2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım değerin güzel çıkmış çok sevindim
bu arada bende hemşeri sayılırım eşim eskişehirli bütün akrabaları orda yaşıyor bizde her ay ordayız
Teşekkür ederim canım, sende kalp atışını mı duyacaksın, hadi inşallah annesi güzel haberler verelim hep birbirimize...

Teşekkür ederim canım, sende kalp atışını mı duyacaksın, hadi inşallah annesi güzel haberler verelim hep birbirimize...
ben henüz keseyide göremedim canım 3 temmuzda gitmiştim biraz sıkıntılı tahlillerim vardı onlar için. ultrasondan bakmadı 11 temmuzda randevum bakalım inşallah hem keseyi görüp hem kalbi duyarız heyecanla cumartesiyi bekliyoruz

Allah yardımcınız olsun canım, hadi inşallah keseyi görür kalbini duyarsın. ne sıkıntı vardı canım değerlerinde hcg mi düşüktü? sat ne zamandı senin?

Allah yardımcınız olsun canım, hadi inşallah keseyi görür kalbini duyarsın. ne sıkıntı vardı canım değerlerinde hcg mi düşüktü? sat ne zamandı senin?
sat 26 mayıstı canım. yok hcg de sıkıntı yoktu iki kere yaptırdım 30 haziranda 502, 2 temmuzda 1347 idi değerim.
benim cmv değerimdeydi cmv enfeksiyonu diye bişi varmış benim şüpheli çıkmıştı hamile kalınca tekrarladılar bu enfeksiyonu 3 ay önce geçirmişim. hamileliğin ilk haftalarında geçirmek bebeğe zarar verebiliyomuş. doktorda kötünün iyisi gibi ifadeler kullanınca biraz üzülmüş ağlamıştım ama artık iyiyim çok şükür inanıyorum ben her şeyin iyi olacağına, dua ediyorum, tevekkul ediyorum Allahın izniyle bebişim sağlıkla kucağımıza gelecek inşallah

kızlar maşallah ne çok şey yazmışsınız ne kadar çok sayfa ilerlemiş oku oku bitmedi:) ben ders çalıştığım için devamlı bakamıyorum buraya. biz en son keseyi görmüştük 5 gün önce, kalp atışları için de ayın 15ini bekleyeyim diyorum. zaten iki hafta sonraya çağırdı gittiğim yer ama bu kez bir arkadaşıma gitmeyi düşünüyorum. ultrasonda bebeğe istediğim kadar bakabilmek için:)

henüz kimse kalpatışını duymadı sanırım dimi kızlar ilk randevu kimde acaba ilk kim duyucak kalp atışını benim 13 temmuz randevu

Çok geçmiş olsun güzel düşünelim güzel çıksın inşallah, hadi güzel haberler ver.Dua etmekten başka elimizden ne geliyorki canım bende 3 aydır ilaç kullanıyordum dr kontrolünde olmasayd aşılama ayptıracaktım çok şükür yüzümüzü güldürdü devamıda gelsin sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. tsh ım yüksek benimde ilaç kullanıyorum bişey çıkyor illaki üzülme Allahım çok büyük yardımcımız olsun. Hep haberleşelim olurmu.

al benden de o kadar canım valla ne oluyor anlamadımki. herhalde böyle bir şey. sanırım biz olağanüstü bir şey bekliyorduk.

:) değerin çıkınca haber ver hemncecik :) ayy çok sevindim inanki.. inşallah sonucunda güzel çıkar :) ramazan bereket getirdi.

430,7 ciktiiii, 2 gun gecikmeli olarak iyi bi sonuc mu acaba yeterince yuksek mi? Cuma doktora randevu alınca muhtemelen bı daha yaptırırım insallah daha yukselir.

430,7 ciktiiii, 2 gun gecikmeli olarak iyi bi sonuc mu acaba yeterince yuksek mi? Cuma doktora randevu alınca muhtemelen bı daha yaptırırım insallah daha yukselir.
canım değerin çok güzel maşallah hadi gözün aydın yanlız cumayı bekleme önemli olan değerinin iki günde bir iki katına çıkıyor olması ikigün sonra aynı saatlerde birkere daha kan ver zaten doktor için çok erken gitsende bişey demiycek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…