2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende öyle şimdiden isim arayışlarına ne yiyip icmemiz gerektigi arastirmalarina basladm heyecandan :))

Kızlar slm öncelikle Rabbim sizlerle ve bebişlerinizle olsun allahım tamamına erdırsın inş.size bi sorum olacak adet günüme daha bir hafta var ama 10 gündür göğüslerimin ağrısından duramıyorum o kdr Şiş ki dokunmuyorum sizce bu bi belirti mi

Bir tane cnm cok sukur doktorumda tam zamanıyla orantılı gidiyor dedi çok ama çok mutluyum. rabbim hepimize hayırlı haberler almayi nasip etsin :)
Amin canim belki dedim ikizse olsun insallah bizde goruruz benim 16 temmuza arefe gunune aldim ya cok mu gec oldu bilmiyorum ama esiminde gelmesini istedim benle o da o zamana musait oluyor. Peki siz ilk gorusmeye doktora kimlerle gittiniz. Ikinci gebelgi olanlar bebekleri ve esleriyle mi gidiyor acaba

tamam canım boyle gıttıgım her doktoru soylrım sana :) bu arada tınaztepenın eylulden sonra fıyatları artıcakmıs onu sor mutlaka
tamam canım sorayım
Kızlar slm öncelikle Rabbim sizlerle ve bebişlerinizle olsun allahım tamamına erdırsın inş.size bi sorum olacak adet günüme daha bir hafta var ama 10 gündür göğüslerimin ağrısından duramıyorum o kdr Şiş ki dokunmuyorum sizce bu bi belirti mi
merhaba hoşgeldiniz. benimde ilk belirtim göğüs hassasiyeti idi fakat benim her adetmde olduğu için yine adetten diye düşünmüştüm senin de her zaman mı olur yoksa sadece bu ay mı böyle bi belirtin var?

Selam kızlar bende nasip olursa mart annesi olacağım,hamileliğim henüz çok yeni değerim 139 yarın yine kan vericeğim kese de hafta sonu gözükecek sanırım bu gidişle. Allahım herkesin evladını bağışlasın çok değişik duygular içindeyim temkinliyim etrafa söylemedim henüz bu şaşkın durumum ne zaman nasıl geçer bilmiyorum...

Canım Alalh kısmet ederse 2 numaram olacak : )

Mide bulantısı ve halsizlik var bende.. 15 inde

Dr gidicem bakalım bilerek geç aldım tarihi :)
Allah bağışlasın beta hcg baktırdınmı kaç şu anda,aslında en iyisini yapmışsın benim ilk gerçi bu heyecanın ilki sonu olmazda yinede duramıyorum.

Selam kızlar bende nasip olursa mart annesi olacağım,hamileliğim henüz çok yeni değerim 139 yarın yine kan vericeğim kese de hafta sonu gözükecek sanırım bu gidişle. Allahım herkesin evladını bağışlasın çok değişik duygular içindeyim temkinliyim etrafa söylemedim henüz bu şaşkın durumum ne zaman nasıl geçer bilmiyorum...
Hayırlı olsun sağlıkla doğsun inşallah

Allah bağışlasın beta hcg baktırdınmı kaç şu anda,aslında en iyisini yapmışsın benim ilk gerçi bu heyecanın ilki sonu olmazda yinede duramıyorum.

Saol cnm Allah razı olsun.

İnşallah hepimiz kucağımızda görürürüz..

Ben perş yaptırdım 170 ti canım.

X