Dr. şey demişti önceki değerin %60'ı bile bizim için iyi kabul edilir ama dış gebelik olmaması adına daha fazla bi artış bekleriz demişti....[/hayırlı olsun bakalım inşallah dahada güzel sonuçlar alırsın eskişehirlisin galiba hemşeriymişiz:)

Sabah gittim geldim 317 çıktı beta hcg. Biraz yavaş belki bilmiyorum ama çok şükür yükselmiş. Dr. şey demişti önceki değerin %60'ı bile bizim için iyi kabul edilir ama dış gebelik olmaması adına daha fazla bi artış bekleriz demişti....
hayırlı olsun bakalım inşallah dahada güzel sonuçlar alırsın eskişehirlisin galiba hemşeriymişiz:)

merhaba arkadaslar, sanirim araniza katilmis bulunuyorum. Henuz doktora gitmedim ve kan testi yaptirmadim. Dun adet gunumdu, 2 tane sıradan testte silik cizgi cıktı, predictor hassas testte negatif cıktı. Bu sabah bir test daha yaptım daha belirgin cizgi cıktı. Cuma gunune kadar bekleyip doktora oyle gidicem, zor duruyorum. Ama en azından daha net sonuc alırım belkı. Herkese hayırlı saglıklı bebısler dılıyorum..

canımmm gelmişsin bile :) hoşgeldinnnn yol arkadaşım :)

3 gün sonra cuma giderim heralde yine kan vericem 1000 olmadan kese görünmezmiş muayne etiyor kandan takip ediyor bayramdan önce belki keseyi görürüm .inşallah hepimiz gümbür gümbür kalp atışlarınıda duyarız...
amin canım inşallah. hepimiz sağlıklı bi hamilelik geçirir alırız bebişlerimizi kucağımıza

canımmm gelmişsin bile :) hoşgeldinnnn yol arkadaşım :)

hosbulduuuuk :)) ya tuhaf hissediyorum, gogus agrısından baska bi belirti yok ya sanki hiç var gibi gelmiyo. cumaya kadar dayanmaya calisicam. En azından 5 gun gecti derim bari, daha net cıkar hersey. hayırlısı hepimiz için, sag salim saglıkla kucagimiza almak nasip olsun insallah.

Canım ben sordum doktorum deniz havuz yasak dedi malesef :KK43: ya bide bugün sorucaktim eylül gibi arkadaslarla tatile gidelim diyoruz 3 ay dolmuş olucak acaba bursadan antalyaya izin verirmi dr ya ona göre alicaz otelden yer
Ya ben kizimda ilk 3 aydan sonra girdim doktorumda o zaman havuz degil ama denize girebilirsin demisti diye hatirliyorum ama 3 aydan sonraydi bende cok girdim cunku deniz kenarinda yerimiz var ailecek gidilince illa bende girerim zaten yuzme hastasiyim ama yine de su 3 ay gecsin birde doktoruma soracam bakalim bu ne diyecek....sezencim dusuk tehliken yoksa ben heryere gidiyordum. Kendime sinir koyan biri degilim zaten 3 aydan sonra en rahat bir 3 ay buzi bekliyor ilk ve son 3 ay cok onemli ama aradakide en rahat olacamiz zaman fakat o tatil yerinde insan dinlenecem diye gider daha cok yirulur gelir...kendi evi yatagi olmaz buna dikkat et yoksa ilk hanileligimde digerinde de 3 saat degil 16 saatlik yola bile cikmisligim var ama dusuk tehliken yoksa kanama falan

hosbulduuuuk :)) ya tuhaf hissediyorum, gogus agrısından baska bi belirti yok ya sanki hiç var gibi gelmiyo. cumaya kadar dayanmaya calisicam. En azından 5 gun gecti derim bari, daha net cıkar hersey. hayırlısı hepimiz için, sag salim saglıkla kucagimiza almak nasip olsun insallah.

tatlım dayanabilceksen bekle tabii :) ama ben kan vermiştim kafam rahatlasın diye

bu arada tuhaf hissetmen normal yalnız değilsin :) burda hepimiz bir tuhaf hissediyoruz. belimiz ağrısa dert ağrımasa dert :)

hayırlı olsun bakalım inşallah dahada güzel sonuçlar alırsın eskişehirlisin galiba hemşeriymişiz:)

Evet canım hemşeriyiz:) İnşallah hep güzel haberler veririz birbirimize:)
canım değerin güzel çıkmış çok sevindim :nazar::emir_bebek:
bu arada bende hemşeri sayılırım :KK48: eşim eskişehirli bütün akrabaları orda yaşıyor bizde her ay ordayız :KK49::KK49:

X