2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım merhaba, aynı durum benim için de geçerli. 5. haftam dolana kadar batma acı vardı, dün akşamdan beri batma acı yok, korkuyorum bişey mi oldu acaba diye birazdan ultrasona gidicem. sanki göğüslerımın sertliği de indi gibi ya

bende senden haber bekliyordum merak etmistim cok sevindim degrrinin yukselmesine bende yarin kan vericem inslh benim de yukselmistir dr gitmeyi ne zaman dusunuyosun canim
Canım gitmek istediğim dr un randevuları doluydu ben hemen istememe rağmen 14temmuz salı ya alabildim ama sonradan düşündüm iyi de olmuş belki keseyi görürüm gittiğimdesende git bakalım kan testine bnce kesin baya artmıştır banada yazmayı unutma

Canım benim inşallah darısı başına olsun güzel haberlerini duyarız inşallah ayrıca da dediğin gibi bak ben erken öğrendim ama şimdi de zaman gecmio cok haklısınHadi hayırlı haberlerîni yazarsın

MeRhaba
Sat ım 30 mayıs haMileyim fakat hic bulantım yok normalmi ?
hayırlı olsun canım hoşgeldin
Kalp atisini i ni duyabilecek miyim merak ediyorum. Yarın 7 haftalik olucax adet e göre bakalım ultrason da ne cikicak .
canım bize de haber et doktordan çıkınca merak ederiz
Kizlar denize girme konusunda ne duzunuyorsunuz. Bayramdan sonra ben girerim heralde ama doktoruma soracam yine de..soran var mi baska

Canım ben sordum doktorum deniz havuz yasak dedi malesef ya bide bugün sorucaktim eylül gibi arkadaslarla tatile gidelim diyoruz 3 ay dolmuş olucak acaba bursadan antalyaya izin verirmi dr ya ona göre alicaz otelden yer
ben sormadım ama spor olarak yüzme plates filan öneririm demişti ama ben yine de tam kontrol olmadığı için girmedim. cumartesi hem onu sorucam hem de bayramda eskişehire gidicez inşallah onu sorucam, diğer doktor sıkıntı olmaz demişti yol için
Kızlar bana dua edin kan vermeye gidiyorum...
hadi inşallah güzel haberlerle gel

Canım sen yeşilköy acıbadememi gidiyorsun onumu demek istedin? Ben eskişehirdeyim 1 saate çıkar sonuçlar, rabbim yardımcımız olsun, hepimizin bebeği sağlıkla gelişsin...
Evt cnm onu dmk istedim :)
hadi gzl sonuçlarını bekliyoruz..

Doktora ne zaman gdecektin canım

Tamam canim zaten simdi gitsekte kese gorunmez aldigin tarih gayet iyi sabirla bekliyecegiz bebislerimiz saglikli olsun da tatli bekleyis cok guzel :)

merhaba arkadaslar, sanirim araniza katilmis bulunuyorum. Henuz doktora gitmedim ve kan testi yaptirmadim. Dun adet gunumdu, 2 tane sıradan testte silik cizgi cıktı, predictor hassas testte negatif cıktı. Bu sabah bir test daha yaptım daha belirgin cizgi cıktı. Cuma gunune kadar bekleyip doktora oyle gidicem, zor duruyorum. Ama en azından daha net sonuc alırım belkı. Herkese hayırlı saglıklı bebısler dılıyorum..

merhaba arkadaslar, sanirim araniza katilmis bulunuyorum. Henuz doktora gitmedim ve kan testi yaptirmadim. Sat 8 haziran. Dun adet gunumdu, 2 tane sıradan testte silik cizgi cıktı, predictor hassas testte negatif cıktı. Bu sabah bir test daha yaptım daha belirgin cizgi cıktı. Cuma gunune kadar bekleyip doktora oyle gidicem, zor duruyorum. Ama en azından daha net sonuc alırım belkı. Herkese hayırlı saglıklı bebısler dılıyorum..

Canim hayirli olsun sen ben ve Elisita sat tarihlerimiz ayni

Siz kan testi yaptırdınız mı? usg muayene oldunuz mu?
Canım hiç dert etme bnde o uyduruk testlerden öğrendim hatta 3-4günde erken öğrendim orda cıkmşsa vardır bişey kan tahliline git hemen ewet ksn tahlili 2kez yaptrdm doğrulandı kanda da fakat dr a haftaya randevu aldım

Predictorden cok yanlış sonuç alındığını duymuştum takma onu cidden 3-5tl lk testlere bnde inanmazdm taa ki bni erken bilene dek canım

Günaydın kızlar. Belirti olsa dert olmasa dert. Ben bugün sabah bel ağrısı ile uyandım. Tabi biraz korktum ama şimdi iyiyim. Bu arada dün sağlık ocağında kayıt yaptılar. Ben her sabah progestan iğne olmak için gidiyorum. Sağlık ocağındaki hemşire ilk aylar bebeğin sinir sistemi için çok önemli cep telefonunu gerekmedikçe kullanma falan dedi. Siz bu konuda önlem aldınız mı? Sonuçta tablet ya da laptop da aynı zararda değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…