2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben geldim doktordan:):) bebişim gayet iyi yeni uyanmış sanki esniyor falan elleri ayakları o kadar tatlı ki:):) doktor her şey yolunda dedi:):) haftasonu kaçamak yapmıştım biliyorsunuz alanya tarafına kaçmıştım. gittiğim otelde aquapark vardı ben duramadım tabi sabahtan aksama kadar kaydım ertesi günde parasailing yaptım:):) sonra tüm gece yol geldim acaba bebiş etkilenmiş midir diye çok korkmuştum çok şükür gayet iyi çok hareketli dedi o an bir güldüm o da zıpladı :):):) Allah her isteyene nasip etsin inş:):)

Coook tesekkur ederim cevabin icin haklisin butun asilari tam ana esim beni korkuttu biraz yoksa benim ondan vazgecmek gibi bi dusuncem asla yok. Tekrar sagol sende guzel bi hamilelik gecirip bebegine sahlikla kavusursun insallah

Gunaydin mart anneleri Benim 3 gundur mide bulantim ve tiksinmem kayboldu Sabah ilik suya yarim limon sikip iciyorum bence bunun etkisi oldu Bi de asiri gaz sikayetimde vardi ona da iyi geldi Aranizda limonlu su deneyen var mi ?
ben hiç çay içmiyorum sizin yaptığınız gibi limonlu su içiyorum, dediğiniz gibi iyi geliyor mide bulantısına , şişkinlik içinde yürüyüş iyi geliyor.

Canım benim çok şükür çok sevindim benim kontrole 10 gün var inşallah cinsiyeti de öğrenirim

günaydın canım benim çokk çok sevindim miniğinin iyi olmasına gözünaydın bizde 5 eylülde gitces bakalım bende haftasonu biraz bisiklet sürdüm umarım iyidir minik kuşum

kızlar günaydınnnn hafta sonu bakamıyorum ben telden yazamıyorum çünkü şirkete geldim direk girdim foruma şu saat oldu tek tek okudum güzel bir hafta olsun inşallah güzel güzel haberler alalım

günaydın canım benim çokk çok sevindim miniğinin iyi olmasına gözünaydın bizde 5 eylülde gitces bakalım bende haftasonu biraz bisiklet sürdüm umarım iyidir minik kuşum
canım hiçç panikleme doktor bana her şeyi yapabilirsin diyor bebek de öyle alışır dedi o kadar rahatlattı ki içimi:):)

E Ekyzdn03 canımcım günaydın cihicco tiro love seyahat arabasına bende baktım çok beğendim ama internettki fiyatı 2650 diyorlar çok gibi geldi bana samsuna gidecem kurban bayramında birde ordan bakarım bakalım offf travel sistem istiyorum kesin ama hala karar vermiş değilim

çok teşekkür ederim canım. çok heyecanlıyım 6 gibi gidecez dr a. buraya yazarım hemen inşallah güzel bi haber alıp. akşam olmaz bugün bana ya. hep iyi haberler paylaşsak keşke burdan

ah canım bende kestirmeye niyetlenip kuaförüme gittiğimde hamile olduğumu öğrendi ve beni masadan kaldırdı ben kesmem senin saçını diye. sonradan öğrendim bebeğin omuru kısa olur derlermis. şimdi bende bekliyorum zaten 3 4 santim kesilecekti vazgeçtim

valla canım ben kestirmeyi düşünüyorum hatta saçlarım uzun bayağı bi omuzlara indircem ama samsundaki kuaförüme gitmem lazım oda kurban bayramına hatta doktora sorcam organic boya ile sorun olmaz derse boyatabilirim bile

canım elbisemide buldum ve aldımmmm.......hemde hiç korse falan istemiyoooo.......yaşasınnnn.........

süper cok sevindim belliki icine epeyceee sinmis iyi eglencelerr olsun size :)

yaaaaaa masallaaah masallaaah :) parasailing mi yaptın sana i-na-na-mı-yo-rummm hamile oldugunu söyleseydin kesiiinn yaptırmazlardı sana :) birde üstüne kaydın oohhh miss annesi yavru kusuna dikkat et yaaaa

Evet canım magazaasında da 2600 tlydi teshiri satılyorlardı 1800 tlye bende bizim buralarda cok secenek var uygun fiyata bulmaya calısıcam bende travel system istiyorum bebeportu kesin istiyorum cünkü anakucagında büzüsmesin yavrum ilk zamanlarda

kızlar günaydın ... birşey sormak istiyorum bana doktorum ikili test için birsey demedi bu ctesi kontrolum var ve 13. haftamızda olucağız kısmetse ben gittiğimde ikili yaptırmak istesem açmı tok mu gitmeliyim ? birsey fark ediyormu

Bende boyatıcam hatta doktor simdide boyatabilirsin 10.haftadan sonra sorun yok diyor ama ben yinede 12.hafta yı beklicem ilk 3 ay bi gecsin.. Inoa organik boyayı kanser hastaları bile kullanıyormmus kac ay uzamıs diplerimle dolasamam ki insanlar neler neler yaptırıyorlar actırıyolar perma yaptırıyorlar B bsrd H hayalerdesin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…