2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar günaydın ... birşey sormak istiyorum bana doktorum ikili test için birsey demedi bu ctesi kontrolum var ve 13. haftamızda olucağız kısmetse ben gittiğimde ikili yaptırmak istesem açmı tok mu gitmeliyim ? birsey fark ediyormu

kızlar günaydın ... birşey sormak istiyorum bana doktorum ikili test için birsey demedi bu ctesi kontrolum var ve 13. haftamızda olucağız kısmetse ben gittiğimde ikili yaptırmak istesem açmı tok mu gitmeliyim ? birsey fark ediyormu
Ben geçen hafta yaptırdım tatlım farketmiormuş ama ben sabah erken gidince aç gitmiştim.Bence söyle doktora 14 haftadan sonra yapılmıyor.Benim geçen hafta 12 haftalıktı doktorum çağırdı yaptırdım.

kızlar yarın dr kontrolümüz var. heyecandan ölmek üzereyim ya bugün nasıl geçti anlamadım. bizimki sıkıntılı o yüzden kafam daha takık. 10 gün önce gittiğimizde kese vardı embriyo yoktu. yarın karından bakacak göremezse vajinal bakacak. o yüzden bebek var mı boş mu yarın belli olur. offff offff
Canım benim gece sen ve hepimizin yavruşları için dualar ettim inşallahhg hayırlısıyla dön sende yaz hemen biz teyzeler burdayız merakla bekliyoruz:KK66:ta zaten Allah bilio ya bu yola hep beraber aynı duygularla aynı endişe ve sevinçlerle cıktık kıyamam hepinizin bebişide kendş bebişim kadar önemli her olumsuz haberde üzülüp iyi haberlerde seviniyorum herkese bire bir yazamasamda herkesin yavrusu duamda Allahım hepimizin yavrularını korusun saglıcAkla kucagımıza Almayı nasip etsin inşallahhh❤️❤️❤️

ayy hakkatten o da bi ilginçmiş yanı benim eltimin düğünü olsa inadıma sık giyinir giderim :):):)
ne kadar ilginç insanlar var işte.....biliyorum ben eşim evleniyo diye yaptı.ünkü eşim bekarken onlara çalışırmış resmen...bi izne falan gitsin eli kolu boş gitmezmiş....eee tabi evlenince nolcak onların hepsi kesildi......eltim ağzıyla itiraf etti ilk çocuğum olunca...oğlum amcanın artık bebeğide oldu size bakmaz ded,i...

hahahah içine sinsin öenmli olan o bende 4 te buldum ki :)

ayyy allah damatlıgınıda göstersin masallah sıra senin elbisede desene

canım benim umutsuzluga kapılma :KK43: allah hayırlısını nasip etsin hemen baska doktorada git banada neler neler dedi 2. gittigim doktor cok sükür şimdi ikimizde sapasağlamız hepsi yanlıs teshismis basından beri
canım elbisemide buldum ve aldımmmm.......hemde hiç korse falan istemiyoooo.......yaşasınnnn.........

benim oglan olursa bebeklik sünneti yaptrıcam hemen olsun bitsinde rahat ediyim annem bakar halleder onu :) büyüyünce dayanamam
öyle yap canım ya...bende geçen sene yaptırdım...zor olmadı pek ama....bebekken daha anlamıyorlar.ben çok istemiştim olsun diye annemle babam istemedi bizde yaptıramadık....

Günaydın güzel anneler Kontrolü olanlar hayırlı haberlerle gelir inşallah. Bizim de bugün kontrolümüz var iki hafta önce biri dolu biri boş kese görünmüştü büyük ihtimal boş kesem dolmadı inşallah yola sağlıcakla tek bebişimle devam edicez hakkımızda hayırlısı..

Gunaydin mart anneleri Benim 3 gundur mide bulantim ve tiksinmem kayboldu Sabah ilik suya yarim limon sikip iciyorum bence bunun etkisi oldu Bi de asiri gaz sikayetimde vardi ona da iyi geldi Aranizda limonlu su deneyen var mi ?

X