2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bende de hiç belirti yok yaa.sadece arada bir sol kasığımda zonklama türü ağrı oluyor.batma dediğiniz öyle mi oluyo? yoksa sorun mu var ya çok panik durumdayım sanırım.

kızlar bende de hiç belirti yok yaa.sadece arada bir sol kasığımda zonklama türü ağrı oluyor.batma dediğiniz öyle mi oluyo? yoksa sorun mu var ya çok panik durumdayım sanırım.

Ayni durumdayiz. Birden bi batma oluyo sol kasigimda o kadar akintim var azcik devam eden bi de sık idrar onun haricinde cok normalim.
esim de hasta gibi olucak degilsin ya diyo rahatlamaya çalışıyo
hamilelik boyle bisey mi ki ? Rahat mi geciriyoruz yani

Bebeğim bu seferde benden vazgecmezse martta alicam insallah kucagima hala inanamiyorum. Allah hepimizin saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah.ne kadar guzel biseymis bjnu burda paylasabilmek

Kizlar denize girme konusunda ne duzunuyorsunuz. Bayramdan sonra ben girerim heralde ama doktoruma soracam yine de..soran var mi baska
Canım ben sordum doktorum deniz havuz yasak dedi malesef ya bide bugün sorucaktim eylül gibi arkadaslarla tatile gidelim diyoruz 3 ay dolmuş olucak acaba bursadan antalyaya izin verirmi dr ya ona göre alicaz otelden yer

Birde kızlar hafta da bir somon balığı tüketmek gerekiyormus bebislerimizin beyni yeniden oluşuyor bu somon balığı bebeğin gelişiminde çok çok çok etkiliymiş aman dikkat edin yediklerinize canlarim bol bol Protein tüketin tavuk -et .mutlaka sebze bol bol tüketin .günde 1 avuç tam dolu olmadan tabiki çerez tüketin.sütünüzü yogurdunuzu ihmal etmeyin.yumurta bn koy yumurtası aldım sizde organik alabiliyorsaniz her gün 1 yumurtayı ihmal etmeyin .banada akıl veriyormuşum gibi konuşuyorum diye kızmayın canlarim tek derdim hepimiz birbirimize faydalı olalım sizin bildiğiniz şeyleri ltfn sizde paylaşın En iyisi ni yapalım allahın izniyle bebislerimiz için :)

Canim sanirim sat ve batlarimiz ayni benim sat 7 haziran bat 6 temmuz bende ayin 1 de kan verdim degerim 18 cikti carsamba yine vermeyi dusunuyorum senin degerin kac cikmisti
Canım cok yoğundum sana haber vercektim aklımdaydın benim bu ilk gebeliğim Allahın izniyle bugün ikinci beta hcg sonucumu aldım 3günde 42.5den 303.2 olmuş bi nebze rahatladım seninde yükselmiştir umarım yaptrcktn sende ki yükselmştr merak etme bu öyle bsyki kat kat artıo sende bnm gbi regliden önce baktrdysan düşük gbi gelmştr sna

Ay
ayyy ne güzel seyler söylemişsin kızılırmı hiç hepimiz birbirimizden bilmediklerimizi öğreniyoruz ne güzel

Ne güzel erkenden cikmis idrarda da :) benimde belirtiler var. Mesala son 10 gündür goguslerime agridan dokunamiyorum. Ara ara girip çıkan kasık ağrılarım var. Belki gidip kan versem cikar ama bekliyorum çünkü öğrenince de zaman geçmek bilmiyor. İnşallah belirtilerim beni yaniltmiyordur da haftaya bende sizlere dahil olurum.

Keseyi gören kalp atışlarını duyan arkadaşlar gözünüz aydın :) inşallah sağ salim kucağınızada alirsiniz bebislerinizi :) darisi bekleyenlerin başına :)

bende senden haber bekliyordum merak etmistim cok sevindim degrrinin yukselmesine bende yarin kan vericem inslh benim de yukselmistir dr gitmeyi ne zaman dusunuyosun canim

Haklisin ben de ogrendigim gibi dikkat etmeye basladim esimle hemen alisverise ciktik :) koy yumurtasi findik badem ceviz bolca meyve sebze aldik fln aldik.
ben et yemiyorum ne yazik ki baklagili fazla tüketmeye gayret edicem. Yogurdumu kendim prebiyotik mayayla yapiyorum ekmegi de ayni sekilde tam tahilli unla pisiriyorum cok az yiyiyorum. Ise gelirken yanima ara ogunle için meyve ve kuruyemis getiriyorum ve bir de haslanmis yumurta eve gidince bolca yogurt
kendimizi hamileyiz diye pastaya borege vurmayalim 2 kere dusunerek yiyelim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…